PDA

View Full Version : Зарязана от всички ...



nezabelejimata
04-08-2011, 11:46
Едно много дълга история, която ще се опитам да ви разкажа накратко...

Всичко почна преди година и половина когато се преместих в ново училище. Сближих се с едно момиче и станахме много добри приятелки. Тя ме запозна с една нейна приятелка и трите станахме неразделни, постоянно, деноношно бяхме заедно и когато се разделихме се чувахме по телефона. Всичко беше наред, споделяхме си всичко, проблеми и радости, нямаше как да очаквам нещо лошо да се случи.Това продължи около година през която запознах едната си приятелка с дългогодишен мой приятел и те се харесаха много и станаха двойка. Но незнайно как и аз започнах да изпитвам чувства към моя приятел, но не казах на никой защото неисках да преча на стастливата им връска, исках всичко да е нормално и всички да сме щастливи. Е добре, но той също испитвал чувства към мен и призна на приятелката си и те се скараха, разделиха се, но и тя ми дигна луд скандал, че аз съм го направила така, че аз съм виновна и през цялото време съм се опитвала да ги скарам и разделя. Настрой всичко познати срещу мен и изведнъж останахме само аз и той. Постепенно незнайно как се събрахме. Бяхме много щастливи нищо че всички ни ненавиждаха и ни плуеха. Но всичко си има край. След няколко месеца заминахме за Банско заедно. Той се напи две вечери подред, аз ходих след него да го пазя да не направи някоя глупост. На тетата вечер той отново пиян ми каза че иска да се разделим ... Ей така без никакво обяснение. На сутринта когато изтрезня се опитах да поговоря с него той ми каза че неиска вече да ме вижда че неиска дори да сме приятели и че нигока повече нямал да ми има доверие и просто да го оставя намира... А преди ми беше обещал никога да не ме остави сама... От тогава съм наистина сама ... просто незнам какво да направя, незнам и защо стана всичко това. Търся грешката в себе си, но така и немога да я намеря. Разбира се всички грешим, но не съм грешила така значимо че да има основание за всичко това .....

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 11:52
а3 ще ти кажа,че приятелката ти,не ти е приятелка,щом след като дори ти си ги запознала,не ти е повярвала.
Второ,явно момчето не те обича или тя му е говорила глупости за теб.
Забрави ги и двама.
И продължавай животът си.
Ще срещнеш нови хора.

nezabelejimata
04-08-2011, 11:54
Знам че е така и се опитвам да го направя. Не се депресирам както всички на моята възраст вървя напред и гордо дигната глава, защото знам че аз не съм направила нищо. Просто ми е супер кофти за всичко станало и за изгубеното време ...

mArMaLaDkA
04-08-2011, 12:11
О, боже. Да не сте на 10, че едната овца като тръгне нанякъде и другите след нея? Що за глупави и нагли хора трябва да са познатите ви, че да позволяват да ги манипулират по толкова детински начин и да заемат страна в конфликт, в който и понятие си нямат кой е крив и кой е прав? Ужас направо. Приятелят ти пък супер страхливото същество, изобщо не може да поеме, каквато и да било отговорност за действията си. Иска дадено нещо, бори се за него, зарязва всичко останало и когато вече получи исканото, се отказва от него.

Станалото - станало. Ще е добре да си вземеш поука от цялата работа и да си преосмислиш поведението. В момента не намираш нещо неправилно в отношенията си с хората, обаче явно има някаква пукнатина, щом си заобградена от толкова еднотипни създания.

nezabelejimata
04-08-2011, 12:12
Ама те са толкова нагъсто че немога да я открия :)

SuperBadSuperFresh
04-08-2011, 12:16
Добре,ето точно за това не бива да се намесват момчета в приятелство.Поговори с приятелката ти,макар че ако си я заебала след като си тръгнала с него,нямаш много шанс.

nezabelejimata
04-08-2011, 13:00
Ами не тя заеба мен. Аз й се обаждах като я видя, правих опити да говорим да излезем и да си изясниме всичко и да й обясня че не аз съм тази която е искала да скъсат те, но тя не беше много учтива ( така да го кажа) и говорим си само по работи засягащи училище. Но смятам че щом тя не иска не трябва да я насилвам да говори с мен или да се сдобрим ...

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 13:14
Глупаво е да се карате и то заради момче..
Ако питаш мен,зарежи ги и двмамата и си гледай живота.

Ssummerjam
04-08-2011, 15:07
Що имам усещането, че нещо пропускаш - не може ей така, от нищото, без никаква причина момчето да ти каже, че не иска да има нищо общо с теб :?

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 15:16
^Пропуска това,което не и изнася.

SisiStrange
04-08-2011, 15:16
Никога не ти е била приятелка щом дори не е искала да те изслуша. Сега, никой не може да я накара да продължи да ти бъде приятелка след като се е случило всичко това, може да е загубила доверие в теб и така нататък, но ако и пукаше поне грам, щеше поне да те изслуша и да се опита да те разбере, а не да те напсува и да ти тегли една майна веднага.

Ситуацията е доста неприятна, но мисля, че почти всеки е попадал в нея в даден момент от живота си. На всеки му се е налагало да започне от начало сам. Излизай много, запознавай се с нови хора, занимавай се с разни странични дейности и се постарай да си ги избиеш от главата и двамата. Рано или късно даже ще се радваш, че е станало така и си се отървала от тях.

tigity
04-08-2011, 16:24
по добре сам вълк .... отколкото с болно глутница :-P и аз в моменто съм без никакви фр. за жалост повечето хора в бс област... са такива :) ... мислят за себе си и плетат интриги.... 8-)

GuitarGuy
04-08-2011, 17:21
Стига ти е пукало толкова. Все едно са само тези хора на света. Давай смело!

DevilWish
04-08-2011, 18:00
Всеки казва да не ти пука има и други хора, но аз знам какво е да си напълно сам.Може би не трябваше да тръгваш с момчето, тогава може би щеше да имаш още приятелката си.Но станалото станало, концентрирай се в хобитата си.Давам пример - обичаш да танцуваш, запиши се в клуб, намери си приятели от там ;) Успех.

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 19:12
Всеки казва да не ти пука има и други хора, но аз знам какво е да си напълно сам..
^^И аз знам какво е,но не от извършена глупост.
Просто ми е приятно често да оставам сама на спокойствие.
С мислите си и работата си :D

BgHtH
04-08-2011, 19:29
по добре сам вълк .... отколкото с болно глутница :-P и аз в моменто съм без никакви фр. за жалост повечето хора в бс област... са такива :) ... мислят за себе си и плетат интриги.... 8-)

Кажи му Бургас и не го обиждай повече... Иначе е хубаво от време на време да оставаш сам ,независимо принудително или не.

rebeccaa
04-08-2011, 19:36
Не мога да разбера каква е тази мания момичета ПРИЯТЕЛКИ да се карат заради момчета ? Е, добре вярно....гадно е, но не си струва доверие градено с години да изгубите за секунди заради МОМЧЕ ?!?!?!?!


Хубаво е че не се депресираш.И аз бях в такъв период, но се бях отчаяла до толкова, че едва ли не исках да се самоубивам хахаха.И сега ми е смешно как може да съм била толкова наивна и глупава.От тогава подбирам приятелите си и много внимателно преценявам на кой да имам доверие.Прави го и ти.Но това не значи да изградиш стени около себе си.А пък и щом нещо е станало, значи така е трябвало да стане.

Ще срещнеш нови хора , но този път ги опознай добре за да не страдаш после пак, защото в днешно време всеки се чуди как да ти забие нож в гърба и да те използва само когато му потрябваш.

kykyto
04-09-2011, 10:05
Явно, като сте излизали в повечето случаи единствената двойка е била той и неговата(твоята) приятелка и ти си хлътнала... Съдбата е съдба.... Имаш conformation bias.
П.П Срадаш от Wrong "ne" prefix-putting disorder опитай се да си подобриш праваписа :)

tigity
04-09-2011, 14:23
по добре сам вълк .... отколкото с болно глутница :-P и аз в моменто съм без никакви фр. за жалост повечето хора в бс област... са такива :) ... мислят за себе си и плетат интриги.... 8-)

Кажи му Бургас и не го обиждай повече... Иначе е хубаво от време на време да оставаш сам ,независимо принудително или не.
уважавам теее мн ... :-)

GuitarGuy
04-09-2011, 14:29
Явно, като сте излизали в повечето случаи единствената двойка е била той и неговата(твоята) приятелка и ти си хлътнала... Съдбата е съдба.... Имаш conformation bias.
П.П Срадаш от Wrong "ne" prefix-putting disorder опитай се да си подобриш праваписа :)

Хехе, професоре. Не знам, опитваш се да й помогнеш или да я пратиш в трета глуха? :D

Gr0zDan0v
04-09-2011, 14:40
смело напред не са само те ;)

nezabelejimata
04-09-2011, 19:19
Значи 1 не изпускам нищо това е историята и не казвам това което ми утърва и аз немога да разбера как стана всичко ама всеки си има собтвено мнение...

Да има и други хора обаче новите запознанства и тепърва да почвам да се опознавам с хора малко ме притесняват. Знам че винаги през целия ми живот ще ми се налага, но все пак е трудно и всеки би го потвърдил.

Но и сам не е живот. Да няма на кой да се обадиш и да излезеш е супер гадно. Неможе изведнъж да спре да ми пука все пак те са били част от живота ми и немога да ги изключа...

Колкото до Бургас си е много готин град ама много правежи има и мн тварежни хора... :D

А за правописа ми ... Докато пиша не гледам какво пиша и дори ен го прочитам после дори и да има греши е от невнимание и все пак се извинявам :)

tanito007
04-09-2011, 19:40
Един съвет от мен! Никакви сълзи,никакви обвиняванки!Обади се на стари твои приятели или просто потарси в мрежата хора,които мислят като теб и не си виновна за нищо!Излизай по-често,пазарувай и слушай музика,която не депресира!Гледай положително на нещата и всичко ще се нареди :)