PDA

View Full Version : Какво да правя ?



nichiiq
04-09-2011, 21:05
Здравейте мили хорица ^^ Ето я и моята скромна историйка.Миналата събота се разделих с едно момче.Бяхме заедно година и половина точно.Той ми е ... (по-скоро беше) най-сериозната връзка и в последния месец ставаха мноооого кофти скандали.Като скъсахме в началото сякаш не ми пукаше , обаче сега просто ужасно ми тежи това.За тази седмица в която сме скъсали излизах с няколко момчета опитах се да си насоча интересите към друг ,но сякаш ми е досадно като съм с други.Дори нямам желание за секс с други просто яко ме наляга депресията.Та основния проблем е,че няма и не искам да го преодолея , а вече сме късали толкова много пъти , че той си мисли , че го разигравам и такива глупости ... искам си го обратно ама си мисля ,че тоя път беше окончателно ... моля ви дайте ми няква идея кво да правя и изобщо ... струва ли си .. ? :cry: :cry: :cry:

K_O_L_E_V
04-09-2011, 21:09
Всяко начало си има и край. С времето ще го преодолееш, но от теб зависи колко време ще ти трябва.

Fizz
04-09-2011, 21:45
Време и приятели са ти нужни .. :) нормално да ти е кофти .. аз след месец връзка , дето на фона на година е нищо , какви работи сътворих .. сега също не си представям ако стане нещо .. :) иначе свикнала си с човека , близък ти е .. няма какво да насочваш към други , дай си малко свобода 8-)

bambolka
04-09-2011, 22:00
Ако наистина го обичаш трябва да говориш с него , за да не съжаляваш после, но ако искаш да го забравиш просто ти трябва повече време ...

GossipGirl89
04-09-2011, 22:03
Ами нормално е да не ти се получават все още нещата с други момчета - ходили сте година половина, а е минала само седмица от раздялата ви... Трябва ти време :)

Fizz
04-09-2011, 22:04
Ако наистина го обичаш трябва да говориш с него , за да не съжаляваш после, но ако искаш да го забравиш просто ти трябва повече време ...

зависи .. ако тя го е скъсала .. много тъпа постъпка ще бъде .. да го разиграва :) но щом вече не се разбират , както казва .. смисъл няма :)

bambolka
04-09-2011, 22:25
Ако наистина го обичаш трябва да говориш с него , за да не съжаляваш после, но ако искаш да го забравиш просто ти трябва повече време ...

зависи .. ако тя го е скъсала .. много тъпа постъпка ще бъде .. да го разиграва :) но щом вече не се разбират , както казва .. смисъл няма :)

но пък щом го е скъсала значи е имало причина .. а стига да имат желание могат да разрешът свтоите спорове и пак да си се разбират :)

asasfdf
04-09-2011, 22:46
ако е минала почти седмица, а даже и нямаш желание за секс с момчетата, с които си излизала, явно наистина го обичаш :)

Bukmop
04-09-2011, 22:51
Всяко зло за добро !!!

nichiiq
04-09-2011, 23:07
Да ,аз го скъсах насред Борисовата градина но сякаш нещата останаха недоизяснени.Той ми каза да забравя за него , но не мога не искам никой друг.Искам си го обратно с цената на всичко ,въпроса е дали той го иска. :( Наистина адски съм се привързала към това момче ,въпреки че понякога си мисля че не ме заслужава.Иначе скъсахме защото допуснах най-тъпите грешки - да му изневерявам и той май започна да се усеща . А и както казах много се карахме . Да ,знам , аз съм виновна и ако имах как да върна времето назад никога не бих го направила ... Обожавам го :cry: :cry: :smt007 :smt007 :smt007

bambolka
04-09-2011, 23:13
На него трябва да му зададеш този въпрос , за да разбереш какво иска.

nichiiq
04-09-2011, 23:16
Той не иска да говори с мен .

bambolka
04-09-2011, 23:29
много е гадно така ... :( аз най-мразя някой да ме отбягва - предпочитам да ми каже какво мисли колкото и тъпо да ми стане от колкото да не говори с мен :?

asasfdf
04-09-2011, 23:33
той да не те заслужава, а ти си спиш тайничко с тоя-оня. разкажи нещо и за него, засега се представяш себе си лошата и не ни мотивираш особено да те подкрепяме : P

TheNewReligion
04-09-2011, 23:41
Продължи напред. Колкото и лесно да звучи- не е, но е единственото нещо, което можеш да направиш, за да си помогнеш на тоя етап от живота ти.

TheNewReligion
04-09-2011, 23:50
Да ,аз го скъсах насред Борисовата градина но сякаш нещата останаха недоизяснени.Той ми каза да забравя за него , но не мога не искам никой друг.Искам си го обратно с цената на всичко ,въпроса е дали той го иска. :( Наистина адски съм се привързала към това момче ,въпреки че понякога си мисля че не ме заслужава.Иначе скъсахме защото допуснах най-тъпите грешки - да му изневерявам и той май започна да се усеща . А и както казах много се карахме . Да ,знам , аз съм виновна и ако имах как да върна времето назад никога не бих го направила ... Обожавам го :cry: :cry: :smt007 :smt007 :smt007
Защо го скъса, ако не е тайна? Нормално е да не иска и на снимка да те вижда, наранила си го...

nichiiq
04-10-2011, 00:02
той да не те заслужава, а ти си спиш тайничко с тоя-оня. разкажи нещо и за него, засега се представяш себе си лошата и не ни мотивираш особено да те подкрепяме : P

Ами дразни ме това , че винаги като се скараме трябва да чакам с дни да му мине и стават големи циркове.И никога не поема вината върху себе си ,все аз съм виновна.Най-смешното е ,че 3 дни преди да скъсаме ми предложи брак , ние сме прекалено малки за такива неща.Сигурна съм ,че му пука , даже и сестра му започна да се намесва.Като късахме пак той беше виновен.Общо взето му се обади някаква която уж е бивша на негов мн добър приятел обаче пък му стана много близка ,ей така от нищото.Въпреки ,че аз си знам , че няма нищо между тях ... аа ... и никога не си спазваше тва което каже : ше те водя еди къде си еди кога си ... да бе добре ... ше те запозная с нашите ... да бе добре ... ГОДИНА И ПОЛОВИНА НЕ МЕ Е ЗАПОЗНАЛ С РОДИТЕЛИТЕ СИ ?! изобщо, само празни обещания и нищо ... и все пак ... още си го обичам и не искам да го губя защото въпреки всичките му бъгове той е едно наистина много свястно и красиво момче и много си го обичкам... :cry: