PDA

View Full Version : Поставяне на коса



babity
04-08-2011, 18:00
Някой знае ли къде и на каква цена мога да си удължа косата. Аз си имам треси, обаче искам да ми ги сложат за по - дълъг период. Не знам как точно се казва, имам предвид като за постоянно, не с клипсите. Ще е добре, ако някой знае някаква приблизителна цена на удоволствието. Също ще ми е интересно да чуя мнения "за" и "против". Дали ще си прецакам много моята коса, ако си сложа удължителите?

doxx22
04-08-2011, 18:14
В повечето фризиорски салони поставят коса, но в по-скъпите цени. Разбира се, че зависи от теб каква точно да е. Ако искаш да е за постоянно, то трябва да ти поставят коса, която пада или се маха, не знам, след като твоята си порасне на същата дължина. Цените варират от 50 до 500 лева дори, но зависи от качеството, колко е дълга, цвят .. :)

babity
04-08-2011, 18:16
Аз си имам коса. Интересува ме къде и на каква цена (в рамките на Пловдив или Стара Загора) могат да ми я поставят и дали е твърде вредно за моята коса.

doxx22
04-08-2011, 18:24
В този район не знам къде може да ти я поставят. Не вреди на твоята коса иначе. Просто попитай в някой хубав фризиорски салон, не ми се вярва, че една коса няма да могат да сложат : )

Greshka
04-08-2011, 19:46
Доколкото знам не е толкова вредно, (единственото е, че леко тежи и може би отслабва скалпа) но подръжката е доста трудна.Цените се определят от това колко коса искаш, но определено ще похарчиш доста пари.Както за поставянето, така и за подръжката със специални маски и шампоани. :)