PDA

View Full Version : Зачервено око



Xzqtr
04-08-2011, 10:42
От сигурно 2 седмици съм забелязал,че долната вътрешна част е зачервена,но само долната заедно с клепача отвътре пак...сякаш долната част на окото ми е изпълнено с кръв...толкова червено...
Не чувствам болка нито ми смъди нито мие замъглено или да ми дразни...нищо.Само това зачервеното е наистина притеснително.
:(

gab4ooo
04-08-2011, 14:56
Ако ти е много наситено червено може да си спукал капиляр (не е сериозно) , но ти казваш ЗАЧЕРВЕНО . Значи може да ти се е получило ако цъкаш много на компа . Вътрешен кръвоизлив (Понеже веднъж бях при един доктор и идва една пациентка и вика зачервено ми е окото и той вика може да имаш кръвоизлив сядай да мерим кръвното) , но тя нямаше кръвно просто работата и беше свързана да седи на компютър през повечето време . Лошо ли ти е , ако ти се вие свят , гади ти се не е много добре . Пушиш ли ? Ама вместо на мен да ми се обясняваш бързо бегай на доктор , че шега не бива и не се плаши от това , което ти казах .

Xzqtr
04-08-2011, 15:38
Ако ти е много наситено червено може да си спукал капиляр (не е сериозно) , но ти казваш ЗАЧЕРВЕНО . Значи може да ти се е получило ако цъкаш много на компа . Вътрешен кръвоизлив (Понеже веднъж бях при един доктор и идва една пациентка и вика зачервено ми е окото и той вика може да имаш кръвоизлив сядай да мерим кръвното) , но тя нямаше кръвно просто работата и беше свързана да седи на компютър през повечето време . Лошо ли ти е , ако ти се вие свят , гади ти се не е много добре . Пушиш ли ? Ама вместо на мен да ми се обясняваш бързо бегай на доктор , че шега не бива и не се плаши от това , което ти казах .

Майка ми има малко познания и тя ми каза,че може да съм спукал капиляр и,че може капилярите ми на окото точно там да са рехави... Не не ми е лошо,не ми се вие свят,не ми се гади,не пуша... никога не съм пушил.В крайна сметка събирам мненията на всички с който говорех за това и ще се окаже,че компютъра ми прави проблем.... макар,че не стоя така да се каже...."много" може би трябва да оправя малко и този монитор,че е доста ярък и може заради това да става така.
Благодаря за мнението :)

gab4ooo
04-08-2011, 15:51
да ти кажа честно няма да е зле личния ти ако ти е близо да ти хвърли един поглед . ако имаш такъв проблем възрастните изкарват компа виновен , ако си болен изкарват газираните виновни < само за пример . но две седмици това е много време и най - добре да ти го видят . това е много време !!!

Xzqtr
04-08-2011, 17:00
Ще го имам в предвид,даже следващата седмица ще отида да ме види,щото не е много близко. мерси пак :)