PDA

View Full Version : Предварителен изпит СУ 10 април 2011



GodIsLovE
04-11-2011, 06:55
Който е ходил на изпита споделете мнения :)

Аз лично ще имам сигурно 4ка, защото преписах грешно условието на 9та :Х

Yoana
04-11-2011, 16:21
Изпита беше не гаден, ами странен :-o Не такъв тип задачи за давани минали години. Не искам да се оправдавам де.. За една сгрешена задача, ако всичко друго ти е вярно, ще имаш 5.60 :) Виж, аз ще имам 4 :D Най ме е яд за тази с 15-ъгълника - защоо да не приемем, че равностранните триъгълници са и равнобедрени? :D (което май си е така де..) Не бе сериозно, колкото изкараме- толкова, на 11 юли повече. А пък и тези оценки ще ни амбицират за нещо повече на редовния :)

Cybershot
04-11-2011, 16:38
ТУ е истината... :o

kykyto
04-11-2011, 16:41
Изпита беше не гаден, ами странен :-o Не такъв тип задачи за давани минали години. Не искам да се оправдавам де.. За една сгрешена задача, ако всичко друго ти е вярно, ще имаш 5.60 :) Виж, аз ще имам 4 :D Най ме е яд за тази с 15-ъгълника - защоо да не приемем, че равностранните триъгълници са и равнобедрени? :D (което май си е така де..) Не бе сериозно, колкото изкараме- толкова, на 11 юли повече. А пък и тези оценки ще ни амбицират за нещо повече на редовния :)
Те, че са равнобедрени са, НО СЕ ПОВТАРЯТ....

GodIsLovE
04-12-2011, 10:52
Странен е точната дума !

Аз се готвих и по сборника на Сидеров почти всичко реших, а то на изпита се оказа, че задачите нямат нищо общо. А сборника си е уж най-подходящ именно за СУ... Абе никва логика изобщо... Аз си мисля, че си направиха една гавра с този изпит, щото юли ще дадат 100% много по-лесен и оценките от този ще си ги завреме.... :D