PDA

View Full Version : Как да го направя?



aPhaDogggg
04-10-2011, 20:51
Моля ви, да ми обясните подробно как да се объсна отдолу. Правила съм го вече, но никога изцяло. На някой места ми е много друдно.
Вие как го правите? Помогнете. :)
ПС: Момиче съм.

Biskfitka
04-10-2011, 21:17
Гм...слагаш си интимен гел и бръснеш 8-) Помагаш си с другата ръка,за да не се порежеш.То няма как да се обясни точно...

djipsito
04-11-2011, 00:28
Да ти пуснем едно клипче ? :lol:

Ебавам се, сори....

Ами как, аз се бръсна права ;р Някой път си вдигам крака на ваната... Слагам пяна за бръснене и действам ;д Помагам си с другата ръка.. по-отдолу където не мога да видя хубаво, действам напосоки... и така :)

За дупето да казвам ли :D

aPhaDogggg
04-11-2011, 06:52
Да ти пуснем едно клипче ? :lol:

Ебавам се, сори....

Ами как, аз се бръсна права ;р Някой път си вдигам крака на ваната... Слагам пяна за бръснене и действам ;д Помагам си с другата ръка.. по-отдолу където не мога да видя хубаво, действам напосоки... и така :)

За дупето да казвам ли :D

Благодаря ви много за отговорите. Ами не знам, обясни и за него. Но за цялото дупе ли става въпрос :shock: защото това не бих го направила.

ri41
04-11-2011, 07:18
еми тогава ще си останеш с косми по дупето, не е толкова трудно да ги махнеш, ако не можеш със самобръсначка, си вземи крем депилатоар

aPhaDogggg
04-11-2011, 07:29
Нямам косми по дупето, ако тръгна да ги бръсна, тогава вече определено ще имам. :) За това попитах на цялото дупе ли, или как да обясня, отвътре на сгърката.

kiki1991
04-11-2011, 11:37
само на мен ли крем дипелтоар никога не ми е махал космите никаде,колко пъти съм пробвала и ми ги маха не до корена а става така все едно са косми на 4-5 дена,даже и на рацете много гадно става???

Бих пропоръчала лентичките на вийт,махат ми доста добре всичко.

djipsito
04-11-2011, 12:04
И на мен кремовете не ми помагат... Ползвам пяна и самобръсначка, ама утре съм на кола маска, че ми писна.

Иначе за дупето.. става въпрос м/у бузките, не по самото дупе. Понеже не мога да се обърна толкова, за да видя, пак напосоки.. ама внимавам да не мина със самобръсначката по-отгоре и да се увеличат.. :х Пак си помагам с другата ръка..

Не ме карай да ти обеснявам по-подробно, плийс :oops: :D

Greennight
04-11-2011, 12:15
По-добре използвай някъв корем,поне понякога,щото иначе след 10 години ще си Книга за джунглата отдолу...