PDA

View Full Version : По-гъста коса?



Shinyy
04-11-2011, 08:35
Здравейте!
Значи проблема ми е следния...косата ми беше много гъста,но нали я изправям и й правя лек обем всеки ден и започна да пада.. Знаете ли някакви маски(домашни и готови),шампоани които помагат против косопад или пък нещо друго?

Не ми казвайте да спра с причесите... не става ;д Мога да не ги правя точно всеки ден,но толкова!

Съжалявам ,ако има такава тема,но не намерих (за по-гъста коса)


ПОМОГНЕТЕ! ;д

Agllka
04-11-2011, 08:38
От скоро ли пада? Може да е пролетния косопад, спокойно, нормално е... иначе има едни ампули срещу косопад, всъщност има много видове, предполагам някой тук ще може да ти препоръча такива, или просто отиди на добър фризъор да ти сложи ампулата

sexa_na_kompleksa
04-11-2011, 08:39
За твое съжалание, ако искаш след няколко години да имаш някаква останала коса, ще ти се наложи да понамалиш изправянето, лака, пяната и разни други вредни неща. Някои хора може и да си правят такива прически всеки ден и да не им се отразява негативно на косата, но ти явно не си от тях. Наистина, по-добре намали вредителите навреме. Иначе си прави възстаноявавщи маски, но те само ще позамазват нещата.

Shinyy
04-11-2011, 08:46
Добре! :)
Благодаря и на двете ви! Ще се постарая да намаля лака и изправянето ;д Също така ще си правя маски за коса против косопад(домашни) Сега намерих в интернет :grin:
А пък и от даскалото остават 2 месеца..после лятото почти не я пипам!;д :)
Отново ви благодаря за мненията.

sexa_na_kompleksa
04-11-2011, 08:53
Забравих да кажа, че освен това може да използваш и възстановяващ шампоан и балсам. Хубаво е да са от една серия.

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 09:46
Ми поразрови се в нета има всякакви трикове за гъста коса.
Като начало спри да използваш пресата,която гори яко косата..
гелове за коса и всякакви такива боклуци.

FuckingFreak
04-11-2011, 11:14
Никакви шампоани, маски и балсами няма да ти помогнат. Косопадът е от липса на витамини, дори да е сезонен, ако сезонният е просто утеха, защо тогава падат косите на определени хора, не на всички? Защото им липсват витамини, и когато се смени рязко времето освен косата страдат и ноктите и кожата най-вероятно. Започни да се храниш здравословно и можеш да пробваш с хранителни добавки - Геритамин Нео, има и много други видове, но най-добре се консултирай с лекар.

Lian4ety
04-11-2011, 13:37
Има тема на едно момиче със страхотни домашни маски за коса http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=396601 разгледай аз пробвах с яйцата и ми става много мекичка, лъскава абе страхотна ми става косата :)

BonnieandClyde666
04-11-2011, 13:58
Тцтцтц не можела да ходи без изправена коса. :lol: :lol: :lol: Ебаси комплексарската работа. :lol:

Greshka
04-11-2011, 14:25
Предполагам, че този косопад до някаква степен се дължи и на сезона.Иначе дано домашните маски помогнат, но определено ограничи пресата и лака. :) Успех! :)

Biskfitka
04-11-2011, 17:41
Тцтцтц не можела да ходи без изправена коса. :lol: :lol: :lol: Ебаси комплексарската работа. :lol:И аз не мога,да ;) Ако не е изправена или накъдрена с маша (въпреки че така както се постригах е почти задължително да е права...) ...Какъв ти е проблема? ;)

Има едни ампули,при фризьорите би трябвало да има...Пробвай с тях :) На мен са ми слагали и съм доволна :)