PDA

View Full Version : Нещо за четене?



sa6opi4a
04-10-2011, 01:02
Така. Не знам дали мога да го обясня, но случайно да може да ми предложите някаква история за четане от сорта на някоя анимация или нещо? Не говоря за комикси. Говоря за цяла си история като книгите на властелина на пръстените и т.н. Искам да започна да пиша нещо за мой си герой и приключенията му. От доста време съм се чудел да почна да пиша нещо и понеже обичам фентъзито, искам да видя работата на някой друг автор и да се пробвам. Никога не съм се интересувал от това да чета някакви книги и .тн., затова съм малко назад с нещата, но кой знае, може пък да ми хареса. Доста ми е развита фантазията за разни истории и искам да видя дали това ще е достатъчно да напиша нещичко.

sexa_na_kompleksa
04-10-2011, 09:04
Пробвай с "Белгариад". ; )

sa6opi4a
04-10-2011, 14:13
Някакъв фентъзи роман може ли да ми предложиш и да го има в нета да го изтегля?

sexa_na_kompleksa
04-10-2011, 14:33
"Белгариад" е фентъзи, затова ти го предложих. Но изобщо не съм запозната с четенето он-лайн. Просто си купи книгата, така или иначе се съмнявам да я има в интернет. Други, за които се сещам, са "Игра на тронове" и "Сага за войната на разлома".

Chacho
04-11-2011, 08:59
Discworld на Тери Пратчет. Пък и каквото друго на Пратчет хванеш, пак ще си взел фентъзи.

Братята с лъвските сърца на Астрид Линдгрен ми е останала сред любимите.