PDA

View Full Version : Сьчинението е почти готово,само леко трябва да се доискусори



iinwisible
04-08-2011, 22:22
Сьчинението е почти готово,само леко трябва да се доискусори.Темата е "Сьвременият бай Ганьо" Аз сам по измислила нещо само трябва абзаците да се сваржат по правилния начин.

Хора присъщи като бай Ганьо се срещат често – присъстват във всяка част от живота ни – малко ли новини гледаме и слушаме

Бай Ганьо и днес продължава да е сред нас и то все по-жизнен, все по-често срещан и все по-уверен в себе си.
Неуморният, вечният келепирджия шества уверено и днес. Той е сред хората от различни слоеве, възрасти, националности. единствено ние можем да го унищожим, но трябва да изгоним байганьовското в душите и в поведението си.

Бай Ганьо е алчен.Той е скъперник, егоист, лукав, хитрец и лицемер, има огромно самочувствие, причина за което е неговото материално състояние.Той е богат търговец, във всичко търси облага, иска да спечели парите си по лесен за него начин.Ганьо е още грубиян, простак, нахален, невъзпитан, агресивен и безпардонен.Такива поведения се срещат и ж нашето време

В почти всеки от нас има някои черти от характера на бай Ганьо.Навсякъде около нас виждаме хора, които се държат невъзпитано – в магазина, в училище на улицата и къде ли още не, дори зрелите хора се държат невъзпитано

Бай Ганьо е лъжец, грубиян и лицемер.Той е необразован, невъзпитан, нахален и агресивен.Всеки малко или много е егоист, всеки има нещо ганьовско в себе си.Хората се нараняват и обиждат, без да и е грижа за другите, държат се така, както никога не биха искали някой да се държи с тях

Ако може ми помонете като свьрйжите абзаците по такьв начин че да се получи смислено сьчинение.Ако нещо не ви харесва може да поправяте по начина по които мислите че ще звучи добре.Мерси на всички които ще си направят труда да прочетат написаното от мен и да ми помогнат.Мерси предварително :)