PDA

View Full Version : SOS :(



LittleConfused
04-08-2011, 14:19
...

LudotoDevoiche
04-08-2011, 14:27
Купи си Зинерит ... На мен ми излизат понякога такива пъпки и много ми помага :) Но да знаеш, че изсушава кожата.

poncho
04-08-2011, 14:53
Ползвала съм го Зинерит заедно със Скинорен крем .. но не помага :-o

victoriassecret1
04-08-2011, 15:00
Опитай с Вита Мерфен.

nana26
04-08-2011, 15:16
и моите бяха предимно подкожни (ако е нещо подобно на това http://dieti-zdrave.hit.bg/akne.jpg или http://www.skinsight.com/images/dx/webAdult/acneVulgaris_928_lg.jpg) ходих на дерматоложка и тя ми изписа Acneout (10 лв.) - 2 пъти в седмицата + DalacinT (6 лв. и нещо) - 2 пъти на ден ... наистина съм страшно доволна, всичко изчезна
пп: понеже е много важно и самото почистване на лицето аз го правя с това http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=34517 вместо сапун
пп2: понеже всичко ще ти излезе доста солено (като цена) виж още един дерматолог (различен) защото всяка кожа е различна
пп3: стискам палци :-)

LittleConfused
04-08-2011, 15:49
[b]..

pitfall
04-08-2011, 17:53
Опитай с Вита Мерфен.
Вита Мерфен не е ли за рани? :-o

malkasladkaku4ka
04-08-2011, 18:46
Акне аут и не ги стискай :P

BrokenInnocence
04-08-2011, 19:13
Аз ще ти препоръчам нещо малко по-неизвестно на фона на най-често предлаганите продукти против пъпки. Кремчето се казва "Кларина" и се води натурална козметика, има го в повечето аптеки, цената му е 2.50лв. макс... Пробвай го. Със сигурност няма да навреди и е едно от най - добрите неща за тоя тип проблеми.

nana26
04-08-2011, 19:36
... за почистването ползвам Гарниер Пюр 3 в 1 ,въпреки че не съм чувала особено добре мнения за него. :-o

няма и как да чуеш :D преди да ида на дерматолог ползвах него ... жената ми каза цитирам "първата ти работа след като се прибереш е да го изхвърлиш" ако не се лъжа той имаше някакви топченца мънички из него (дано ме разбра) които добълнително раздразвали тоя тип пъпки ... тя ми препоръча тоя продукт на Iwostin щото е гладичък (като гел) бил подходящт.. при мене свърши работа .... все пак е скъп и ти си решаваш :)

LittleConfused
04-08-2011, 19:47
.. :D оу значи май и аз ще го изхвърлям Гарниера, но ще опитам с твоя продукт. Мерси за отговорите. :)
А някой друг ползвал ли го това кремче: "Кларина" и доволни ли сте :-o

bloodyF
04-08-2011, 19:59
хайде и аз да се изкажа :д
акне аут в никакъв случай не ползвай-цялата серия съм си купувала, ефекта беше 3 дни...кожата привиква и си е същата работа
кларина крема-днес си го купих пак..
преди 6-7 месеца си го бях купила и останах доволна горе долу..не е голям ефекта (не очаквай крем за 2.60 да ти подобри кой знае колко кожата или да стане като на някоя звезда) , но подобрява положението : )

гарниерите там 3в1, ексфолианта за 10.90- не си спомням как се казва и т.н.- аз се обривам от тях
розова вода-и от нея се обривам още повече
веднъж си правих маска с козметични трици и мляко и много добре ми стана кожата, ама втория път като се пробвах да я правя и не успях да нацеля консистенцията ли какво и не се получи добре..

маска с аспирин съм пробвала -не е ефективна.. : )
купувала съм си и едно на виши-зелено не знам какво беше точно, и то не подейства за дълго..

ползвах последно един ексфолиант на дева тийн или нещо подобно и спирт-имаше ефект


а между другото моята кожа е смесена и с разширени пори..а пъпки ми се появяват най-често преди цикъл оф..