PDA

View Full Version : Казва че ме харесва, но не такава каквато съм....



Lexi1901
04-10-2011, 23:40
.Преди години ,срещнах момче , което от първо не забелязвах. Оказа се че ме харесва... Започна да стои до мен.. да ми хваща ръката.. не обърнах внимание, защото той беше вип, и си помислих че се ебава с мен..но погледнах в очите му и ми се размекнаха коленете.. :D..беше много романтичен.. красив... поддържаме връзка, и тои показва че ме харесва...помолих приятелка да му намери скайпа и защото я бива по психология .. :D да го поразпита.. оказа се че ме харесвал поне малко.. но щял да ме харесва повече ако бях малко по слаба, защото си падал по перфектни момичета.... тогава толкова се ядосах.. но нищо не казах..страдах.. но какво да се прави.. написах че съм обвързана във фейсбук, а тои казал на приятелката ми че сега вече е свободен като птичка ,значи аз съм го задържала....разстроих се повече.. от тогава го презирам.. но още го харесвам.. чувствата се бунтуват и не знам какво да направя :(.. моля ви ако някои знае да ми каже.. Благодаря предварително.. :)))

ognyanova95
04-10-2011, 23:45
ох ето я 2-та побъркана като мене в 3 без 15 през нощта да мисли за момчета :grin: :D
по темата не знам какво да кажа 8-)

icebulllet14
04-10-2011, 23:49
хах .. ми като не те харесва такава, каквато си да си хване друга и да те остави спокойно да си живееш живота. После ще видиш как ще съжалява, че не те е приел таква, каквато си и ще завижда на онзи, който не е допуснал същата глупава грешка

BladeDancer
04-10-2011, 23:49
Поговорете си бе. Няма да те изяде. Кви са тея казах на тоя да каже на ония че третия и петия са си приказвали и т.н. а пък то се обърка и... Отиди кажи му .. харесвам те и ако и той те харесва сте си супер. Айде късмет!

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 04:53
Това,че си леко пълна нямаше да му пречи,ако наистина те харесваше.
Не се занимавай повече с такъв повърхностен човек,който не знае какво иска.

GregoryHouse
04-11-2011, 05:27
Леко напълняла, леко отслабнала - това лесно се коригира... не виждам защо правите драми от това. Ами естествено, вие бихте ли харесали някой дебеланко който се търкаля? Не. Никой не би. Това не означава, че си повърхностен. В случая съм по-склонен да вярвам, че е повърхностен. И все пак, направи нещо по въпроса...

kitti123
04-11-2011, 07:33
Бъди себе си и недей се знимава с хора,които не те оценяват... ;-) :)

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 07:45
Леко напълняла, леко отслабнала - това лесно се коригира... не виждам защо правите драми от това. Ами естествено, вие бихте ли харесали някой дебеланко който се търкаля? Не. Никой не би. Това не означава, че си повърхностен. В случая съм по-склонен да вярвам, че е повърхностен. И все пак, направи нещо по въпроса...
^^E,дебеланко,който се търкаля никой не би харесал,но леко пълна...това според мен не е проблем.Той,ако я харесва наистина,ще я хареса такава,каквато е.Няма да гледа и да я избира по това,дали има манекенски мерки или не.

InnoraX
04-11-2011, 07:50
Въобще няма какво да се занимаваш с такива типове. “Харесва ме, но иска да поотслабна“.... е сметни колко те и харесва. Няма смисъл, изгубена кауза! А и ти си наивна да му вярваш.

Immortalbeloved
04-11-2011, 07:58
Изобщо не се занимавай! Това няма да продължава винаги. След седмица ще си го забравила, спокойно. :)

Rorschach
04-11-2011, 07:59
Само на мен ли ми се струва, че има някаква откровена тъпотия в тази тема - първо не го забелязвала, после той бил вип, пипал я по ръката, ама тя накарала приятелка да й вземе скайпа...

wtf?

GregoryHouse
04-11-2011, 08:14
Деца, играят си, тъй модерно в днешно време :)

catyyyy
04-11-2011, 11:09
Поговорете си бе. Няма да те изяде. Кви са тея казах на тоя да каже на ония че третия и петия са си приказвали и т.н. а пък то се обърка и... Отиди кажи му .. харесвам те и ако и той те харесва сте си супер. Айде късмет!
+1

Ssummerjam
04-11-2011, 12:57
Не те харесва такава, каквато си, защото си леко пълна , а той си пада само по перфектни? WTF?!? :lol: Типичният пример за мухльо, взел се насериозно. Но въпреки всичко ти искаш да имате нещо :shock: Давай, бъди с него, но да знаеш, че ще си му само за бройка => няма да изкарате дълго и накрая ти ще си прецаканата. Освен тва постоянно ще се опитва да те променя и ще ти навира в очите идеала си за момиче, в който ти няма да се вписваш.

slbnchicet0
04-11-2011, 13:12
Повърхностен тип.Не си заслужава да се занимаваш с него.

Wasilewaa
04-11-2011, 13:38
Зарежи го бе, или да се осъзнае или да се маха той да не е перфектен!? :booooomb:

SmilezZz
04-11-2011, 15:16
Щом не те харесва,такава каквато си,а иска да се промениш - не те харесва... Просто недей да се занимаваш с такива повърхностни хора,които не знаят какво искат.. И на всичкото отгоре се мислят за перфектните.. ;]]

Shizaya
04-11-2011, 15:30
Повърхностен тип.Не си заслужава да се занимаваш с него.
Точно! :)

ivcheto0o
04-11-2011, 15:58
Не се занимавай повече с него.Ти с времето ще го забравиш.

Lexi1901
04-24-2011, 20:41
Само на мен ли ми се струва, че има някаква откровена тъпотия в тази тема - първо не го забелязвала, после той бил вип, пипал я по ръката, ама тя накарала приятелка да й вземе скайпа...

wtf? ам.. ако мислиш че е тъпо.. що изобщо коментираш.... :neutral: иначе мерси на всички за съветите.. :)

NambyPamby
04-24-2011, 21:03
^ Сигурно, защото това е форум и всеки е свободен да си изразява свободно мнението?

Иначе откровената тъпотия в темата се състои в това, че децата бързат да пораснат.

fear4o
04-25-2011, 02:30
хах .. ми като не те харесва такава, каквато си да си хване друга и да те остави спокойно да си живееш живота. После ще видиш как ще съжалява, че не те е приел таква, каквато си и ще завижда на онзи, който не е допуснал същата глупава грешка
Правилно!
Кой е той, че да иска промяна от теб, за да му угодиш?

eXxXciTeD
04-25-2011, 15:20
Работи върху себе си така, че самата ти да се харесваш. От там нататък, който не те харесва, приемаш че няма вкус и преминаваш към някой, който те оценява каквато си. :)

bloodyF
04-25-2011, 15:32
не обърнах внимание, защото той беше вип, и си помислих че се ебава с мен.



уоу, вип наистина ли???
:lol:
много сте ми забавни : ) като не те харесва си намери друг, да не е последния мъж на земята? или по-точно последното детенце..

AniBG
04-25-2011, 15:50
Работи върху себе си така, че самата ти да се харесваш. От там нататък, който не те харесва, приемаш че няма вкус и преминаваш към някой, който те оценява каквато си. :)
Много правилно! ;-) Не би трябвало да се влияеш от мнението на някакъв пикльо и заради него да се променяш.. :x Пък и да не би той да е перфектен!? :? А и може ли да ми обяниш какво имаш предвид под VIP, че нещо не схванах!?!? :-o Да не би да е принц Уилям?? :? :-D

everybodilies
04-29-2011, 13:42
" Казва че ме харесва, но не такава каквато съм.... "

Какво по дяволите говориш..той не те харесва изобщо!! Не си губи времето :x :?

xinfamous
04-29-2011, 13:51
Казва че ме харесва, но не такава каквато съм....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hilary_
04-29-2011, 13:56
Искал .. и аз искам много неща ама нЕма!! ..
Изобщо не му се връзвай .. да си търси "перфектни" .. :?

fUcKsMiLe
04-29-2011, 14:18
хах .. ми като не те харесва такава, каквато си да си хване друга и да те остави спокойно да си живееш живота. После ще видиш как ще съжалява, че не те е приел таква, каквато си и ще завижда на онзи, който не е допуснал същата глупава грешка Много точно казано!

Няма перфектни хора. ;)

ilia_92
04-29-2011, 14:32
Хубаво се изказахте по-пълничките, ама вземи отслабни. Само хубави неща ще получиш от това - по-здравословно е, самочувствието вдига, издава че не си някой бавен мързел и т.н

vas4e3to0
04-29-2011, 15:16
Той НЕ те харесва такава каквато СИ? Ами тогава защо го харесваш? Той е един пълен идиот, а ти - също, защото му се връзваш и му ходиш по въдицата. И от всичкото нагоре - НАРОЧНО СЕ Е НАПРАВИЛА ОБВЪРЗАНА ВЪВ ФЕЙСБУК? О Боже мой, вие нормални ли сте?

cigarettekisses
04-29-2011, 15:21
намери си някой,който те харесва такава каквато си.
плюс това той е тъп,защото перфектни хора няма.(:

HipHopG1rl
04-29-2011, 17:23
Не се обиждай ама много тъпо да кажеш на твоя приятелка да му вземе скайп и да го разпита. След като сяда до тебе, хваща те за ръката... ми питай го ти е. Толкова ли е трудно "дай си скайпето бе пич" 8-) .
Ако ти беше казал в лицето че щял да те харесва съвсем ако си била по-слаба, защото си падал по перфектните работи - два шамара и ся щеше да е в миналото.

supernature
04-29-2011, 17:50
Щом не те харесва такава каквато си, питам се какво правиш още с него? Няма смисъл, и като отслабнеш ще намери някой друг недостатък .. .Така, че няма смисъл по-добре си намери такова момче, което ще харесва всяка частица по твоето тяло. Той не те заслужава. ;)

youarehotnyouarencold
04-29-2011, 18:46
ако не те харесва такава каквато си, да си гледа работата - не ти трябва такъв, няма да се променяш заради момчета :smt049

sax0bea7
05-01-2011, 11:48
от тогава го презирам.. но още го харесвам.
какво изказване :D:D

SisiStrange
05-01-2011, 12:56
Ако ти беше казал в лицето че щял да те харесва съвсем ако си била по-слаба, защото си падал по перфектните работи - два шамара и ся щеше да е в миналото.
:D Най-правилното мнение досега. Усложнявате си живота излишно.