PDA

View Full Version : Прекалено съм срамежлива :(



LikeIt
04-09-2011, 22:02
Здравейте , казвам се Бояна и съм на 15 години.

Значи .. влюбена съм в най-добрия си приятел . С него се запознахме преди 2 години и от тогава сме неразделни (той е на 16) , много се обичаме (като приятели) но в последния месец направо съм полудяла по него , усещам , че и той изпитва нещо към мен. На ден ми звъни по 100 пъти да попита с кой съм , какво правя и ако съм с друго момче забелязвам как става неспокоен и ядосан.

Той показва силен интерес към мен и аз към него , проблема е там , че двамата сме много срамежливи и никога не успяваме да изкажем чувствата си един към друг! Това ме побърка , съсипва , направо полудявам :smt095 :smt086
Може ли да ми помогнете , какво да правя ? Просто не мога да призная чувствата си към него .. това ме съсипва :(

Fizz
04-09-2011, 22:10
хах .. да дойда да му кажа от твое име .. :D


иначе какво толкова има .. целуни го и всичко ще се разбере .. :) срамежливи , срамежливи ма като никой не прави крачката , ще стане късно :)

LikeIt
04-09-2011, 22:20
Страх ме е .. ами ако стане някакъв гаф :shock: ?
Ако се отдалечи от мен ще се чувствам много кофти , обичам го повече от всичко :smt100

Fizz
04-09-2011, 22:26
Първо не трябва да мислиш за последствия .. ти просто действай .. и второ ако наистина сте добри приятели един разговор ще оправи нещата .. и едва ли няма да те разбере .. но ти сама казваш как явно и при него има нещо повече .. не го познавам и не съм ви виждал , че да ти кажа дали наистина е така ..

Domad
04-09-2011, 22:34
...

PullMeCloser
04-09-2011, 22:39
Много ми е странно това: "Страх ме е, ами ако ...(нещо-си)" !
Хора, няма да разберете какво ще стане докато не опитате! Много е лошо да си срамежлива, да знаеш, винаги ще ти пречи.
Винаги има шанс да изгубиш някого! Дори да не му признаеш чувствата си- пак можеш да го изгубиш. Пък и после няма ли да си съсипеш нервите, когато започнеш да се питаш постоянно какво би станало, ако му беше казала?

umri
04-09-2011, 22:51
Здравей, казвам се Мустафа и съм на 17 години.

Тези неща да си въобразяваш са глупости. Или му казваш, или чакаш и се сдухваш или спираш да ти пука. Това са опциите. Хвърляй монета и избирай една от 3-те.
Здравей, Мустафа!

GuitarGuy
04-09-2011, 23:23
А по-добре ли ще ти е да си криеш чувствата дълго време? Предполагам, че ще е болезнено за теб, а ако пича има чувства към теб - ще е болезнено и за него. Ако това, което казваш за него е истина - той сериозно те харесва и предполагам го е срам да ти го каже. Не знам как е при вас жените, но предполагам можеш да му правиш намеци, че изпитваш нещо.

RainbowInTheDark
04-09-2011, 23:43
няма място за срам в този живот ! така ли не го разбрахте това нещо : )
поемаш дълбоко въздух, затваряш очи и скачаш във водата.. нищо лошо няма да се случи..
ти сама казваш, че явно има нещо към теб.. просто рискувай : )
успех

п.п. здрасти, МУСТАФА ;д

xinfamous
04-10-2011, 02:10
много сте зле и двамата.

п.с. здравей Мустафа!

GossipGir1
04-10-2011, 02:30
Като най-добри приятели сигурно си говорите за всичко... така, че може в един разговор да го попиташ дали някога му е минавало през главата, че може да сте повече от най-добри приятели... и от там мисля, че сами ще се развият нещата :)

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 04:51
Няма от какво да се притесняваш,още повече,че и той те харесва.

Nakadah
04-10-2011, 05:43
Преглъдни го

LikeIt
04-10-2011, 09:28
Благодаря на всички за съветите , а на тези , които го приемат на шега искам да кажа , че не ми е толкова смешно !
Все пак пиша тук за съвет , а не за да ми се подигравате с чувствата :(
Още веднъж БЛАГОДАРЯ на всички , които се отзоваха :-)

Gr0zDan0v
04-10-2011, 10:09
Няма от какво да се притесняваш,още повече,че и той те харесва.

+1 п.п Приятно ми е Мустафа :razz:

BladeDancer
04-10-2011, 10:45
Риск печели, риск губи. Опитай иначе какъв е смисъла? Нека цял живот да седим в ъгъла и да си мислим какво ще стане ако излезна. Пробвай!