PDA

View Full Version : Проблем с потентността или ?



neznaq
04-09-2011, 22:28
Здравейте имам следният проблем-когато свърша 1-вият път, пенисът ми става по-малак и мек и въпреки, че се опитвам да го стимулирам той си остава така до края на акта :( Някакви техники или нещо против това ? Или си е проблем просто.

Domad
04-09-2011, 22:42
Просто си е проблем. За повече обяснения пусни си сърч в гуглето ама на енглийски.
Case Closed.

asasfdf
04-09-2011, 23:11
ами принципно е нормално. природата ти помага до моменат на свръшването, когато организмъм си казва "е осемених!" .нататък вече ти трябва психика, за да продължаваш още и още с даденото момиче (момче?).принципно на мъжете им е ок около 20 минути за възстановяване, на млади петли като нас по-мъничко.ако сме вкарали и алкохол - машини ставаме.
внезапната сънливост и отпадналост не си зависи от нас..просто след оргазъм и следователно изпомпването на топлия сняг, в кръвта рязко спада нивото на гликогена, който па има сериозно отношение за храненето на мускулите..и идва умора
техника ти казах: алкохол,винаги ми вкарва възбуда..при мен обаче се появява проблемът, че посто не мога да свърша като съм си пийнал+че не мога да се насладя напълно на момента+че се заражда алкохолизъм+че много скъпо : D

DREAM95
04-10-2011, 07:35
Виагра братле... 8-)

LegaCalcio
04-10-2011, 07:47
:grin: :grin: :grin: не си ли чувал, че мъжете се нуждаят от почивка :D

danielpetrov1991
04-10-2011, 08:33
Освен това след свършването съм чувал, че от тялото се освобождава един хормон, който те успокоява и те прави сънлив. За това и след секс е толкова хубаво да се гушнеш с гаджето и да полежиш/поспиш. Като искаш да свършваш по няколко пъти на едно е*ане, след като свършиш си почини малко или прави нещо за нея, докато не усетиш ,че вече си готов. :)

Gr0zDan0v
04-10-2011, 09:19
трибестан му е майката бате :razz: :razz: :razz: