PDA

View Full Version : искам най-после да си намеря приятелка



sherminator
04-09-2011, 20:31
:-$ хора искам помощ!!! на 14 години съм...не съм кой знае колко голям красавец...в даскало съм със добър успех ама проблема ми е,че нещо не успявам да си намеря приятелка.писна ми да съм сам.искам да имам момиче до себе си,което да прегръщам и обичам.Вече опитах със 5-6 ама не стана при тях.чичо казваче такива ги намирам-неподходящи.ама не искам да имам приятелка само за секс :-o а да я обичам,да я обгръщам с любов и да й се радвам.в момента съм си харесал едно момиче...не се познаваме много...попринцип не мога да излизам из града често поради причината,че живея в село.близко е до града ама все пак...брадчеда ми вика направо да й кажа квото трябва ама ме е страх от отговора...дали няма да се почувства тъпо или пък ще ме огрее??!! :-| вижда ми се скромна и свястна...но незнам как да започна процеса.изгубил съм опит :neutral: а тя много ми харесва.не искам да я изпускам.Помогнете! :cry:

babity
04-09-2011, 20:34
Как е възможно на 14 да си забравил да сваляш? Ти да не би да почна от 8? Бахти, на 14 си все още, стига си се депресирал за глупости. Ходи я покани на едно кафе, дръж се нормално и работите ще се подредят.

CherryBell13
04-09-2011, 20:34
Първо намери кой да ви запознае :D след туй лесно :P

kitti123
04-09-2011, 20:40
хич не бързай..аз съм на 15 и съм момиче..Е да и аз имах периоди ,в които мислех за тая прословута любов,но осъзнах,че за всичко си има падходящ момент..Е явно за теб и мен още не е дошъл,но не се отчайвай..все някога ще дойде и се надявам да ти донесе много щастие :) :-P :grin:

ByK
04-09-2011, 20:45
Ако си такъв какъвто се описваш, късметлийка ще е нароченото момиче. Иначе да не те притесняват излизанията, аз също съм леко ограничена с тях поради подобна причина, пък не съм умряла още.
Иначе не бързай, има си време за всичко, дръж се подобаващо с момичето и туко-виж може да ти отвърне и със същото. :)

Fizz
04-09-2011, 20:52
Нали знаеш , като търсиш никога няма да намериш .. :-D иначе браво затова твое мислене , но не се пускай и не и се давай толкова лесно и за това и предишните предполагам са неуспешни .. иначе какво да направим ние .. се ще излезе и твоя късмет .. а с това момиче .. както казаха , общи приятели , които да ви запознаят и другото е лесно или пък дирекно си я покани на кафе без да я познаваш .. не се знае и тя какво има на ум .. но бая смелост трябва за такова нещо :-D

CherryBell13
04-09-2011, 20:59
Еми то помисли щом на момчето не му стига смелост да я покани без да я познава какво остава за момичето може нещо да се притесни или и нея да я е срам ;)
А и не се безпокой и аз си нямам приятел и съм на 14 не ми пука кой знае колко ;)

Fizz
04-09-2011, 21:57
ми точно .. но все пак трябва да действа .. после само ще съжалява .. иначе живота е пред тебе .. да не мислиш , че всеки на 14 вече е имал сериозна връзка .. повечето и до сега са нямали и не са изпитвали любов :)

asasfdf
04-09-2011, 22:44
хех представям си някакъв бай ганьовец, ама пълен с любов и отива в града да търси, взел по някой съвет от всеки от родата : D
спокойно, братле, кажи й каквото трябва и ако не те огрее, друго ще изскочи. статистиката е в наша полза, жените са повечко в б-я

TheNewReligion
04-09-2011, 23:34
Драйфа ми се от такива теми вече. Щом си си харесал момиче, направи така, че тя да го разбере, пък ако те харесва- нещата ще се получат. Няма да ти падне от небето някакво момиче, в което да се влюбиш и то в теб, да се ожените и да умрете заедно. Трябва да действаш. Нали затова си момче- да си по-смел и да предприемаш повече действия дори на въпреки. Не знаел как да започне процеса- бъди себе си. Дори ако истинската ти същност включва държание на отчаян човек, правене на четки и разкриване на чувствата- покажи се такъв. Ако те хареса- супер, ако не- здраве да е.
Пиша т'ва, защото няма особен смисъл да те съветвам "пич, не й прави четки, не се разкривай на първа среща, не се дръж като отчаян.."- няма как да действаш по тоя начин, ако не ти идва отвътре, колкото и т'ва да е най-печелившата стратегия. Дано си схванал и успех. Ако не действаш, значи се отказваш доброволно.

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 05:10
Просто я заговори.

Nakadah
04-10-2011, 05:42
Майна, на 14 години си играх с играчки. За кво ти е от рано да ти казва някой какво да правиш и как да се държиш? :lol:

FuckedUp
04-10-2011, 11:51
Малък си за тия работи още.

BgHtH
04-10-2011, 12:09
Майна, на 14 години си играх с играчки. За кво ти е от рано да ти казва някой какво да правиш и как да се държиш? :lol:

'Щото е модерно,откъде се извъдиха такова безхарактерно поколение. :D

sherminator
04-10-2011, 13:44
ем незнам от къде сме се извъдили,ма да ти кажа акъла ми е повече като на възрастните :)
Ще се опитам да задвижа нещата с момичето...между другото забравих да спомена,че по някога си пишем във фейсбук-а.В смисъл...обръща ми внимание,не е като останалите-нахакана да мълчи като пън(не се обиждайте момичета)...хих,дори и рожденният ми ден честити,докато голяма част от останалите момичета не го направиха.Може и да звучи смешно ама все пак :-o ...дано се получи :grin: :-o :)

Gr0zDan0v
04-10-2011, 17:26
Първо намери кой да ви запознае :D след туй лесно :P