PDA

View Full Version : имен ден



kuklata_90
04-10-2011, 17:39
Празнувате ли именните си дни? То нали на имен ден не се кани, но празнувате ли ги или пък поне черпите ли на кефе приятелите си за здраве?
Подарявате ли подаръки на приятелите си за именните дни и ако да какви:)

Greennight
04-10-2011, 17:54
Не го празнувам,щото именния ми ден изобщо не е известен и ще е тъпо.Виж примерно,ако се казваш Жоро,Николай а-у по-може...

LovelyGirl
04-10-2011, 18:08
Повечето хора не знаят, че имам имен ден тогава и не го празнувам.Не го и чувствам като нещо важно, за да празнувам.
Иначе се броят на пръсти хората, които ми честитят.

Immortalbeloved
04-10-2011, 18:16
Да, празнувам го и подарявам подарък, когато някой друг има.

StolenBliss
04-10-2011, 20:58
Аз тая година разбрах, че имам имен ден на Цветница 8-) Едва ли ще го празнувам, едва ли някой даже ще ме поздрави,щото на практика никой не знае, че имам имен ден и да кажа, няма и да се запомни :D

ArrowsOfDeath
04-10-2011, 21:21
Не го празнувам. Само ходя да се напивам на чуждите :lol:

IWannaBeSedated
04-11-2011, 13:33
Повечето хора не знаят, че имам имен ден тогава и не го празнувам.Не го и чувствам като нещо важно, за да празнувам.
Иначе се броят на пръсти хората, които ми честитят.

kuklata_90
04-12-2011, 20:39
какво имате предвид под празнуване? по какъв начин го празнувате?

Аз имам имен ден на цветница и винаги съм черпила на кафе най-близките, но съм забелязала, че никой друг не го празнува. Вие какво мнение имате по въпроса?

bloodyF
04-12-2011, 21:13
черпя в даскало, получавам подаръци от семейството.
а половината от класа за 3 години не се и научиха че имам имен ден 8-)
то нормално де, Ивета съм, пък празнувам на Ивановден, т.к. съм кръстена на дядо ми, който също празнува тогава и така. Ама много хора ми спорят,че трябвало да празнувам на цветница или не знаят че имам имен ден,. :-o whatever..

icebulllet14
04-12-2011, 21:18
черпя с бонбони в дск-то ... ама ние си се черпаваме за щяло и нещяло, така че... ;ддд Хаха, помня веднъж едно момче донесе 4 кутии "Таралежки" за "Честит втроник!" ... горкия трябваше да се мушне под чина .. каот ги видяха и всички натам се хвърлиха

StolenBliss
04-12-2011, 22:56
черпя с бонбони в дск-то ... ама ние си се черпаваме за щяло и нещяло, така че... ;ддд Хаха, помня веднъж едно момче донесе 4 кутии "Таралежки" за "Честит втроник!" ... горкия трябваше да се мушне под чина .. каот ги видяха и всички натам се хвърлиха

Звучи ми като много задружен клас. Браво 8-)

icebulllet14
04-12-2011, 22:58
черпя с бонбони в дск-то ... ама ние си се черпаваме за щяло и нещяло, така че... ;ддд Хаха, помня веднъж едно момче донесе 4 кутии "Таралежки" за "Честит втроник!" ... горкия трябваше да се мушне под чина .. каот ги видяха и всички натам се хвърлиха

Звучи ми като много задружен клас. Браво 8-)

хаха ... от тая година (която ни е последна заедно). Еееей, така ги мразя тия хора, че чак ги обожавам :D :D :D

kuklata_90
04-13-2011, 19:53
е да ама моя е в неделя и се чудя какво да правя. Или на кафе ще почерпя или нищо, но гадното е, че ако черпя на кафе хората сигурно ще се чувстват длъжни и подарък да ми купуват :S

againstyou
04-13-2011, 19:59
Чак да го празнувам не,но черпя.

Mileva
04-14-2011, 12:45
Черпя най-близките. А подаръците са добре дошли, ако някой нещо реши :)

SuperBadSuperFresh
04-14-2011, 20:18
Приятелите на кафенце.В даскало не става,щото е празника на града и е неучебен ден :D Иначе си е купон де,ама щото е празника на града.

xoxi
04-14-2011, 20:31
Не го чувствам като празник, съответно и не черпя. Приятно е обаче, когато някой все пак се сети, че имам имен ден и ми честити.
Подаръци получавам само от най-близките си хора. Най-често малки символични неща. Близките ми знаят какво е отношението ми към именния ден и се въздържат, колкото им е възможно.