PDA

View Full Version : Какво следва?



BBHomemaker
04-10-2011, 06:45
В края на миналата година срещнах едно момче, по-малко от мен (в началото на годината навърши 15). Въпреки възрастта си беше доста свестен. Запознах се с него, общувахме от време на време, а аз все повече и повече се влюбвах в него. Всичко вървеше добре, докато един ден не проведохме разговор - той разбра, че чувствата ми към него далек не са само приятелски и поиска да стоя настрана от него. Не прояви никакво разбиране и реших да прекратя всякакъв контакт. Само 2 дни по-късно приятелите му вече знаеха цялата история от самия него и постоянно ме гледаха на криво, както и започнаха да говорят зад гърба ми. Виждах го постоянно с тях и как и той се включваше, но за мен вече нямаше значение какво прави. Месец по-късно (т.е. март) започна да се държи странно - не само, че спря да говори за мен пред приятелите си, но и започна просто ей така да ми казва "Здрасти!". В началото помислих, че се е***а с мен за да си прави кефа и нямаше реакция от моя страна. Но нещата ставаха по-сериозни - където и да ме видеше ме поздравяваше и то пред същите онези приятели, които заедно с него до скоро злословеха за мен. Все повече и повече се убеждавах, че това не е е****а, а че е по-скоро нещо като "извинение" и желание за приятелство, но не съм сигурна. :) Надявам се да изкажете мнение по въпроса ми - какво точно опитва да направи сега (дали е някакъв опит да се извини)? :)

kitti123
04-10-2011, 06:56
или е осъзнал,че те харесва и иска да поддържате контакт или както казваш ти "си прави еба**а".Но според мен да се занимаваш с по-малки момчета не си е работа.Едно,че се развиват по-бавно и предполагам и на него и на теб ще му бъде странно заради разликата в годините...Преди време и аз имах увлечение към по-малко момче и поради тази причина ти казвам да не се занимаваш с него.. :) 8)

rymito
04-10-2011, 07:52
според мен като видял,че не обръщаш внимание на злоратстванията им и си спряла всякъкъв контакт си започнала да му липсваш по някав начин...има една мисъл покажи на един човек,че можеш без него и той сам ще те потърси..според мен не му прощавай толкова лесно само заради едно "здрасти"..накарай го да съжали..

kayns
04-10-2011, 09:30
Аз мисля, че пича просто се е уплашил :) . Той сигурно няма голям опит с момичетата, още повече че е "доста свестен"(както сигурно си забелязала такива момчета не се котират много на любовната фондова борса :? , особено в неговата възрастова група, където много трудно се намират свестни момичета, а всяка уважаваща себе си кифла иска " ОнЯ ЯкИя ПьиЧ ДьетУ Шъ Я вОдЬИ В мОЛъ ") И така един ден нашия пич среща една какичка, с която завързва приятелство и по едно време "разбира" (?), че чувствата и към него са повече от приятелски. Естествено е да е объркан, а ако е по- впечатлителен и да действа неадекватно :) . Така че аз мисля, че си струва да му дадеш втори шанс, ако разликата в годините ви е не повече от 1-2, но при евентуална връзка го раздавай по- бавно да не се уплаши пак 8-).

Gr0zDan0v
04-10-2011, 09:54
уплашил се е човека...

BBHomemaker
04-10-2011, 10:11
Разбирам, че се е изплашил. Вярно е, че до сега не е имал сериозна връзка, а и не е мислил за такава. Искам да разбера обаче какво може да означава това, което започна да прави последните няколко седмици (поздрава) и за това се допитвам за мнения от други хора във форума.