PDA

View Full Version : измъчвам се/



mackataa
04-10-2011, 14:15
С приятеля ми сме заедно от година и 2 мес.от различни градове сме :(
Още в началото аз го ревнувах (което ми е най-голямата грешка)като се виждахме му говорех кви ли не глупоти,че си има друга и така..
Само тва ми беше в главата и още е :( :( :(
Преди ми е казвал,че чуствата му не са такива каквито са били преди,че съм му говорела за др и такива глупостии..
Все още сме заедно ,не сме правили секс,защото не бях готова ,вече съм и като се видим може да се получи..Но до тогава ...ще си се измъчвам,дали вс може да е както преди,дали секса ще ни сближи до толкова,че да ме желае по-вече(ако ме жале изобщо де :D )
Мили момчета и момичета моля ви помогнете ми дайте ми съветчета и с момчето ми да се оправим..да го накарам да ме желае все по-вече и по-вече :(
По някога си мисля,че съм му безралична ,но когато сме сме заедно и сме сами е страхотно по начина по който ме гледа и си личи ,че ме обича-не ми го казва .аз на него Да ,но той не и като стане на въпрос
еми подобре да го докажа ,но тва е др тема..

SisiStrange
04-10-2011, 14:19
Ъъъ, ако той не те желае, когато му показваш, че го искаш, едва ли прическата ще ти реши проблема.
Ти като му кажеш "Обичам те!", той какво ти отговаря? Седи и блее в една точка ли?
И по какво съдиш, че те обича? По единия поглед ли?

mackataa
04-10-2011, 14:23
като му кажа Обичам те и той ме :-) нищо не казва
и като му се разсърдя той започва
не са важни думите а деиствията И като ти кажа Обичам те ще се съмняваш в думите..дали е тъка,и някой път ако не го кажа ,се започва,защо не ми го каза...
нещо пдообно каза

inej89
04-10-2011, 14:29
Каквото и да промениш не можеш да промениш нищо в него.Той или те харесва такава ,каквато си или не

SisiStrange
04-10-2011, 14:31
като му кажа Обичам те и той ме :-) нищо не казва
и като му се разсърдя той започва
не са важни думите а деиствията И като ти кажа Обичам те ще се съмняваш в думите..дали е тъка,и някой път ако не го кажа ,се започва,защо не ми го каза...
нещо пдообно каза
Прав е, че действията са по-важни от думите, но не виждам какво толкова му пречи да го каже, щом го чувства и вижда, че това значи нещо за теб и ще ти достави удоволствие да го чуеш.

mackataa
04-10-2011, 14:31
сиг не го чуства,може вс да е лъжа :(

Gr0zDan0v
04-10-2011, 15:00
Каквото и да промениш не можеш да промениш нищо в него.Той или те харесва такава ,каквато си или не

напълно съгласен :)

maniv
04-10-2011, 15:19
хахах,като четох се сетих за себе си,сьщия бях като твоя приятел.Ходих с моита бифшата вече (4 год бяхме заедно), тя ми беше пьрвата аз, и бях пьрвия.Грешките ми,никога не и казах ,че е обичам,смисьл aз крия чуствата си,не мога така да споделям(голяма грешка),не излизахме често,повечето време бях с приятелите си...Не сьм и изневерявал или нещо от сорта,неин си бях,но преди няколко дена се разделихме,после доста си говорихме по телефона така и така и неможах да разбера ,защо трьгна с друг и ми казва ,че ме обича ,но не иска да е с мен...и така си остана,сега не е поглеждам даже или поздравявам,просто ..!

-Смисала на това е,че тои като мен не показва нищо,но си те обича,а ако искаш да разбереш дали е така ,кажи му ,че искаш да се разделите или се одрьпни малко от него и ще видиш ,как ще се промени! :))

mackataa
04-10-2011, 15:23
като се отдръпна по зле за мен,и без тва м/у нас е нямало нищо,ще си намери друга,ако няма вече :(
Не че крие чуствата си,когато съм го ядосвала ми е казвал МРазя те :-k :-k :-k :-k :-k и слд като се сдобрим не ми казва извиняваи за думите
оффф абе не знам,знам само че ще ми е мн трудно ако се разделим ,но по добре сега от колко слд някоя година :(

maniv
04-10-2011, 15:39
Не искам да повлиявам на решението ти,но както го чустват така го направи,както вика ,моита' не искам да ме нараняваш вече и краи!
Щом те боли и т.м.к няма смисал ти седиш мислиш за него чудиш се,тои нищо ,ако не можеш повече така,оставаш го и продьлжаваш напрешшш ! :)

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 18:03
Всяка промяна попринцип е важна.
Но в твоят случай няма да има ефект.
И силикон да си сложиш,няма да го накараш да те желае повече,защото ти сама си,си го направила.Защото ревността на единият,винаги убива лека -по лека,чувствата на другият.Не трябва да бъдеш глупачка и да му вярваш за всичко,което ти каже..да,така е,но все пак година си с него,трябва да му имаш малко повечко доверие.Щом все още е с теб,значи,че те обича.Промени с.Спри да ревнуваш,защото,ако продължиш така,до месец-2 на него ще му писне окончателно и ще те зареже.Знай,че ревността и недоверието убиват любовта.

Nakadah
04-10-2011, 18:05
Да майна, гола глава :oops: