PDA

View Full Version : Как мислите защо се държи така ?



bonbonenoizkushenie
04-10-2011, 14:55
Ще бъда кратка ...влюбена съм много в 1 момче обаче никога няма да съм с него той е влюбен в др абе невазможно е .. разбрах отдавна че е ме е обиждал най-много от всички щото знае за чувстата ми и доста време нито сме се поглеждали нито сме се поздравявали .... в последно време обаче той ми подава ръка продумвам си нещо много рядко идва при моята групичка и почва да се закача с тях ...... и 1 път щеше да играе футбол но нещо се прецака ... ибяхме аз и още 3 момичета и преди да си ходи той дойде при нас и 3-те момичета станаха да го гушнат а аз не станах и той ми каза че след като не съм станала ням а да ме гушне .... мислители че има нещо към мен ... той попринци п със всички се прегръща и закача обаче знае за мойте чувства ... дали изпитва нещо към мен .. дори малко моля ви кажете ми
Благадаря

maniv
04-10-2011, 15:01
Еми ,като прочетох това ,което си пишала мисля,че си малка,но не сьм сиг,ккакто и да е!
Еми това е лошо ,,несподелена Любов'' смисьл влюбена си пьк тои не в теб,няма какво да се чудиш отиваш казваш му това ,което мислиш за него и ако ти отвьрне честито.Няма кво да си губиш времето ,като не те отразява или незнаеш за това,според мен директно и така,че няма време живота тече :)!

CherryBell13
04-10-2011, 15:02
Ако ти дава някакви други знаци значи може би изпитва някакви чувства ако забележиш нещо друго се опитай да го накараш малко да ревнува, прави се на недостъпна така може би ще го накараш да си признае ;)

TheNewReligion
04-10-2011, 15:39
Каква несподелена любоя, какви глупости..
Изпитваш обикновено привличане към него. След като е разбрал за чувствата ти, се е държал като селяндур, а после е решил да се прави на интересен. Според мен т'ва е, за да те пробва.
Не знам какво още трябва да се случи, за да почнеш да правиш опити да претръпнеш към него и да го забравиш. По тоя начин измъчваш себе си за човек, който не дава пет пари за теб. Забрави го.

Gr0zDan0v
04-10-2011, 16:17
Ако ти дава някакви други знаци значи може би изпитва някакви чувства ако забележиш нещо друго се опитай да го накараш малко да ревнува, прави се на недостъпна така може би ще го накараш да си признае ;)

аз като бях по малък много се дразнех от момичета който се правят на недостъпни ;dd

Nakadah
04-10-2011, 18:08
Не те харесва

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 19:23
Той не знае какво иска според мене.

Hilary_
04-10-2011, 20:41
Поредния мизерник, който се възползва от това, че знае за симпатиите ти към него и съответно дай да се направим на много вървежни ..

ако бях на твое място като ми каже, че няма да ме гушка, защото не съм станала щях да му кажа " а ти защо си мислиш, че искам да те гушкам?" .. и повярвай ми нямаше да може да измънка нищо .. :lol:

CherryBell13
04-10-2011, 21:49
Ако ти дава някакви други знаци значи може би изпитва някакви чувства ако забележиш нещо друго се опитай да го накараш малко да ревнува, прави се на недостъпна така може би ще го накараш да си признае ;)

аз като бях по малък много се дразнех от момичета който се правят на недостъпни ;dd
е ти хубаво си се дразнел ама оня е глупак и тряа му наливаш акъл със фунийка (извинявай ама си е така, няма смисъл тряа му покажеш какво изпуска)

icebulllet14
04-10-2011, 21:57
Ако питаш мен не си заслужава. Опитай се да го забравиш по-добре. Мисля, че само те разиграва.

Ssummerjam
04-11-2011, 13:10
Неориентиран е и не знае к'во иска.

slbnchicet0
04-11-2011, 13:17
Не знае какво иска,прави му се на недостъпна и ще се разбере дали те харесва или не.

Wasilewaa
04-11-2011, 13:36
Остави го нека ти се прави на оборотен, а като разбере кво иска ако още го харесваш за което се съмнявам нека те потърси.