PDA

View Full Version : Умора след следобеден сън?



Arterranes
04-08-2011, 20:59
Има ли такава при вас? Всеки път като си подремна след като обядвам (нали изморен съм, връщам се от училище и ми се спи по някой път..) после не мога да правя нищо е направо не ми се живее. Все едно сърцето ми бие по бавно и тежи с 10 кила повече. Нямам хъс за нищо абе въобще бедствено положение. Та има ли някакъв лек против това? От резултат на какво е? Много ми е чудно..

gab4ooo
04-08-2011, 21:02
Не е нещо притеснително . Аз , ако легна да спя следобед и после след 4етири 4аса трябва да ставам например , немога да отлепя и ми се спи още супер много , ходя като трол , при всеки е така , да не мислиш стане и веднага почва да скача споко :)

Arterranes
04-08-2011, 21:04
Ма не на мен не ми се спи повече. Това е гадното, че въобще не ми се прави нищо и така до края на дена. За това се пазя да не спя следобед. Кръвната захар ли се понижава при спане какво става не знам, но ме интересува и искам да разбера :-o

britzy
04-09-2011, 05:04
И на мен ми се е случвало-когато се събудиш хапвай нещо сладко например или излез навън за малко и така

DarkStar20
04-09-2011, 06:17
Иди на лекар да те прегледат по-обстойно.

Claymore
04-09-2011, 06:43
Иди на лекар да те прегледат по-обстойно.


Не му трябва лекар за подобно нещо. Такава му е психиката и такова му е настроението. Той сам се настройва по тоя начин.

ImmortalSportFreak
04-09-2011, 09:57
Не спи следобяд,а се опитай да лягаш по-рано,за да имаш по-пълноценен сън през нощта и да се наспиш добре.А ако не издържиш и легнеш следобяд,хапни нещо като се събудиш,за да имаш енергия и после започни да вършиш това,което трябва. ;)

gab4ooo
04-09-2011, 10:01
Иди на лекар да те прегледат по-обстойно.
Какъв лекар бе човек , просто организма му така възприема нещата , както казаха другите хапвай нещо за енергия като шоколад и така и после почни да се занимаваш с работата ти .

viksit0y
04-09-2011, 10:45
Ох и аз като сме първа смяна и след училище мн ми се спи и искам да си легна малко, ама после се чувствам по същия начин, гадно ми е не ми се прави нищо и после вечерта едвам заспивам и затова гледам да не спя следобяд..

bloodyF
04-09-2011, 11:07
трябва да си изчислиш фазите на съня..
вероятно ставаш в такава фаза, когато ти се спи повече.
като ги изчислиш и почнеш да ставаш в правилната, ще се чувстваш по-добре :)