PDA

View Full Version : Автогол на полуфинала.. трябва ми реванш



Manafov
04-08-2011, 21:36
Здравейте на всички!
Ще се постарая да бъда максимално кратък, с прост изказ.Проблемът ми не изглежда сериозен, но мен не ми дава покой. Става въпрос за едно прекрасно момиче от по-горния клас.. 10-ти. Влюбих се в нея още преди година и половина, но до тази есен не се познавахме.. и без тва не съм се и надявал, че ще съм интерес за нея. Но за мое най-голямо щастия покрай началото на тая учебна година тя полека-лека се запозна с тоя-ония от моя випуск и мало след тва се запознахме лично. Скоро след тва тя ми писа във фейса, оттам скайп, разговорчета на живо. Стремях се да се владея на живо, да не ми омекват коленете пред нея и да говоря конструктивно :-D Редовно ми пишеше по скайпа, от време на време тел. и смс-и. Не задълбочих нещата, защото на живо ми се струваше, че не е особено "впечатлена" от мен. Дори ноември месец, когато се напих жестоко пред нея на една ескурзия, тя дойде, седна до мен и легна на рамото ми :) ...Много ми беше трудно да разгранича дали има нещо от нейна страна или не. В главата си имах колкото "за" толкова и "против". Зимата започна да ми пише все по-малко и по-малко, но на живо си говорим както преди. Осъзнавам, че за първи път изпускам такъв шанс проради факта, че се боя прекалено. С предишни момичета винаги съм успявал... Сега страшно ми се иска да и кажа, но не знам дали е правилно. Нямам идея как да го сторя. Моля за предложения, съвети и идеи :) Благодаря!

П.с. За мен: на 16, девети клас. Висок около 178, кестенява коса и кафяви очи. Поддържам си редовно тялото, външния вид и т.н.т Спортист съм, не пуша. Според приятелите ми съм красавец, въпреки , че не се възприемам като такъв изцяло :-) . Имал съм 2 връзки до момента... но не съм бил влюбен както сега!

FuckedUp
04-08-2011, 21:55
Вместо да седиш и да чакаш, поеми инициетивата :) Успех.

TheNewReligion
04-08-2011, 22:06
Страхът е най-лошото нещо, когато става въпрос за любов...Ако не опиташ, няма как да разбереш дали има нещо и от нейна страна. Ако те отреже, поне ще знаеш, че си опитал.

Fizz
04-08-2011, 22:43
Ние освен да действаш , друго какво да ти кажем .. не трябва да се колебаеш така, нищо няма да спечелиш по този начин , освен 2-3 пропиляни месеца и да си блъскаш главата в стената .. Давай смело .. покани я на кафе .. целувки , това онова .. знаеш как е .. но вземи само причините "за" .. да видиш колко е по лесно .. аз ти го гарантирам , че има нещо повече :)

Manafov
04-09-2011, 09:14
Fizz, нямаш представа как ми се иска да си прав :) ...дано наистина така се окаже. Явно е добра идея да пробвам все пак., няма друг начин. Трябва да се постарая на макс щото иначе не мога да си представя да ме отреже и при това да се гледаме секи ден в даскало...

kykyto
04-09-2011, 09:48
Fizz, нямаш представа как ми се иска да си прав :) ...дано наистина така се окаже. Явно е добра идея да пробвам все пак., няма друг начин. Трябва да се постарая на макс щото иначе не мога да си представя да ме отреже и при това да се гледаме секи ден в даскало...
Това не е оправдание. Спокс дори и така да стане не е нещо, кой знае какво. 8) :wink:

Manafov
04-09-2011, 14:46
Fizz, нямаш представа как ми се иска да си прав :) ...дано наистина така се окаже. Явно е добра идея да пробвам все пак., няма друг начин. Трябва да се постарая на макс щото иначе не мога да си представя да ме отреже и при това да се гледаме секи ден в даскало...
Това не е оправдание. Спокс дори и така да стане не е нещо, кой знае какво. 8) :wink:

Ако е най-голямата ти любов до този момент, има значение :smt055

VaMpiRKaTaaa
04-09-2011, 14:50
Действай.