PDA

View Full Version : Интервю за работа / Промоутър



monityY
04-09-2011, 01:30
Одобриха ме за интервю за PR STYLE / ПР СТИЛ. Интервюто е в понеделник и е първото на което ще ходя за работа като цяло. Малко съм се панирала, защото нямам опит в тази среда. Знам най-общо какво представлява работата (но това и в последствие мога да разбера). Въпроса ми е относно самото интервю, някой явявал се специално за такава работа има ли.. Какво да очаквам, как да се държа и изобщо някакви съвети? Просто не съм сигурна като цяло дали е за мен тази работа, а и заплащането никъде не разбрах какво е до момента.

П.С - Става дума за София, ако е от значение. Всякакви мнения по темата ще ми бъдат от полза.

Shiz0
04-09-2011, 06:22
промоутър: ходиш като изоглавен по улиците и раздаваш флаери
седиш във верига супермаркети и предлагаш салам
ако някой нещо те пита, обясняваш..че това е хубав салам..

Такива са им дейностите на промоутърите..да промотират разни неща. Мислиш ли, че ще ти трябва нещо по-специално като умение за една от най-дебилните работи на света? :)

Shiz0
04-09-2011, 06:23
парите най-вероятно ще са ти 2 до 4 лв на час, не повече...

Takova
04-09-2011, 09:38
2-4 лв :( плачевно, особено ако обикаляш по улиците :(

monityY
04-09-2011, 10:49
Значи явно ще пропусна интервюто. Безсмислено е ...

margaritab
06-14-2011, 15:07
"Мислиш ли, че ще ти трябва нещо по-специално като умение за една от най-дебилните работи на света? Smile "

Супер неадекватно мнение :) Точно тази професия е за комуникативни,енергични и забавни момичета и момчета, а не за дебили.Незнам от къде имаш такова мнение,но то е напълно грешно.Работата е много забавна и интерсна,времето прекарано в разговори с хората минава бързо и неусетно :) Единственото неприятно са по-дългите промоции,в които трябва да седиш 6-8 часа на крак,всичко останало е забавно :)

Shiz0
06-14-2011, 17:57
А, извинявай, да говориш с хора и да протягаш ръка, в която държиш листче не е за всеки. Не всеки може да го прави, най-малко 3 години стаж.

scrooper
06-15-2011, 07:08
Яви се на интервюуто и се прави на отговорен и работлив. Поработи малко, все пак е опит, а може и да ти хареса. Ако е за 2 лв. на час- поработи още по- малко :-P

NomNomNom
06-15-2011, 07:13
И какво като е безмозъчна ?
И 2-4лв на час чисти - какво му е ? 3-4 часа в седмицата ти изкарват храната.

Jaune
06-15-2011, 12:44
Абе, не знам кви са тия 2-4 лв, ама една позната взимаше към 20 лв за флаери..

goosebumps
06-15-2011, 12:58
Отивай на интервюто!!! Работата е приятна, неангажираща, срещаш нови хора, пък ако се паднеш с някой пич (both m and f), времето ти минава супер бързо. Така че на слушай shizo. Аз предполагам, че няма да раздаваш флаери, а ще си по супермаркетите, така че заплащането ти може да стигне и до 5лв./час. На мен са ми плащали и по 7лв/час, когато съм сама. За 5 часа вършене на почти нищо, промоутърството е супер оферта. Аз взимах по 25-30 лв. за промоция, но това си зависи от агенцията. За един ученик/студент си е префектно.

Иначе за интервюто - дръж се естествено. Щом са те повикали значи са те харесали.

iziskan88
06-15-2011, 13:18
5 лева на час ли бе ?

по 8 часа на ден - 40 лева

GoldSoul
06-16-2011, 18:32
парите най-вероятно ще са ти 2 до 4 лв на час, не повече...
Явно не си запозната с работата.Защо изобщо отговаряш?Едва ли не отказа момичето от интервюто :?

По темата: Бях промоутърка в Kaufland от 16 до 18 годишна. Първоначално започнах ,защото нямах друг избор при положение ,че нямах нужните години,а същевременно се нуждаех от допълнителни доходи.Работата се оказа много лесна и приятна.Промоциите ми бяха по 4 часа и получавах 21лв.
Не твърдя,че човек получава развитие от тази дейност,но за тази възраст си е добро начинание.

chocolatedidi
02-24-2012, 19:10
А аз искам да попитам можете ли да ме насочите към агенция или сайт където да си пусна заявление и да чакам евентуално да ме одобрят ?

anunu
02-27-2012, 14:39
И аз съм била промоутърка. Доста е забавно като цяло. За 4 часа на ден получавах 20лв.,като спомена,че не живея в голям град. За големите градове като София,Пловдив,Варна,Бургас взимат по 40лв. за 4 часа. Трябва да си приказлива,учтива и усмихната.

TePuKaTpoDuShA
03-02-2012, 22:52
Аз бях промоутър така да се каже раздавахме вестни 19 преди 1-2 години и общо взето беше много приятно, за 3-4 часа изкарвах по 20 лв на ден. Сега сестра ми бачка в няква агенция и ходи на откриването на ски сезона в Банско като промоутър за два дена, взех добри пари дадоха и за храна, път всичко, като цяло си заслужава да си промоутър, особено ако си студент или ученик

Elinka9208
04-23-2012, 13:03
Здравейте!
Искам да попитам някой знае ли нещо за сайта www.novimodeli.com? Кандидатствах за промоутър в някаква агенция, която май се казва регистрация България, и ми казаха, че профилите на промоутърите били в този сайт и работодателите си избирали от там на кого да предложат работа. Някой знае ли нещо по въпроса?

ForTrant
04-24-2012, 12:49
Здравейте!
Искам да попитам някой знае ли нещо за сайта www.novimodeli.com? Кандидатствах за промоутър в някаква агенция, която май се казва регистрация България, и ми казаха, че профилите на промоутърите били в този сайт и работодателите си избирали от там на кого да предложат работа. Някой знае ли нещо по въпроса?
Този сайт е прекалено дебилен, за да повярвам и за да ме убедят в каквото и да било, сигурно би бил хубав в.... 1998 година, но фирма през 2012 хич не ми вдъхва доверие с такъв сайт.

SuNsEt
04-24-2012, 18:37
Ее...и как те взеха? Аз от седмица пускам CV-та във jobs.bg и до сега само на едно интервю ме поканиха,но работата се оказа,че въобще не е за мен...

petunia77891
08-06-2013, 22:25
za da otida na interviu za rabotata shte iskat li 18 godini da imam i dogovor ? ili prosto e vremena rabota sus zaplashtane ?

petunia77891
08-06-2013, 22:29
az sum mnogo obshtitelen chovek i tazi rabota nqma da mi e v tejest no se nujdaq ot neq :) no nqmam 18 i tova mi e problema :(

martin zlatanski
01-24-2014, 11:47
и аз нямам 18 а съм на 13 но искам да изкарам некой лев защото спешно ми трябват пари и ако може да ми предложиш какшо мога да направя..

Ministerski999
01-24-2014, 15:37
около 3 лева дават на час :)

CookieGirl_
02-01-2014, 16:19
Да .. Наистина няма по - приятна работа ! Да , бе ! Сигурно ... Да буташ в на хората ръцете някакви листчета , да не те отразяват и още куп глупости е яко ? Не сте ли наблюдавали отстрани ? Има 2 на 30 човека , които МОЖЕ БИ ще те попитат за какво става въпрос или въобще дали ще го вземат от ръцете ти . Не бих сложила тази работа на първо място ,но като ученик/судент става . ( И без това няма голям избор ) А за тези , които реват , че 5 лв на час било малко ..... Абе хора вие какво искате .. Да ви дават 100 лв на ден ? Като малки и неопитни и това ще ви стигне . Не очаквайте големи доходи ! ;)

haritov
02-01-2014, 17:52
ми ако е 3лв на час 10 часа на ден са 30лв умножено по 20 дни работни 600лв

не мисля че е лошо

не мисли че някой ще ти даде повече