PDA

View Full Version : BFF ?!



SlowDownBaby
04-10-2011, 08:34
Teмата мисля,че е за тук,защото е Училище и ПРИЯТЕЛИ,за това се надявам да не греша.
Та така..може да е малко глупава темата за някой,но няма на кой да споделя и...освен форума май друг избор нямам.Преди време имах приятелки.Излизахме редовно,забавлявахме се,както е при всички останали..Намерих си приятел,не мисля,че в него е вината,но просто взех да излизам само с него,всеки ден,по цял ден аз бях с него и не намирах време за момичетата.Проблема е и че и те се разпръснаха,всяка тръгна по друг път с други приятелки.В момента имам само една единствена приятелка и гаджето ми.Нямам си никой друг. ^^ Това момиче,което ми е приятелка вярно,че ми е близка,с нея сме заедно от бебета буквално,но не мога да споделям всичко с нея,тя просто не ме разбира.С приятеля ми мога да говоря ест. но все пак е момче,не мога да му казвам отново всичко.
Искам просто да имам приятелка,с която да сме като по филмите - да се лакирваме заедно,да си говорим по телефона,да излизаме по магазините,да говорим за момчета и всичко останало. :( Просто не мога да разбера защо се случи всичко това и останах сама.Вече съм почти на 19,а все още нямам приятелка.Толкова ли много искам ? Понякога ми писва.В момента ако имах приятелка,нямаше да споделям всичко това с непознати..Знам че няма какъв съвет да ми дадете,простo исках да споделя.. =]

dontcare
04-10-2011, 09:06
Спокойно,и аз бях/съм в горе-долу същото положение.Само дет съм на 15.
Миналата година отидох в ново училище ии естествено си намерих дружки..От старото училище продължавам да общувам само с 1 приятелка и двамата с приятеля ми много се разбират :)
Но все пак и много се разочароваха от мен и за това,че едва ли не "нямам време за тях".Има ги и такива,които завиждат и прочее..Не знам,не мога да си формулирам мислите,надявам се да усетиш накде бия.

Просто ще кажа с приятеля ти да си намерите общи пирятели,за да може да излизате заедно..Тези,които не се радват за теб са тъпаци.
Не зная какво повече да ти каж,прсто горе главата ..защото гаджето не бива да ти е само гадже а и най-добрият приятел..не виждам защо да не му споделяш всичко.Малко са момчетата в днешно време,които ценят приятелката си както си трябва (:

SlowDownBaby
04-10-2011, 15:15
Разбирам те напълно,но все пак си признай,че не е същото да говориш с гаджето си или с приятелка.Например да обсъждаме някой известен колко е сладък или нещо такова...момичешки неща така да го кажа 8-)

Колкото до приятелите...ъм тва е другия проблем,той е много общителен и има доста голяма компания,но понеже аз съм срамежлива и нямам самочувствие не ходим с тях...общо взето нито така ,нито иначе...то аз съм си виновна де ... :)

dontcare
04-10-2011, 16:50
Хех еми при нас е обратното..той е този ,дето не се доверява лесно на хората и моите т.нар приятели станаха и негови.
Що бе,аз тея известните дет ги харесвам..ги харесва и той..призна ми,че "с удоволоствие би оправил Джони Деп" :lol:

SlowDownBaby
04-10-2011, 19:35
Виж за Джони Деп и ние имаме голям спор :-D
И аз все пак мисля,че е различно. :D

dontcare
04-10-2011, 19:47
Така е..и аз преди му разправях,че и аз имам нужда от малко "женски разговори" и накрая се примири :д . :)

Mi6inka
04-11-2011, 07:57
еми така се получава ... хващаш гадже, за*баваш останалите и ...после "Искам приятелка" ... аз съм на принципа, че всеки както си го направи...Не знам какво очакваш да ти отговорят потребителите, няма как да ти кажем от къде да си намериш приятелка като от по филмите... всеки рано или късно се откъсва, защото всеки го грабва живота и си поема неговите пътеки. Пък и аз лично не разбирам, защо ти е приятелка, на която да споделяш абсолютно всичко и един вид за всяко нещо, което стане да и се обаждаш ..това е в 7-8 клас


П.с. това е моето мнение, така че по-кротко с нападките.

SlowDownBaby
04-11-2011, 09:43
Нямах намерение да те нападам или нещо от тоя вид.Все пак е форум и всеки има право на мнение. :) Не става въпрос за споделяне на всичко.Както казах просто понякога искам да изляза,а няма с кой,защото приятелят ми гледа мач,а приятелката ми е излязла с други.Имам приятели ест. но са момчета,а найстина искам поне едно момиче с което да си споделям ако ме разбираш.

Mi6inka
04-11-2011, 09:59
ами всъщност те разбирам и то доста добре ...но, не знам ..момичетата сме трудни за приятелки, поне според мен..много по-лесно е да бъдеш приятел с момче..имам приятел момче, на който мога да споделя абсолютно всичко..каквото се сетиш...а и приятелка не се намира ей така, намираш си я днес и вече почваш да и споделяш ..да си излизате, да си се виждате...приятелството се гради с време, с изживявания и се запазва въпреки всичко...