PDA

View Full Version : Като муха без глава съм! Объркана....



s8y
04-10-2011, 15:41
Много съм объркана... Правих тема за проблема си, но вече е различен!
Значи въпросното момче е футболист, в историята са замесени освен него и мен, приятелката ми и гаджето и....

Понякога излизам с приятелката ми (П.) и гаджето и (К.) и сме приятели тримата. Двамата Р. и К. са футболисти и се познават, веднъж пътували за някакъв мач и станало дума за П. и за мен... Според К., момчето с което си пиша е казал, че съм малка и с детска физиономия, обиждал е и приятелката ми... К. нищо не е направил, зашото е по-малък, но ни каза, че са ни обсъждали, целия автобус, 41 момчета....

С това момче-Р. си чатим от месец, той ме поздравява, но последните 5 пъти е много груб и както говорим, излиза и не се връща... Аз много го харесвам, но така като излиза нито е подходящо да му призная, нито пък да го поканя да излезем... Питах го за автобуса дали е истина, той беше наистина убедителен и каза сама да преценя дали да му вярвам...

Та много съм объркана, склонна съм да вярвам, че не го е направил, пич е, но наистина последните пъти е много груб и не показва чувства като преди... Иксам да съм с него, ще се боря, за да победя, харесвам го, обичам го... Помогнете, дори не знам какво да правя... И само не ми казвайте да спра да се занимавам, защото съм вложила много чувста във всичко това и не мога да се откажа без бой!

BladeDancer
04-10-2011, 15:47
Ако те харесваше и ще излезне нещо щеше да го разбереш веднага. Не се занимавай.

smoker4e7o
04-10-2011, 15:50
Мисля, че преовеличаваш с фразата "обичам го" и ако искаш се бори, то не аз ще съм разочарованата накрая.

Gr0zDan0v
04-10-2011, 15:51
зарежи го тоя не му дреме :?

TheNewReligion
04-10-2011, 15:57
Няма да се дадеш без бой? :lol: :lol:
Добре, ясно е, че адски си го харесваш. И аз съм била толкова "влюбена". Предлагам ти просто да проявиш самоуважение и да му теглиш една майна. Ако толкова те харесва, ще направи нещо, за да върне предишните ви отношения.
Под "бой" предполагам разбираш усилено преследване и чатене от твоя страна. Т'ва няма да помогне, уверявам те. По-добре го зарежи. Не стига, че се държи тъпо, ами и го приемаш..не може така.

s8y
04-10-2011, 16:03
Емии добре де чак да го обичам нее, ама мноого го харесвам...
По-скоро обичам, наистина обичам чувството му за хумор. Дори когато съм много зле, когато се появи и каже нещо смешно направо сърцето ми изскача.... Кажете, че съм във фаза "пеперудки" и че после няма да ми пука за него, но аз живея сега, нали? Не, не искам да го оставя, готова съм да изпитам разочерование, дори за минутка с него... Скоро ще го виждам и в училище :-)

s8y
04-10-2011, 16:08
Кефиш ме, забавна си...
НО дори и наистина да осъзнавам всичко... че съм като овца, че се правя на луда... продължавам да го харесвам...

VaMpiRKaTaaa
04-10-2011, 17:39
Ти не го обичаш.
Просто си въобразяваш.
Не може да го обичаш като едвам го познаваш и не ти е доказал любовта си,както и ти на него.
Той,ако те харесваше,до сега да сте заедно.
Зарежи.
Загубена кауза.

mOBSCENE
04-10-2011, 18:10
Ти не го обичаш.
Просто си въобразяваш.
Не може да го обичаш като едвам го познаваш и не ти е доказал любовта си,както и ти на него.
Той,ако те харесваше,до сега да сте заедно.
Зарежи.
Загубена кауза.

antifashionshit
04-11-2011, 08:52
футболяги :lol:

catyyyy
04-11-2011, 11:04
футболяги :lol:

:D :D :D


Щом приятелите/съотборниците му са ви обсъждали и са говорили такива неща по ваш адрес е нормално да се държи грубо,защото според мен се притеснява ако "случайно стане нещо",да не би да го скупат от бъзици или нещо подобно.С такива момчета по добре недей да имаш работа.

slbnchicet0
04-11-2011, 13:37
Не мисля,че го обичаш.Държи се грубо с теб и това държи интереса ти към него буден и те кара да вършиш неща,с които да му се харесаш повече.Не си заслужава да го преследваш,очевидно той си играе с теб.Бори се за нещо,което си заслужава,не и това.