PDA

View Full Version : Стрелба с лък



Supernaturall
04-08-2011, 19:30
Здравейте. От доста време искам да се занимавам с някакъв спорт и сега ми присветна за стрелбата с лък. Гледах в гугъла, обаче нещо не ми стига информацията. Искам да попитам има ли някой тук, който да тренира стрелба с лък. Ако отговорът е да, то тогава ще помоля за информация. Ако е в София ще е още по-добре. Ако е от някакво значение на 17 години съм и съм момиче. Благодаря.

Greennight
04-08-2011, 20:22
Не мисля,че ще намериш.Помня,че едно време имаше в София Ленд,но то беше само любителско не спортно.Аз едвам намерих за стрелба с огнестрелно оръжие.Иначе и аз много искам да се науча.Доколкото знам вече само на отделни школи като http://www.baga-tur.com/news.php те учат...Имай в предвид,че това е нещо много трудно.Едно време хората са се учили с години,за да станат добри стрелци.Успех! :)

transformable
04-08-2011, 21:07
Абе ти да не искаш да ставаш Българският Робин Худ ? :D

Supernaturall
04-08-2011, 21:16
Не мисля,че ще намериш.Помня,че едно време имаше в София Ленд,но то беше само любителско не спортно.Аз едвам намерих за стрелба с огнестрелно оръжие.Иначе и аз много искам да се науча.Доколкото знам вече само на отделни школи като http://www.baga-tur.com/news.php те учат...Имай в предвид,че това е нещо много трудно.Едно време хората са се учили с години,за да станат добри стрелци.Успех! :)


Аз от доста време съм хвърлила око на тоз спорт. Просто сега реших да се поинтересувам. За тез бага тур ми разказваха много лоши неща, аххаха. И разбира се, че не очаквам да е лесно.

Chacho
04-08-2011, 22:51
Преди години е имало към Софийски Университет стрелба с лък. Сега не е към университетът, но май все още си го има.

Иначе, доколкото знам, японското бойно изкуство с лък е Кю-до. Може да потърсиш за клубове или нещо.

Supernaturall
04-10-2011, 22:01
Хайде де, люде!

Greennight
04-11-2011, 15:48
Иначе просто си зимаш един лък и почваш да се упражняваш.То не знам какво толкова има да те учат.Всичко е до тренировки и усъвършенстване на стрелбата...

Supernaturall
04-11-2011, 20:31
Иначе просто си зимаш един лък и почваш да се упражняваш.То не знам какво толкова има да те учат.Всичко е до тренировки и усъвършенстване на стрелбата...


И аз за тва си мислех. :Д В крайна сметка май тъй ше стане.