PDA

View Full Version : ВНИМАВАЙТЕ ! Aroma Intense - Боя за коса.



morena0803
04-07-2011, 21:59
Хора пиша тази тема да Ви кажа за новата боя за коса Арома Интенс. Аз съм руса от много време и мога да кажа, че бях овладяла русото, нямаше нежелани нюанси и т.н. Бях платинено (бяло) русо. Видях опаковката на новата боя Aroma Intense цвят Sand blond (попринцип използвам Велатон 12.1), та реших да я пробвам тази боя... Значи преди час се боядисах и съм цялата на петна в различни тонове сигурно имам 20 различни нюанса от жълто до лилаво... И като се има предвид, че бях прекрасен рус цвят.. Пиша тази тема, за да не патите и вие като мен..... Благодаря за вниманието.

ellsss
04-07-2011, 22:54
Благодарим за предупреждението :-) Тъкмо и аз се бях наканила да ставам блондинкаа :(

morena0803
04-07-2011, 22:59
Аз направо незнам какво да правя...цялата съм шарена.. имам 2 вариянта или да съм черна или обезцветител и наново русо... незнам много се чудя, а не искам да съм брюнетка все още...... просто нямам думи за тази боя наистина толкова усилия на вятъра..........

UniCoWN
04-08-2011, 01:32
За кратък период от време, първо боята, след това обезцветител и после пак боя, доста ще со повредиш/изтощиш косата... Но пък щом казваш, че не искаш да си брюнетка все още....

rosencetooo
04-08-2011, 03:18
Мм.. веднъж ползвах такава боя.. но нямах такъв проблем :) И все пак и на мен не ми хареса боята де ;д

LambOfGod
04-08-2011, 06:14
Още едно предупреждение относно тази боя: бях си изсветлила косата преди време и реших да се направя с някаква червена тяхна боя, стана розово... После се опитах с тяхна черна боя да го прикрия, на второто измиване черната боя падна и станах на ужасни руси, черни и розови петна...

FuckingFreak
04-08-2011, 06:28
Още едно предупреждение относно тази боя: бях си изсветлила косата преди време и реших да се направя с някаква червена тяхна боя, стана розово... После се опитах с тяхна черна боя да го прикрия, на второто измиване черната боя падна и станах на ужасни руси, черни и розови петна...

Червено и негови нюанси (розовото включително) се махат най-трудно. Ако ще и боя за 1000 лв да си купиш.. Майка ми на къса коса го маха 2 години, правеха я фризьори на кичури, а то постоянно избиваше и трябваше да се изреже цялото червено, за да не избива повече и да не се появяват оттенъци. Това да не ви е маска за коса, за да се отмие ...

LambOfGod
04-08-2011, 06:31
Още едно предупреждение относно тази боя: бях си изсветлила косата преди време и реших да се направя с някаква червена тяхна боя, стана розово... После се опитах с тяхна черна боя да го прикрия, на второто измиване черната боя падна и станах на ужасни руси, черни и розови петна...

Червено и негови нюанси (розовото включително) се махат най-трудно. Ако ще и боя за 1000 лв да си купиш.. Майка ми на къса коса го маха 2 години, правеха я фризьори на кичури, а то постоянно избиваше и трябваше да се изреже цялото червено, за да не избива повече и да не се появяват оттенъци. Това да не ви е маска за коса, за да се отмие ...

Аз имам доста опит от преминаването от червена в черна и смело мога да кажа, че с други бои не съм имала такъв проблем... А сега, де?

pitfall
04-08-2011, 07:09
не се боядисвам по принцип, обаче майка ми използва точно такава боя, явно е доволна, щом само нея купува ... и все пак аз съм на мнение, че не трябва да сменяш боята, в смисъл започнала си с една марка, продължаваш с нея

ri41
04-08-2011, 07:09
много странно, една позната се прави с тази боя, платинено пепелно(нещо такова) много хубаво и се получава, но тя е естествена блондинка, предполагам и това има значение

Josefinne
04-08-2011, 08:55
Искам да споделя за СИОС.
Наистина се получи точно цветът на опаковката ( от тъмно русо станах тъмно червена), но днес ми беше първото къпане с косата след боядисването и кърпата ми беше червена :(

titinkaa
04-08-2011, 08:59
И аз да ви кажа за тая боя.Една позната се боядиса с нея и получи ужасни сърбежи и пърхот от тая боя и цветът не стана къвто трябваше да е.

justoneamazing
04-08-2011, 09:09
отиди и си "изпери" цвета бе :) .. една приятелка не си хареса цвета, отиде при фризьор и и "изпраха" цвета.

morena0803
04-08-2011, 23:33
Аз си оправих косата днес бях при фризьорката ми и намаза първо петната, които бяха повече в горната част на косата с подобен сив цвят след това боядиса цялата коса в малко по-тъмен нюанс, но пак русо.. сега е горе-долу приемливо. Аз си взех точно тази Арома Интенс, която сега рекламират с "многото блясък" и т.н. незнам за други бои на Арома не мога да коментирам. И все пак момичета мерси на всички за отговорите по темата :-) :-) :-) :-)

sunshine92
04-09-2011, 10:26
Аз попринцип се боядисвам само с боя на Арома, най-дълго ми издържа на косата. Наскоро излезна точно тази Арома интенз и реших да я пробвам, наистина косата става с блясък, но както каза едно момиче по-горе получих страшен сърбеж по тялото, даже ми излезнаха пъпчици, а до сега с боя на Арома не съм имала проблем. Сега преминах пак на Арома (червена или синя кутия) и нямам никакви проблеми с нея. Явно в тази серия Интенз има проблем.

morena0803
04-09-2011, 16:38
Мен не ме сърбя, обаче адски много ме щипеше, повече от изрусител дори..