PDA

View Full Version : Чувствам се ужасно :X ;(



chychy454
04-10-2011, 11:44
Здравейте ;/ Аз съм момиче и съм на 15. Имам един проблем, който ме кара да се чувствам ужасно. Влюбих се в едно момче, който се оказа най-големия двуличен идиот...въпроса е че не мога да спра да мисля за него. От моето училище е. Харесах го още в началото, само по външен вид, де. След време той започна да се закача с мене, да ме "сваля" и така... Лично мене ми беше кеф и аз му намерих фейса, и колкото и да мразя нещата да стават по фейсбук, просто нямах възможност да го заговоря, точно за това му писах там. Писахме си няколко седмици и се сближихме. Не съм му казвала, че го харесвам. След известно време започна да се държи с мене зле пред приятелите си. Постоянно ме сочеше и те нещо ми се смееха... Дърпаха ме за косата кат' някви второкласници, и се хилиха :shock: И веднъж дойде при мене "обара" ме и ми каза "Съжелявам не си достатъчно зряла за мене" ;X и приятелите му ми се подиграваха, и ся кат ме видят ми викат "Пий боза!" и няк'ви такива... на мене до гуша ми дойде от тях ;X Не е ли адски смешно да се държат като малки деца?! Аз му казах, че не ми е приятно, и той каза, да съм била спокойна и че е било само на бъзик... и след време почна да сваля най-добрата ми приятелка, както и други момичета от училището. Нищо не можах да му кажа, и се опитвах да го забравя, след което той ми писа по скайпа, че ме харесва. Казах му, че и аз така си мислех, преди да започне да се държи зле с мене и сваля всяко момиче. Той излезе извън линия и повече не ми писа... След случката в даскало приятелите му ме гледаха на криво. Той дори и едно здрасти не ми казваше, но продължаваше да се закача с други момичета... и то пред мене. Един ден след даскало ме хвана и ми каза, че съжелявал за всичко. Аз си падам наивен човек, а и не исках да се вкарвам в още по-голям филм, но му простих. След като му простих приятелите му пак започнаха... "Пий боза, малки са ти циците, ужасна си, грозна си" и т.н. :X:X:X ... Цяла ваканция си писах с него, но не ме е поканил да излезем... и ми пише някак-си, саднато, все едно му е много гадно или нещо такова. Мисли си, че не го харесвам, вероятно. Съжелявам за огромния роман... Въпроса ми е... аз все още много го харесвам, не мога да си го избия от главата. Но дали той наистина ме харесва? И дали е добра идея да съм с него? :?

Gerrynka
04-10-2011, 11:47
В никакъв случай! Само си играй с теб .. оставяй го по- добре ;)

Immortalbeloved
04-10-2011, 11:58
Прочетах го до половината и видях последния ти въпрос. :shock:
Категорично НЕ. Никога, ама никога не си губи времето с идиоти. Явно не си много голяма и не го осъзнаваш, но много ще съжаляваш. Просто нищо хубаво няма да излезе, ти ще бъдеш наранената. :)[/i]

Gr0zDan0v
04-10-2011, 12:02
кажи му buy buy по добре ;)

CherryBell13
04-10-2011, 12:07
И аз мисля, че е двуличник! Само си играе с теб, може и да те харесва, но само да си яка, нищо повече, аз мисля, че не ти, а той не е достатъчно зрял за теб, а тъпите му приятели да си мерят х***вете не се занимавай с него заслужаваш нещо МНОГО по-добро ;)

Ssummerjam
04-10-2011, 13:09
Ако те харесваше, най-малкото нямаше да позволява на приятелите си да се държат по тоя начин с теб. Бий му шута, пълен мухъл е. 8)

GuitarGuy
04-10-2011, 13:10
Пича е тъп. Звучи групо, гадно, но какво да увъртам? ;)

nomatterwho
04-10-2011, 13:14
Наистина колкото и да го харесваш не си струва. Не може докато той ти е признал чувствата си и т.н. приятелите му да те обиждат по този начин. Ти какво си виновна, че не си някоя надарена цоцолана. Излагат се тези момчета. Аз разбирам когато си отхвърлила да ти се подиграват, а не когато си му простила и сте в добри отношения. Или го зарязвай или говори с него. Кажи му всичко - колко ти е неприятно да те обиждат, защо го правят, че ти става криво и т.н.

GossipGirl89
04-10-2011, 13:17
Едва ли те харесва. По-скоро си прави няква гавра за пред приятелите му. Най-добре го зарежи и не се занимавай

djipsito
04-10-2011, 13:25
Сигурно го е срам, че ако предприеме нещо приятелите му ще почнат и него да бъзикат. Той за тва се държи така пред тях. Значи е идиот и не си заслужава.

autumn666
04-10-2011, 13:30
Защо директно не го питаш щом като те харесва, защо се държи така пред приятелите си и защо им позволява и на тях да те обиждат?
Все пак не мисля, че е добра идея и ако бях на твое място нямаше да се занимавам.

kitti123
04-10-2011, 13:51
тегли му една майна !!! Голям олигофрен е т`ва "момче"...Колкото и да ти се извинява и колкото и да ти пише,хич не си прави труда да му прощаваш,защото е въпрос на време отново да те прецака. :? според мен сваля всички девойки и която му се върже добре...ако ли не.. е явно си видяля какво е..

againstyou
04-10-2011, 14:00
Ако те харесваше, най-малкото нямаше да позволява на приятелите си да се държат по тоя начин с теб. Бий му шута, пълен мухъл е. 8)
Мхммм.

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 18:09
Това детенце ми е ясно..
Той,ако наистина те харесваше,нямаше да му пука как изглеждаш.

TheNewReligion
04-10-2011, 18:25
Не заслужава нищо. На твое място не бих му простила- да прави опити да ме унижава, защото е неодрасляк? Еми, има позволението ми да си ебе майката. Може наистина да има нещо към теб, ама нищо не може да извини т'ва, 'дето ти се е подигравал заедно с аверчертата. Нищо.
Продължи напред с високо вдигната глава, имаш страхотна възможност да му теглиш една майна.

flower757
04-10-2011, 19:11
Женчо ... който само се гаври с който си поиска ... :-o .. досети се дали да си с него ... :)

dadalovedada
04-10-2011, 19:26
Пълна гавра си прави с тебе.Не прави грешката да му се довериш и най-малко когато очакваш да ти забие нож в гърба и да те боли повече от колкото предния път.Неможе да се забива с други момичета пред теб,да не казва нищо на приятелите си относно това как се държат с теб и изведнаж да започне да те харесва.Остави го пълен боклук е незасложава твоето внимание!:p

horacio
04-11-2011, 14:25
Тия като него заслужават единствено да им се изпикаеш на гроба.

Gr0zDan0v
04-11-2011, 14:34
Тия като него заслужават единствено да им се изпикаеш на гроба.

груб ... :-D

Saphire
04-11-2011, 16:57
Да му каже "buy buy"хаххаха. Защо да го моли да му купува нещо ???
пп. buy - купувам ; bye - чао