PDA

View Full Version : Да си с някой, а да бъдеш сам



youarenext
04-10-2011, 13:56
Здравейте приятели, знам че съм нов тук но ви моля за съвет и ако може някои да ми помогне ако някога е бил в моята ситуация.
Това е текст които споделих с приятелка и просто го копирах тук извинявам се просто нямам време да го редактирам напълно.

Преди нова година ноември бях заминал за Кипър, но преди да замина се запознах с едно момиче с което излизам в момента може и да си ме засичала (Това го споделих с приятелка) на заведението казва се Гергана без да искаме се засякохме зад блока до барчето при което тя беше със кучето си и аз я спрях да си поиграя с кучето и при което я попитах как се казва и дали има фейсбуук, и тя ми каза как се пише и когато се прибрах тя беше ме добавила към приятели вече и започнахме да си говорим по цели вечери и дни постоянно по държахме връзка кой-какво прави и как се чувства при което след това аз заминах за Кипър и когато се върнах съвсем случайно я видях отново отиваше към 2-ро Районно да си оправя личните документи и ме попита дали искам да пием кафе и аз естествено я отрязах понеже навремето бях много наранявам спрямо женския пол и всичко останало и миналото ми и т.н не се отнасях добре със жените, при което след това ме попита във скайп дали иска да пием кафе отново и аз и казах че не знам и след 2-3 дена се видяхме отново и и казах че ще пием кафе и да ми звънне на телефона и аз бях отишъл на кафето "лилаво и бяло" където се събираме поначало и тя ми звънна и аз и казах че след 15 минути ще съм пред входа и да я взема и точно преди да тръгна се залях с кафе и тя ми звънна и аз и казах че не мога да изляза и да го отложим за друг път че съм се залял с кафе и тя не ми повярва и започна да ми казва по телефона защо винаги правиш така и ме режиш и не искаш да излезем поне ми кажи един път в очите че не искаш да излезем и точка и аз и казах я стой там ей сега идвам и отидох и тя ме видя и вика ок ок вярвам ти върви у вас преоблечи се и да излезем.... направих го и това беше някъде януари началото и от тогава от както излизаме аз се влюбвах повече и повече към нея, започвах да изпитвам силни симпатии към нея, относно какъв човек е и че е много по различна от всички останали момичета, и така до март когато всичко започна...
Та какво направих за нея предполагам че едно момиче ако получи това нещо което аз направих за нея ще бъде доста радостна по нейните думи както тя описва всичко ... на рождения и ден и подарих огромен букет цветя при което тя ми заяви че до сега бившият и приятел с когото е ходила близо 5 години не и е подарявал дори едно цвете, отделно и баща и понеже са скарани и т.н тя живее сама със брат си от известно време до май месец но това е отделен въпрос. На 14-ти февруари направих доста голяма изненада за нея която я бях мислил 2 седмици и половина може би ще ти прозвучи и смешно но аз си падам романтик, слушам романтична музика (бавна) , гледам и романтични филми // драми , и от там идва всичко. Купих и един голям розов заек, тя живее на 7-мия етаж, от 7-мия етаж до първия направих целия вход във стрелки, на всеки етаж сложих плик със любовни късмети, отделно на 3-тия етаж закупих кристална роза ( свещт ) която запалих и на 3-тия етаж късметът беше свързан със роза и кристални очи и т.н, а на първият етаж стоеше опакован като бонбон подаръкът и и на 14-ти 00;00ч. и звъннах аз бях във входа в асънсиора скрит и звъннах и казах да излезе и тя онемя и започна да тича по етажите и всичко останало и когато слезе на първия етаж аз излязох, тя цялата треперише от радост, имаше сълзи по лицето, не знаеше какво да каже, прегърнах я силно и я целунах и и честитих свети валентин, на другия ден и подърих едно сърце от мъниста което правих около 40 часа и всичко останало... След 14-ти тя изпадна във една уфория за всичко това и искаше да говорим сериозно по този въпрос. Стана така че тя ми заяви че никога, никога няма да намери човек който да направи нещо подобно за нея и е сигурна че в близкото бъдеще няма и да намери, но за момента не може да ми отвърне на същите чувства които изпитвам аз към нея и че за момента мога да съм и нещо като най-добър приятел понеже и трябва време да обмисли всичко това. Разбирам всичко което ми каза тя и го приех и все още чакам за нея. Имам приятел който ми спомена че я познава и знае нещо за нея и от там започна всичко ... искаше ми номера да и каже нещо и аз му го дадох и след 10 минути тя ми звънна и ми каза ела в нас да говорим, и аз отидох и тя ми каза за едно момче към което е имала симпатии и че за момента дори предпочита да тръгне с такъв като него понеже го познава какъв е и че дори след седмица да му каже примерно че не иска да бъде с него няма да го нарани, също така да нарани и себе си, и.н и аз разбира се отново приех всичко това... След това и казах ами той какъв ти е на теб? и тя ми вика аз не изпитвам толкова силни неща към него от колкото към теб просто ме е страх да не те нараня и себе си и че не съм сигурна все още в чувствата си и аз и казах ами той ? какъв е попитах я отново и тя каза "чу" чувек и докато каже чувек и казах за чукане и тя се убиди, разбесня се изгони ме от тях както се казва, но си забравих цигарите и пак и звъння и ми вика още ли си тук ? и аз и казах да дай ми цигарите и някой лев че нямам и тя ми даде... след 2-3 часа ми звънни и ми казва какво си казал на Миле* ( човека за който ти говоря ) аз и казвам какво е станало пак нищо не съм казвал на никой - и тя ми каза " ами той ми звъння и ми каза ако съм била учила преди в руската да съм отишла на утопия да пием кафе да говорим сериозно " и аз и казах добре после ми звънни... вечерта ми звънни и ми казва моля те кажи на твоя приятел Кристиян как стоят нещата между мен и теб понеже ме изкарват курва че ходя с теб, ходя с Миле* и т.н и аз и казах успокой се малко ще говорим пак искаш ли да пием кафе и тя каза ' не утре " и аз и казах добре и затворих. В момента в който затворих телефона се сетих че тя каза ходя с теб, ходя с него, и и звъннах и я попитах ти ходиш ли с него" мълчание 10 секунди и тя отговори " Да " и аз и казах чао... след това ми звънна веднага и ми казва защо правиш така? и аз и казах - не ме търси повече в животът си и и затворих телефона, след което отидох в нас да и взема компютъра, понеже ползвам нейния защото си продадох моя и и го върнах тя я нямаше в тях все още и след това 4 дена не се чувахме докато най накрая не ми звънна и не ме попита дали искам да пием кафе и аз и казах хубу ... и отидохме на стиф ... седнахме и тя се разплака .. извади сърцето което и подарих от маниста, и ми обясни че за тези 4 дни ме е виждала около 10-тина пъти и постоянно и се е свивал стомаха когато ме е виждала, постоянно е следяла профила ми във фейсбуук, пускала е песните които публикувам на стената си, и плаче и ми каза че ще говори с Миле* и ще му каже да се разделят, а те ходели от 1 седмица както се казва.... И след това всеки ден отново заедно ... докато преди 1 седмица бях с нея на барчето и с лаптопа и и той и пише отново и и казва " Девойче защо не ми пишеш, не ми вдигаш по телефона" и тя му казва " така съм преценила " и той казва " за някой хора си фрее а за мен не " и тя го пита кой например " и той казва Мартин" а аз чета и и казвам, добре защо не излезете на кафе? и в същото време той и пише "хайде да правим секс?" и тя ми показва и вика ето, виждаш ли защо не искам да излизам с този човек и т.н защото е несериозен и всичко останало и е като останалите и мисли само за едно и също нещо ... и се расърди и имаше 10 минути мълчание при което ми каза " знаеш ли какво? най добре ще е да не се виждам нито с теб, нито с него понеже ми писна от всичко това което стана ... " и аз и казах добре расърди се защото ме разбра погрешно когато ти казах да излезеш с него и т.н и се оправихме ... преди 3-4 дена този Миле* ме добавя във фейсбуук аз му отказах, но и споменах и тя ми казва да знам ... добавил е най-добрата ми приятелка и мисля че знам какво е станало и да ти кажа честно онзи път когато ти казах на барчето че е по добре да не бях се виждала с теб и с Миле* беше най-доброто... И аз и казвам защо го казваш това нещо и искаш да захвърлиш всичко така с лека рака ... и след 10 мин. ми написа "споко ще ти обясня като се видим" и като се видяхме тя ми сподели че нейната приятелка и казала че този Миле* и говорил за Гергана цяла вечер, че бил я обичал, бил ходил с някаква мис блонди, не бил я ревнувал толкова много колкото нея, и че искал да се виждат поне да правели секс защотото така чувствата и щели да се засилят някакви такива работи и приятелката и цитирам казва" този е луд и т.н вманиячен тип и т.н" всичко добре... Отново се виждаме всеки ден излизаме, веселим се, но само като приятели както се казва, до сега сме се целунали с език само 2 пъти .. и аз незнам как се случи точно единия път беше на барчето, другия път на вън ... но през останалото време когато съм в тях или някаде другаде просто се прегръщаме, изкарваме си хубвао моментите заедно ... И онзи ден дори не онзи преди няколко дена говорихме сериозно по тази тема за мен и нея и тя ми каза да не търся в мен вината, и че аз съм я бил спечелил много отдавна просто за момента както ми е казала и трябва време и че в главата и е много голяма попара и че и трябва време и вече от януари аз все още чакам ... Отделно за 8-ми март и бях нарисувал автопортрет който можеш да видиш във фейса ми.. и незнам какво точно да правя, със нея някак си може би понеже наистина я обичам и тя го знае и съм и го казвал и тя ми го е казвала ... мисля че ме отбягава или нещо такова исках да излезем днес но тя беше излязла с нейни приятели и кучето разбирам я че няколко месеца излизаше само с мен да.. отлдено я попитах за утре тя ми отговори че ще ходи в баба си и има да решава задачи по англииски (тя е първи курс) и няма да може, и това го разбирам... но просто изпитвам един вътрешен страх вътре в мен дали няма да бъда накрая наранен от всичко това което правя за нея, от всичко което тя видя от мен и то е само добро, понеже отделно тя иска да живея със нея септември месец, отделно ходих на врачка заради едни приятели и ми излезе брак и дете от нея, отделно миналата събота я спира една жена и и казва в очите че с синеоко момче с което излиза и подържа връзка близките месеци ще има брак и дете, отделно и излезе брак когато и ляхме куршум и т.н работи а работите които се случват непоказват нищо такова всмисъл че всичко ще потръгне или може би просто съм си набил такъв филм ... просто искам съвет какво да правя защото ме е страх да не я загубя, отделно Юли заминава за Испания при майка си и се връща септември и ме е страх чувствата които има да не изтинат и т.н какво би ме посъветвала като по голямо момиче и може би по зряло защото направих толкова много за нея от колкото бившата ми приятелка за 2 години и 9 месеца не направих такива работи, показах и живота през моите очи, колко по кравис може да бъде дори с малкото което имаш и всичко останало.
Вчера се скарахме отново 15.03.2011 усетих че се държи малко хладно със мен ... и си казахме доста работи и тя отново ми каза винаги ме питаш едно и също и така на татък относно това дали искаме да бъдем заедно и всичко останало и тя ми каза че за момента не иска да бъде с никой и че в момента така и е най-добре и не знае кога ще дойде този момент в който ще иска да бъде с някой и всичко останало... Моля ви дайте ми съвет какво да правя понеже нямам родители на когото да споделя или нещо такова а приятелите ми казват да я оставя да си счупи главата и да се опита да тръгне с някой било то след няколко месеца но когато види че няма да намери такъв като теб тогава да и дойде акъла в главата. Благодаря предварително...

youarenext
04-10-2011, 14:08
п.п Все още излизаме заедно след всичко по горе прочетено всеки ден до вчера когато не се скарах много сериозно със нея, опитах се да и се извиня но тя ми каза че не може толкова лесно да и мине след всичкото което съм и казал и колко груб съм бил с нея ... и за момента не я търся ...

Nakadah
04-10-2011, 18:09
Няма кой да го прочете!

againstyou
04-10-2011, 18:10
Няма кой да го прочете!

Gr0zDan0v
04-10-2011, 18:24
пия темата е супер дълга ... утре когато имам повече време ще я прочета ... :(

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 18:30
Прочетох го цялото..и очите ми почнаха да играят,но както и да е..
Мисля,че си яко във филма и тя яко си те върти както си иска..
Отдръпни се малко.

djipsito
04-10-2011, 18:49
Мале... с голяма мъка го прочетох, ако искаш мнения по-добре го редактирай малко, че е ужас. Сложи някоя друга точка, запетая...

А по темата... много пришпорваш нещата май... в смисъл не я разпитвай толкова за "вас", просто излизайте, забавлявайте се. Явно е объркана, а като я разпитваш само я "забиваш" (в оня другия смисъл) и се отдръпва. Опитай се пак да я целунеш, виж как ще реагира. Ако ти отвръща го прави по-често...

Иначе удобно ли е да питам откъде си ?

nomatterwho
04-10-2011, 18:50
Аз пък го прочетох. Дълга история, много преживяно.. Виждам, че имаш много търпение. Но честно да ти кажа не се ли изчерпва? До кога ще я чакаш? Първо те заряза за някакъв мухльо дето иска само секс от нея, после не била готова.. Остави я пак за 10 дни и отново ще те потърси. Като приятели сте идеални според мен. Можете да си запазите приятелските отношения, не мисли само за любовната връзка.. Но все пак й кажи ако няма чувства към теб да не ти дава напразни надежди. И не я търси, нека тя да те потърси, пък ако не го направи и не можеш без нея звънни й да се изясните. 8-)

nepowtorima
04-10-2011, 19:55
утре когато имам повече време ще я прочета ... :(

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 20:12
Тя НЕ е оценила това,което си направил за нея.
Разиграва те.Не виждашли,не усещаш ли?
И сляп ще го види.
Оставия САМА ,да разбере какво иска и,когато е готова със СЕРИОЗНОТО си решение,да дойде при теб.
Не позволявай,да те прави на глупак повече,защото тя точно това прави.
Покажи и кой е мъжът.Нали,не бъди циничен грубиянин,но все пак да усети мъжкото ти присъствие..Една жена не ти ли има страхът,си доста зле..
а3 ти го казвам,дето съм жена.. 8-)

MaGuSs
04-10-2011, 20:16
Прочетах го цялото. Остави я наистина . Казала ти е ,че и трябва време така е. Ония Миле* и ти сте я объркали яко.

Накарай я да ти каже "обичам те" , някак си ! Една целувка ще е добре и така ... вдигни горе главата и чакай :)

FuckedUp
04-10-2011, 22:09
tl; dr

youarenext
04-14-2011, 06:03
Благодаря за всички отговорили но все още не намирам точният... до вчера също бяхме заедно и прекарахме един страхотен ден в парка и всичко останало ... може и наистина да съм заслепен но уви това чувство вътре в мен е по силно от това да не сме заедно ...

VaMpiRKaTaaa
04-14-2011, 09:43
а3 пък смятам,че това момиче не те обича,ти просто си много заслепен от нея и си яко във филма.Отдръпни се малко от нея.Тя,ако наистина те обича,ще намери начин,зада ти го покаже.Аз така бих постъпила.

Mileva
04-14-2011, 10:55
Тя може и да те обича, но те обича повече като приятел, нищо че не го осъзнава. Приятно ви е заедно и на двамата, на теб ти е хубаво и на нея и е хубаво, но само дотук, стигне ли се до любов се почват кавгите, караниците и интригите. Но иначе, когато няма романтика и любов всичко е прекрасно. Смятам, че тя се е уморила от всичко и дори и да може да обича, няма да обича теб по начина по който обаче ти искаш да те обича. Ще те обича като близък приятел... Според мен с романтиката си попрекалил... Смисъл такъв изгубил си позиции... И тя ти се е качила на главата, като е почнала там с Милета и т.н да се занимава.

Вариант 1 : Колкото и да ти е трудно се отдръпваш, тя ще усети че те губи и ако държи на теб ще е с теб.
Вариант 2 : Ако смяташ, че приятелството с тази девойка е над всичко, над дори и ВЪЗМОЖНА ЕВЕНТУАЛНА ВЕРОЯТНА бурна любов с нея, то погледни на нея по друг начин. Не знам как ще го направиш защото различните хора имат различен начин на самоконтрол, но рано или късно ще го направиш.

Всичко минава...