PDA

View Full Version : Може би , а може би не :Д



gab4ooo
04-07-2011, 22:04
Здравейте скъпи съфорумници :) Понеже от няколко дни (добре де цял живот) вечер ме мъчат мисли свързани с най - различни глупости като например как някой демон е обладал мен или някого от семейството ми и спя на светната лампа и на включен телевизор . Та главният въпрос ми е - Дали успява организмът ми да си отпочине добре като спя на светнато и на включен телевизор или не ??? (извинявайте ако има грешки , не искам да се карам с никого от вас , така че моля без обидни коментари) . Забравих да спомена , че живея близо до гробища , което подсилва страха ми !?!

GrippingBosh
04-07-2011, 22:58
Доколкото зная,дори преди да спиш 2 часа не трябва никакви компютри ,нито ТВ.Ако не ти пречи да си кряка телевизора ,не мисля че ще е лошо.Това всичкото е на психична основа :) Успокой се , няма абсолютно нищо страшно ,което да те застрашава :)

DesireToFire
04-08-2011, 07:23
Изключвай всичко. Карай го на тази логика. Дори и някой демон да е обладал семейството ти (въпреки че такова нещо НЯМА) дори да са включени лампа, телевизор, радио, компютър и всякакви други електроники няма да го спрат. Безмислено е. Ако толкова вече те е страх, давай със сол. Т.е пред вратата и прозорците ръсиш сол. Според вярванията, това гони демоните, а не телевизорите, така че може да си по-сигурна и да спиш спокойно.

gab4ooo
04-08-2011, 09:51
^ много добре го каза , ама щом казваш според вярванията значи има демони :shock:

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 15:18
Трябва всичко да ти е загасено,зада спиш и починеш като бял човек.

DesireToFire
04-08-2011, 15:29
^ много добре го каза , ама щом казваш според вярванията значи има демони :shock:
Има вярвания и за феята на зъбките и за дядо коледа. Ако вярваш и в тях вече проблемът е друг.