PDA

View Full Version : Гимназии в Сливен



Transform
04-09-2011, 12:31
7 клас съм,предложете ми добра гимназия в Сливен, всмисъл, според вас коя е най-добрата/най-елитната ? Очаквам отговор от всички гледни точки - подготовка на учениците, учители, съученици, сграда, дисциплина, концерти, проекти, часове ... Всичко.

awerw
04-09-2011, 12:44
Ти пък гимназия. Вземи пример от Стефан ли се кааше как беше тоя и отивай да обираш банката :lol:

Crazytu
04-09-2011, 15:53
Какво те влече? Или по-точно какво искаш да учиш? Ако искаш да наблегнеш на език - ГПЗЕ, ако искаш пък на математика - ПМГ и т.н.
Най-елитните според мен са математическата и езиковата, след това иконома и хуманитарната.
Аз съм в езиковата и съм горе-долу доволна. Дисциплината си я има, учителите си разбират от работата и проекти не липсват, стига да имаш желание да участваш. Разбира се, има си и лоши страни, например нямаме си собствен физкултурен салон и ползваме този на хуманитарната, който е в доста окаяно състояние. Иначе сградата на училището си е добре и кабинетите са хубави. Ако се интересуваш нещо конкретно питай.
П.П.
Ти пък гимназия. Вземи пример от Стефан ли се кааше как беше тоя и отивай да обираш банката :lol: ... Не си забавен .. :?

Transform
04-09-2011, 16:22
Ами езиците ме влечат,но си мисля че езика мога да го науча и с частни уроци,на какво се набляга в иконома?Не ми се струва лошо като идея,но е в С.Камъни чак.
А за ПМГ не съм си и помислял,не ми харесва като училище,знам че е на ниво но съм зле по математика

Crazytu
04-09-2011, 18:22
Амии на икономиката. За там нямам много информация, но имат предмети от сорта на Банково дело, Публични финанси, Счетоводство и др.
Предполагам, че е доста натоварено, като се има впредвид, че учиш освен редовните си предмети и допълнителните, учат се също и езици.
Влез в сайта им и поразгледай, може да има повече информация.
А това, че е чак в Сини камъни не е кой знае какво, има си автобуси до там.