PDA

View Full Version : Помогнете ми....



aleks07
04-09-2011, 05:24
Полудявам..немога да взема решение - нито мога да се откажа, нито мога да направя нещо повече...На 14 съм, обичам го..тези пусти 2 години разлика..той е на 12 ...знам, че това е объркващо, но наистина, когато го видя просто незнам имам някакво желание да бъда при него да си говорим за нещо..каквото и да било..отначало беше сън..един невероятен сън..но него го беше срам..а аз бях действащата, отидох да се запознаем..беше много срамежлив, въпреки, че той ме извика (глътна си езика и се изчерви :D ) много сладко а..но после беше казал, че съм по-голяма и няма да сме заедно..вече няколко месеца се боря и пак нищо не ства..на скоро се върнах от чужбина, бях там месец, нес е знаеше дали изобщо ще се върна и му ипратих смс, че заминавам и, че много ще ми липсва..не получих отговор, но на следващия ден ми кликна ,пратих му смс - "Какво има?" и след извесно веме ми отговори "Слушсй ме Алекс аз не съм за теб" попитах го "защо" а той каза "по-голяма си" попитах го това ли е единствената причина, а той каза "обичам друга" и аз го попитах това ли е края" той каза "утре след училище една целувка, но не казва на никой" на следващия ден му пратих смс "и го помолих да дойде..той ми кааза "прстани даа ме преследваш" а аз отговорих "разбрах какав си, много ме нараняваш, но те обичам " а той каза "Не, ти обичаш и друг освен мен" казах му, че не е вярно и искам да опитаме, а ако не потругне ще скъсаме , той ми каза "А ако обичам др" имах чувството, че е на път да се сугласи..а понякога си мисля, че някой му влиае с това, че съм по-голяма..кажете как да го спечеля..един приятел ми каза да го целуна и ако ми отвърне, значи ме харесва..но незнам...кажете как да си оговоря среща дори за 5 минути с него..и как да РАЗБЕРА ДАЛИ МЕ ХАРЕСВА ПРЕЗ ТЕЗИ 5 МИНУТИ..И ДА ГО СПЕЧЕЛЯ помогнете ми.. моля

DesireToFire
04-09-2011, 06:54
Или не те харесава, или на тези години разликата му се струва много. По-добре не се занимавай.

Fizz
04-09-2011, 07:13
Хм акъл на лапе , какво очакваш .. няма друга , това е на 100% и другото и според мен се води по акъла на някой и ще е трудно .. а ти спри малко да го преследваш , явно още не знае какво е да си обвързан ..


иначе освен в даскалото да го хванеш за ушите и на кафе .. 8-) целуни го , направи ти първата крачка .. не че той знае к'во значи това още .. :-D :-D

autumn666
04-09-2011, 10:26
Според мен може би наистина го притесняват тези 2 години разлика, кой знае по каква причина - възможно е да не ти вярва... или може би наистина си мисли, че "обичаш друг". А друга няма, в това и аз съм сигурна. :D Просто му кажи, че ти писна нещата да са така, и му кажи да се срещнете и да поговорите сериозно. Не му лази в краката, и не го умолявай, защото така ще си мисли че си му подвластна или нещо такова. Като се срещнете го целуни и му кажи всичко както си е. Ако те харесва ще ти отвърне, както каза приятеля ти. Но ако не пожелае да сте заедно, го остави, колкото и трудно да звучи, но ако той няма чувства към теб не можеш да го накараш насила...

aleks07
04-09-2011, 11:33
Мисля да му пиша във фейсбук, защото там винаги отговаря, но първо ще изчакам една две седмици да видя дали ще ме гледа в училище, защото попринцип ме гледа и как ще се развият нещата и след това ще му пиша във фейсбук и ще го помоля да се срещнем някой път далече от училище, ще си поговорим и ще го целуна..ако имате и други предложение казвате :)

GuitarGuy
04-09-2011, 15:03
На 12 е все пак, не очаквай много. :)

VaMpiRKaTaaa
04-09-2011, 15:12
Ти си малка..
Пък той още повече..дете на 12г.
Какво очакваш?
Все пак,като не иска,не го преследвай.

SuNsEt
04-09-2011, 16:04
Тцтцт...как може след като ти е казал 'престани да ме преследваш' ти пак го правиш?Може да го е страх от тебе 8-) Все пак си по-голяма...Не бе след време като пораснете и двамата ще се осъзнаете.Първо,че на теб ще ти трябва някой по-голям от теб,а той ще се чувства тъпо като разбере кво готино момиче е изпуснал.Шанс.

FuckedUp
04-09-2011, 16:12
И к'во ше правиш с 12 год.?

aleks07
04-09-2011, 16:51
ами просто много го харесвам..наистина много ... и просто си мисля, че наистина има някакво външно влияние или го е срам, защото е срамежлив и това , че съм по-голяма..но както казах смятам след една седмица да му пи6авъв фейсбук и да го помоляда се видим :)

VaMpiRKaTaaa
04-09-2011, 17:56
Спри да му досаждаш.
Нека той те потърси.
На мъжете като им стегнеш бримката около шията и се плашат,за това бягат.Бъди хитра.

rebeccaa
04-09-2011, 18:00
8-) 8-) Какво очакваш от 12 годишен ? По-добре си потърси някой по-голям и го забрави.По-голямите са по - зрели според мен:)

teo96
04-09-2011, 20:13
От всички тези СМС-и мога да заключа,че той е просто един малък глупак,който се опитва да се отърве от теб. Извинявай ако е прекалено грубо от моя страна,но това е очевидно. Изобщо не мога да разбера как можеш да обичаш такова хлапе. Не го виня,на 12 и аз бях същият. Но от това не е нужно ти да страдаш. Забрави го. Той нито те заслужава,нито иска да е с теб. Няма смисъл да му тичаш по петите. Жалко е,срива ти достойнството (особено пък като се има предвид неговата личност...). По добре го остави намира и подишай малко чист въздух,поогледай се за други момчета и т.н. Обикновената процедура.

Съжалявам ако съм бил груб,но друг начин да ти го обясня добре няма. Той е хлапе. Не е пораснал достатъчно за да може да има пълноценна връзка. Дори и да (противна дума...) тръгнете,нищо няма да се получи.

aleks07
04-10-2011, 14:23
Да, сигурно си прав..но е много трудно, защото го обичам