PDA

View Full Version : съвети- влюбвам се в леко мургаво момче



bebonche
04-09-2011, 21:48
Хора искам съвет .. мисля че се влюбвам в едно момче но проблема е че той май е мангал, смятам така защото е леко мургав но незнам какво да правя давайте ми съвети ! :(

Грешен раздел.Местя в Любов.
Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

bambolka
04-09-2011, 22:18
Никой не може да избере в кого да се влюби.. пък и според мен не е важно от каква раса си. Както има българи които не стават , така има и цигани които са добре възпитани. Щом си го харесала какво пречи да пробваш ? Може да си допаднете :)

nepowtorima
04-10-2011, 08:36
Моето момче е доста мургаво, но си е чист българин!
Ти сигурна ли си, че той е ром?
Апък и това няма значение.. стига да е свестен и да те обича и той!!

Manafov
04-10-2011, 08:59
Любовта е сляпа :P Пък може да не е типичен представител на българското неинтегрирано малцинство ... може да е някой екзотичен испанец/мексиканец 8)

anonymous708973
04-10-2011, 09:00
Моето момче е доста мургаво, но си е чист българин!


+1
Хах, моля ти се, не изглупявай.
Техните българи ли са? Как се казват?

selenagomez45
04-10-2011, 09:53
Ти сама избери ако го харсваш ,защо не !И най важното и да тръгнеш с него бъди снигурна,че го искаш,и не обръщай внимание на хората :-P

Gr0zDan0v
04-10-2011, 09:59
тва че е мургав не означава че е циганин ...

Ssummerjam
04-10-2011, 10:04
тва че е мургав не означава че е циганин ...

мхм :)

autumn666
04-10-2011, 10:34
Ох хора, стига с тея теми "Харесвам всичко останало в нея, но е плоска, помогнете ми да я забравя","Влюбвам се в него но той е леко мургав". :? Научете се да не гледате толкова външния вид, защото той не е най-важен... Колкото до темата, както казаха и преди мен, това че е леко мургав не означава, че е циганин... А и ако си го харесала, предполагам е свестен, та даже и да е, какво толкова ти пречи?

InnoraX
04-10-2011, 10:46
Хора искам съвет .. мисля че се влюбвам в едно момче но проблема е че той май е мангал, смятам така защото е леко мургав но незнам какво да правя давайте ми съвети ! :(

И.... като е ром, какво толкова ? Нали е човек... :razz:

nepowtorima
04-10-2011, 10:52
Хора искам съвет .. мисля че се влюбвам в едно момче но проблема е че той май е мангал, смятам така защото е леко мургав но незнам какво да правя давайте ми съвети !

.. Мангал.. :razz: е не можа ли да си по-миличка де...
Ти 1во не знаеш дали си влюбена в него или е само увлечение..
2ро ако за теб това е проблем значи той не е за теб
и моля те напиши нещо как се запознахте и т.н. ПОДРОБНОСТИ!!

BladeDancer
04-10-2011, 11:00
Българите са били мургави преди 861 година... така че може да си е чист българин и да е мургав. Циганина винаги се познава. Просто няма как да сбъркаш циганин. Коса лице цвят на кожата ( различно мургаво е)... Ако го видиш да носи метал към вторични суровини вече трябва да си сигурна. Ако си сигурна че е циганин по-добре не се занимавай с него. Циганите не са ми показали нищо хубаво ( без да се обиждате знаете че е така).

Greennight
04-10-2011, 11:00
Не е задължително щом е мургав да е мангал.Най-лесно ще разбереш,ако го питаш.Ако се казва-Мустафа,Йосиф,Сали или нещо такова значи е мангал,ако е Иван или Петър най-вероятно е българин.Иначе,ако е мангал нищо лично,ама бегай надалеч.Най-много да ти вземе ума с любов-с него и всичките пари.

nomatterwho
04-10-2011, 13:08
Съгласна съм с всички мнения до тук. Циганите се познават от далече.
Не е нужно всички да са бели като сняг, за да си сигурна, че не са цигани. Пък и аз познавам един супер готин и е леко мургавичък. Ама в никакъв случай не е циганин. Даже това го прави по-готин.
Ако си сигурна, че е циганин и щом не би го понесла се махай от него. И аз бих направила така. 8-) Но щом не си сигурна значи не е. Пак ще го повторя - циганите се разпознават. Пък и за да си сигурна, че е циганин или че не е, го опознай по-добре и ще разбереш. :-D

bebonche
04-10-2011, 16:32
Моето момче е доста мургаво, но си е чист българин!
Ти сигурна ли си, че той е ром?
Апък и това няма значение.. стига да е свестен и да те обича и той!!
Tой е от моя квартал и някой говорят за него че е мангал а други не :(

BladeDancer
04-10-2011, 16:38
Ти виждала ли си мангал. Как изглеждат и как се държат. 100% не можеш да сбъркаш мангала с друг..

kitti123
04-10-2011, 17:11
Ти виждала ли си мангал. Как изглеждат и как се държат. 100% не можеш да сбъркаш мангала с друг..

100% истина...

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 17:15
Това,че е мургав не значи,че е ром.
Пък и да е..не ти определяш в кого да се влюбиш.
Като се влюбиш,любовта не пита българин ли е,циганин ли е..

BladeDancer
04-10-2011, 17:18
Това,че е мургав не значи,че е ром.
Пък и да е..не ти определяш в кого да се влюбиш.
Като се влюбиш,любовта не пита българин ли е,циганин ли е..
Пита тя, пита!

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 17:20
Ти виждала ли си мангал. Как изглеждат и как се държат. 100% не можеш да сбъркаш мангала с друг..
В едното ми село има цигани,но те са различи.
Не са като софийската измет.
Там са чисти,със зелени и сини очи..светлокестеняви и бели кожи.
Ако не им чуеш говора,ще кажеш,че са чисти българи.
Но и да са цигани...те са свестни и аз ги уважавам,както и те мен.
Даже децата им много ме обичат.
Те са цигани,но с тях сме приятели,защото не са като софийските цигани.

BladeDancer
04-10-2011, 17:24
Не отричам, че има добри цигани. Просто 99% от циганите в целия свят ги виждаш как живеят и как се отнасят колко са нагли и т.н. Няма нужда да обеснявам какви са. И все пак на циганина не трябва да се вярва. Едно време не са им вярвали и сега не им вярваме.

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 17:30
^^
Така е.
Но и повечето политици поне тук,крадът,убиват и се отнасят лошо..даже много по-лошо към хората,но никой не им казва нищо,само,защото са бели..
Хората и преди са били повърхностни и сега са.

BladeDancer
04-10-2011, 17:36
Никой не им казва нищо щото никой не може да им каже нищо. Аз лично не се замесвам в такива теми. Щото каквото и да се каже за тях е малко. Както и дае.

хората са повърхностни. И все пак гледаме на един народ като цяло. Все пак си гледаме нашето добро. Утре я някой циганин я някой друг ще ни обере, изнасили или просто ще се подиграее с България. И пак ще пишат във вестници и списания във Европа, че 80% от българското население е циганско .. ама на кой му пука. Да има кючеци батко кИбаПчета и кюфтета и ракия и жилизъ и тва е живота. 5-6 деца да си родим и да ограбваме бабички , паметници и къщи. Да гласуваме срещу пари ( ето ти политици) и да правим боклук и да не си плащаме сметки и т.н. Нали така ?

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 17:47
^^аЗ лично,работя,плащам си сметките.
НЕ правя боклук,напротив чистя.
И да ме подкупят с голяма сума пари,зада гласувам за бсп например,няма да гласувам за тяx,a за партията,която си гласувам,и която харесвам.
И,когото има нещо,аз го казвам,a не мълча.
Много е важно да не се мълчи,защото нашият народ е с робска психика и е свикнал да си трае.А хората по целият свят се вдигат на бунт и постигат много.

againstyou
04-10-2011, 18:07
Познавам момчета,които са леко мургави и както казаха по-горе са си пълни Българи.Увери се първо дали наистина е такъв а ако е .. сори.Лично аз тези неща много не ги приемам,ама всеки с мнението си.Ако беше истински влюбена нямаше да е проблем за теб,защото когато се влюбим,в нашите очи човека е перфектен.

BladeDancer
04-10-2011, 18:14
^^аЗ лично,работя,плащам си сметките.
НЕ правя боклук,напротив чистя.
И да ме подкупят с голяма сума пари,зада гласувам за бсп например,няма да гласувам за тяx,a за партията,която си гласувам,и която харесвам.
И,когото има нещо,аз го казвам,a не мълча.
Много е важно да не се мълчи,защото нашият народ е с робска психика и е свикнал да си трае.А хората по целият свят се вдигат на бунт и постигат много.
Не говорих за теб. Просто има твърде много индивиди които се мислят за голямата работа ( независимо дали са цигани или не) и правят това което писах по-горе.
Защо пишеш аЗ с голямо з?

fenastz
04-10-2011, 18:46
:-o ми разучи роднините му...ако баща му кара каруца, работата е ясна :D

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 19:28
Защо пишеш аЗ с голямо з?
Ми така съм свикнала и така ме кефи.
Проблем?

kindergarden
04-10-2011, 19:40
xaxxaxa e neee....izbeli go be :D:D :lol:

theonlyone92
04-10-2011, 20:24
АКо е мангал.. и съм ти баща и разбера..........

Hilary_
04-10-2011, 20:36
чакай са .. има разлика между леко мургав и мангал? :lol:


Иначе само ти можеш да си прецениш дали това ще ти попречи? ;)

icebulllet14
04-10-2011, 21:12
амии ... да ти кажа в класа ми има цигани по-бели от българите .. така че не се заблуждавай по цвета на кожата. То си личи кой какъв е по начина по който се държат, говорят ... по това как с възпитани (или по - скоро как Не са възпитани ;дд (no offence, personal opinion ;dd))