PDA

View Full Version : Разнообразие



lifelesscorpse
04-08-2011, 21:20
Здравейте!
Всички от вас, които имат по-дълга връзка, знаят, че има периоди, в които просто вече тотално ви е втръснало да ходите на едни и същи места.
Та.. Моят проблем(силно казано проблем, но..) е това, че забелязвам как напоследък все на едни и същи места ходим и просто не ми хрумва нищо вече. Зациклила съм и не мога да погледна по друг начин на нещата в момента. Искам разнообразие, но се вглеждам и мисля само за опциите, на които вече сме били. Много бих се радвала, ако имате някоя свежа идея, защото чак се изненадвам, че изобщо се получи така, че даже тема да пиша по въпроса.. Понякога и аз искам помощ 8-)
Е, очаквам мненията ви, но, моля, нека да са нещо по-различно от стоенето вкъщи(независимо в кое вкъщи), ходенето на кино и кафенета. В последното не стъпваме от много отдавна.
Вие сте: ...

Пиша го набързо, така че извинявам се, ако има правописни грешки. От бързане са.

s8y
04-08-2011, 21:24
Ако имате в града зоопарк, на плажа ако сте морски град (макар че щяхте да се сетите...), на разни спортни събития, в паркове, боулинг, билярд...

Дано си харесаш нещо... :)

lifelesscorpse
04-08-2011, 21:35
От София съм, но все се сещам за Софиаленд, който си стои пуст..
Иначе все искам на плажа по цял ден, но си нямам толкова голяма локва до блока и достатъчно пясък на детската площадка в "двора"...

asasfdf
04-08-2011, 21:40
аз съм домошар и действително обичам да си лежа с любимия човек вкъщи и да си гледаме филми, да си пушим на терасата на по чашка и евентуално вечер някъде навънка.
иначе хубава идея за навън са излетите.един дълъг поход към някое селце/планина.само раница с хапване и природа! ходите 3-4 часа, сядате да ядете, после си мързелувате там, докато ви слегне храната, връщате се и денят е минал.
с приятелката ми понякога тичаме в парка, но това не е по вкуса на всеки

TheBeliever
04-08-2011, 21:42
Отидете на излет, направете си пикник, заменете киното с театър, извикайте приятели и отидете на пейнтбол или някоя друга игра.

Варианти много стига да имате желание и възможност.

lifelesscorpse
04-08-2011, 22:09
Прав/а си, но повечето варианти са си за топло и слънчево време. Идеята ми е главно за днес, но в синоптик-а го дават с кофти вятър. Обикновено винаги познават какво ще е времето, както и температурата.
Иначе наистина има много варианти, но за кофти време не се сещам за кой знае какво.

VaMpiRKaTaaa
04-09-2011, 14:44
Место да ходите по тъпите кафенета,сменете малко и идете на планина.Ще ви хареса.

kalpazanka
04-09-2011, 14:46
Съберете се компания и играйте дартс/джаги/билярд. Няма друго такова разпускащо занимание. :grin:

VaMpiRKaTaaa, какво лошо са ти направили, та на код оранжево ги пращаш в планината? :lol:

babity
04-09-2011, 14:49
Просто както обикновено бърза да изпляска нещо....

Авторке, съберете се у вас/у тях с няколко приятели и играйте монополи или скрабъл. Знам, че звучи тъпо, но спортната злоба прави чудеса в такива моменти.

VaMpiRKaTaaa
04-09-2011, 14:53
VaMpiRKaTaaa, какво лошо са ти направили, та на код оранжево ги пращаш в планината? :lol:
^^Епа там е готино.
Вече много млади хора почнах да срещам там,което е готино.

kalpazanka
04-09-2011, 14:56
На кодове жълт и оранжев има ентусиасти в планината! На това му казвам куражлии!

babity, те това моето беше риторичен въпрос. :-)

Авторке, може да се съберете на домашно караоке парти.

VaMpiRKaTaaa
04-09-2011, 14:56
Просто както обикновено бърза да изпляска нещо...
^^Тебе като не ти харесва там,не значи,че на всички други не им харесвa.
Иди и ти и тогава ми говори.

kalpazanka
04-09-2011, 14:58
VaMpiRKaTaaa, прекаляваш. Чети малко по-задълбочено какво се пита и какво се пише. Не бързай да плясваш отговор само по заглавието. На такъв веялник, какъвто е навън- кодове жълто и в три области оранжево, ти днес натири децата в планината.
Момичето си е уточнило даже:
Идеята ми е главно за днес

babity
04-09-2011, 14:59
Аз за ходенето съм ходила. Предлагам на теб преди следващият си пост да помислиш малко, за разнообразие, да усетиш тръпката! ;)

SuNsEt
04-09-2011, 16:07
Еми първото нещо е да поговорите за това и не само ти да мислиш ами и той.Отидете на Витоша(ако сте от София) или заминете за малко...направете нещо независимо какво.И ние с моя приятел бяхме така.Имах чувството,че ще скъсаме скоро,защото имах нужда от разнообразие,а сякаш нищо не помръдваше.Казах му,той ме разбра прекрасно и просто отидохме на кино.От там всичко пак се нареди.Направете купон с преспиване или ...абе не знам има толкова неща.Отдайте се на изкуство,музика,спорт...Бъд те креативни и се обичайте.

VaMpiRKaTaaa
04-09-2011, 19:00
Еми първото нещо е да поговорите за това и не само ти да мислиш ами и той.Отидете на Витоша(ако сте от София) .
И а3 това казах по-горe ^^,но някой хора не могат или не искат да ме разберат.

babity
04-09-2011, 20:31
Мдаааа, добра идея. 'Що не ги пратиш в Китай, за разнообразие да поемат и малко радиация. :Х

lifelesscorpse
04-10-2011, 10:39
Место да ходите по тъпите кафенета,сменете малко и идете на планина.Ще ви хареса.

Малко уточнение.. "Е, очаквам мненията ви, но, моля, нека да са нещо по-различно от стоенето вкъщи(независимо в кое вкъщи), ходенето на кино и кафенета. В последното не стъпваме от много отдавна. "

Така... Виждам, че доста сте писали, което искрено ме зарадва.
Относно планината - Витоша и двамата сме я обикаляли много пъти.
За другите пътувания като цяло - винаги са вариант, стига да имаш парите за пътя 8-) . Тъй като ние ги нямаме в момента.. Остават вариантите с разни игри по къщите или дартс/билярд/боулинг.
Добре, засега отговорите ми вършат работа. Така или иначе е малък период от време. Скоро ще се затопли достатъчно, за да се ходи навсякъде.
Е, темата може да бъде заключена, или пък да бъде оставена, за да може, когато друг е изпаднал в такава "беда", да му се помогне и да не стават отново 1003843 теми.

kalpazanka
04-10-2011, 11:22
Локвам.