PDA

View Full Version : Предложение: Ignore button



TheBeliever
04-11-2011, 08:17
В не един форум съм виждала тази малка, но доста полезна функция. А по-точно възможността да "блокираш" мненията на даден потребител, така че те да не са видими за теб. Има и разновидност - блокиране на подписите.

С оглед предстоящото обновление на сайта реших, че може да подхвърля тази идейка. За мен лично би било доста полезно, вярвам и за други потребители, на които им е втръснало от дадени индивиди и биха предпочели да не виждат писанията им.

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 08:28
3а подписите съм напълно съгласна.
Подписа на nakadah ми бави форума.
Можеби,защото е голям.

Nakadah
04-11-2011, 16:04
Прекарайте си интернет дето не е 2лв/месец и няма да имате такива проблеми :lol: :lol:

ПС: И аз съм твърдо НЕ! Това че не харесваш някой потребител не означава че неговото мнение не е полезно в дадени случей...

TheBeliever
04-11-2011, 17:03
С тазия функция мненията на дадения потребител ще остават скрити само за човека, който си я е активирал. Никой друг не е засегнат и по никакъв начин не се ограничава блокираният потребител.

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 17:07
Nakadah,да съм казвала,че не те харесвам,или,че имам нещо против теб?
Просто подписа ти ми бави форума :D не знам защо...
И нета ми не е 2 нито 20лв,а 52така,че надали е от нета..

DarkTemplar
04-11-2011, 18:27
Съгласен съм, че е добре да има подобна опция.

Byakko
04-14-2011, 07:53
Съгласен съм, че е добре да има подобна опция.

Violenza
04-16-2011, 17:40
И аз съм "за" такава опция.
Ще спести доста нерви, предполагам. :-o

vampire_girl_
04-26-2011, 22:19
Би било добре и особено полезно за мненията на някой потребители с имена на тестени изделия /всички се сещаме,надявам се/...

SmilezZz
04-27-2011, 14:47
VaMpiRKaTaaa: Дай да сложим такава опция и за "блокиране" на аватарите... Защото твоя е определено хипер страшен,дразнещ.. Не знам.. Нищо лично..

Против съм такава опция.. Това е форум.. Това,че даден човек не ти допада (било то по начина му на разсъждение,дали по нещо друго) не означава,че трябва да има такъв вид опция..

Auriss
04-27-2011, 14:54
^ Я се обоснови с нещо повече от инфантилното си мнение ^_^ ?


Това е форум..
Аха ... ?


Това,че даден човек не ти допада (било то по начина му на разсъждение,дали по нещо друго) не означава,че трябва да има такъв вид опция..

Що ? Теб по какъв начин те засяга това ,че няма да ти чета мненията ,повтарящи думите на тези над теб ? (примерно)
Виж - този^ ред щеше да се избегне ако имаше такава опция :lol:

Pikachu
04-30-2011, 06:40
Не е подходящо според мен, защото ако даден потребител, който е блокиран, дискутира нещо в дадена тема с друг, ти не можеш да разбереш диалога и става просто.. Тъпо

WishICouldForgetYou
04-30-2011, 10:26
. а на мен нещо аватара ти ми бави форума
damn! защо ли :(


По темата: Това е напълно излишна опция според мен.
Пък и ако даден човек надвиши определения размер за подпис, трябва да бъде сигнализиран, след което модератор го предупреждава или направо той самия го коригира/маха. :)

Byakko
04-30-2011, 12:39
Абе не разбрахте ли, че става въпрос да блокираш мненията на даден потребител т.е. САМО ТИ НЯМА ДА ГИ ВИЖДАШ.
Бавно ли загрявате ?

LadyDi
04-30-2011, 17:48
^ Споко. Всички го разбраха много добре.

Blab
04-30-2011, 20:36
на мен (и със сигурност знам, че не съм единствена) ми липсва обратната опция - да се направиш невидим за определен потребител.
немалко са нездравите хора, които четат форума, а от една точка нататък нещата стават страшнички и дори опасни.

помислете си и за това, все пак тук пишат деца, имайте го предвид;

Auriss
04-30-2011, 22:11
:D :D А да се издаде класация "дърт Педофил" с никнеймовете и IP / Мac адресите на въпросните лица искаш ли ? :D

GregoryHouse
04-30-2011, 22:39
^^ Нов рег, прокси, смяна на мака... кел файда...

Auriss
04-30-2011, 22:53
А по отношение на blab на предложението е достатъчен и само нов рег.
На мен заради тази част ми стана смешно и реших да се избъзикам :

немалко са нездравите хора, които четат форума
Сигурно са го флуудвали цяла банда педофили горкото момиче ,а вие гадни модератори нищо не правите да го опазите от тези хищници ,подвизаващи се в Тийнпроблем.
То затова вечерно време няма почти никой - страх ги е хората да влизат. И аз да съм - и мен ще ме е страх :razz:

НО!!! ,намерих решение! цъкни мееее (http://www.theonion.com/video/expedophile-shares-tips-on-how-to-make-your-kids-l,14357/)


помислете си и за това, все пак тук пишат деца, имайте го предвид;

Мммдам :lol:

Blab
05-01-2011, 08:52
аз за себе си съумявам да се грижа, отдавна не съм дете, но отвъд ироничния тон из последната страница, не едно и две деца са ми се оплаквали, уплашени от няма-да-слагам-етикети-точно-сега.
//в случая, постът ми беше повече социален и майчински;