PDA

View Full Version : Духове, извънземни, чудовища и тнт...



tainstvenomomi4e
04-08-2011, 15:36
Гледах един филм за mothman и днес научих доста интерстни факти за това създание. Никога не съм се страхувала от духове и подобни и реших, че трябва да пробвам нещо ново, което да ме шокира. С филми неможете да ме шокирате, но споделете някой ритуал за призоваване на дух или история, която със сигурност е истинска.

Greennight
04-08-2011, 15:46
В таласъми,караконджули,гобл ини и други такива не вярвам.Но в духове няма как да не вярвам,при положение,че съм виждал 2 пъти със собствените си очи.

tainstvenomomi4e
04-08-2011, 15:57
Наистина :shock: и как изглеждаха?

Greennight
04-08-2011, 16:02
Черни,безформени силуети.И 2та пъти беше късно вечерта и беше тъмно,но познах,че не са хора,щото първият път "нещото" изчезна като дим,а вторият не отговаряше като го викам,и мина през скърцаща желязна врата без да я отваря...

Rorschach
04-08-2011, 16:46
аз затова спрях да пия и не виждам вече нищо :(

Няма близки срещи вече - ни от третия, ни от четвъртия или n-тия вид :(

CanisDirus
04-08-2011, 16:52
Айде да викаме Дама Пика :shock:

machoka
04-08-2011, 16:56
Айде да викаме Дама Пика :shock:

Пусни си 42а програма и ше я видиш под съвременния и псевдоним - викат и вече Лейди Гага. Призоваването и никога не е било по-лесно.

gab4ooo
04-08-2011, 16:57
Е са паднах просто . аз все си мисля , че някой демон ме е обладал . Пък мога да ти кажа нещо . можеж да викаш дама пика , седемте духчета на удоволсвието , някой твой познат починал , сапунчо , (който е най - верния май) , любовчийка ,която познава в кой си влюбен и е истина значи ама е много работа около два часа киснеш с фр - та в един кръг и въртиш едно шише и после зад теб слагаш един лист и перо и тя пише в кой си влюбен или ако не си кой е в теб нещо такова . Бтф вярно е ама трябва и усилия .

Rorschach
04-08-2011, 17:01
Лъжат!!! :-x

Помня, беше лятото на 98-а година. Световното беше свършило, ваканцията беше в разгара си, а навън жестока жега - по цял ден тъпееш и се чудииш какво да правиш. Няма тийнпроблем.нет, няма 2girls1cup - повсеместна скука. Всички момиченца искаха да излизат с мутри, а ние си бяхме някакви тийн келеши и съответно - не ни обръщаха внимание още, та затова с Тони Тъпото, Мъдото и Генади решихме да викнем Дама Пика. Плана беше прост, но както всички прости неща - гениален, викаме я и като се появи - друсваме й един ключ осмица зад ухото, а после я онождаме грубо и многократно.
И тая не се появи...



Лъжат ни, бе!

HoldFast
04-08-2011, 17:01
Аз баламосвах по-малките деца от квартала да викат духчето Каспър, с помощта на портокалови кори... Познайте кой изяждаше самия плод. :lol:

CanisDirus
04-08-2011, 17:11
Аз баламосвах по-малките деца от квартала да викат духчето Каспър, с помощта на портокалови кори... Познайте кой изяждаше самия плод. :lol:
Можеше да доразвиеш идеята.
Да викат духове по останалото на дъното на купа таратор. По останалото от мусака. Някакви такива работи...

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 18:55
Не вярвам.

catalogueofanger
04-09-2011, 10:32
Виждам поне два пъти в седмицата абнормални духове, талъсъми, чудовища и голи жени по нощници които търчат боси по платното :D

tainstvenomomi4e
04-09-2011, 22:17
Викала съм дама пика. Не стана. :( Тва със сапунчо също нещо не го схванах. Май беше със вилица във банята и леген. Оставяш вилицата на 20 съм. И викаш сапунчо появи се. И вилицата се намокря. :grin: А как се викат седемте духчета на удоволствието? :)

YoUcANNOtiMaGiNe
04-10-2011, 11:25
Авторката, недей се излага - сапунчо, мапунчо, х*йчо и п*тчо. Като ще пишеш такава тема, макар че почти във всеки раздел я има, поне да е реално изглеждаща. Недей се занимава с детинщини, а разучи нещата как стоят в действителност. O:)

PinkFloydSound
04-10-2011, 13:18
Тази тема и повечето мнения в нея ме накараха искрено да се разсмея. :lol: