PDA

View Full Version : ТРЯБВА ДА СВАЛЯ 10 КГ



distance
04-11-2011, 10:47
Трябва да сваля 10 кила за един месец!! Спешно е!! Кажете ми какво да ям и в какви количества!

WhiteSensation
04-11-2011, 10:53
Има цяла тема за диети, виж там... въпреки, че ми се струва абсурдно, но ако все пак успееш няма да ги задържиш за много време. :?

suNnykaty96
04-11-2011, 11:59
Според мен ще успееш, но ти трябва хем по - строга, хем здравословна диета, съчетана със спорт. И не си мисли, че на следващия ден след диетата ще можеш да се натъпчеш с чипс, шоколад и подобни. И най - важното - задължително захранване след диетата, иначе всичките ти усилия ше са били напразни. След като си стигнала до там, че да трябва да сваляш 10 килограма, явно организмът ти преработва храната по - бавно, тоест си доста склонна към напълняване. Затова според мен за напред трябва да ограничиш вредните храни до минимум ( всички знаем кои са ) Аз например си позволявам по един шоколад на седмица, защото това е нещото, което обожавам, трябва да ти кажа, че дори и всяка седмица като ям по един шоколад ( и то какъвто ми се прияде, не натурален ) изобщо не напълнявам от него, защото давам достатъчно време на организма си да го преработи. Така че, след диетата веднъж седмично според мен няма да е проблем да си позволяваш по малко от това, което ти се яде. Колкото до самата диета, може и сама да си я измислиш - според мен на закуска купичка с мюсли + сезонен плод и по една по - лекичка салата ( без сирене, кашкавал и подобни ) на обяд и вечеря е много добър вариант. Постепенно ( за захранването ), може да включваш и ядки ( да, богати са на мазнини, но на полезни ), сушени плодове, риба, пилешко/пуешко бяло месо, сиренце, мляко, ориз.... избягвай боклуците от лафката, яж предимно домашми ястия и така, не мисля, че ще имаш проблем с килограмите. И на забравяй спорта, който също е много важен - тичането в 6 сутринта в парка за мен е идеалния вариант, отначало почни на по 5 - 10 минути и постепенно увеличавай. Избери си каквото ти харесва, плуването сущо е добър вариант... може и упражнения вкъщи да си правиш, аз лично много обичам да си въртя обръч ....
Успех (:

sladyr4incee
04-11-2011, 12:02
Кажи ми колко си висока,колко тежиш и на колко години си и ще се опитам да ти помогна :)

ri41
04-11-2011, 16:12
само плодове и зеленчуци, много вода и спорт

CupcakeMonster
04-11-2011, 16:15
само плодове и зеленчуци, много вода и спорт

къв спорт като няма да има сили...
накрая болница.. 10 кила за 1 месец хич не е препоръчително,по 1 на седмица би трябвало...яж разделно?! с него свалих 4 кила за около 1 седмица,без да съм спортувала.Поне е полезно..

eminemfenka
04-11-2011, 16:57
10кг за месец са много .. дори и да успееш да ги свалиш , вероятността да си увредиш организма е голяма !

VampireLover3
04-11-2011, 18:04
10кг за месец са много .. дори и да успееш да ги свалиш , вероятността да си увредиш организма е голяма !
+ .. и ако не е тайна защо точно за един месец? 8-)

distance
04-11-2011, 18:52
Да, бе, хора, егати шибаното... Като ям в нормални количества и дебелея...и за да си достигна желаните килограми, трябва да вечно да гладувам. :((( От гени ли е, от обмен на веществата ли е, кво е...

Evie
04-11-2011, 18:58
Възможно е да е от обмяна на веществата. Най-добре се консултирай с диетолог :) иначе има супер много теми с диети, но в никакъв случай не почвай да гладуваш, защото после ще ги качиш наново...

lubovnaeuforiq
04-14-2011, 16:47
Мила определено опитаи РАЗДЕЛНОТО ХРАНЕНЕ или т.нар. 90 ДНЕВНА ДИЕТА :-P аз за 1 месец смъкнах 8 кг и половина,но не съм спортувала ежедневно някакъв определен спорт..просто малко ускорих бързината на ходене...дано да съм ти била полезнаааа :P стискам палци
P.S.висока съм 1.65 тежах 67 кг,сега тежа 59,а целта ми е 54-55

Rebirthing
04-14-2011, 20:43
Да, бе, хора, егати шибаното... Като ям в нормални количества и дебелея...и за да си достигна желаните килограми, трябва да вечно да гладувам. :((( От гени ли е, от обмен на веществата ли е, кво е...

С какво се храниш ако не е тайна ?!

Bonbonenata
04-14-2011, 22:06
Ако отслабнеш толкова бързо, кожата ти ще увисне зловещо, от бюста ти нищо няма да остане. Отслабването трябва да е контролиран процес. Дори да успееш с адските лишения да го постигнеш, ефектът ще е ужасен.
А иначе относно количествата - човек се нагажда. Винаги съм си мислела, че това със свиването на стомаха е глупост, но ще видиш, че ако удържиш в началото, по-нататък вече няма и да ти се яде толкова.

FuckingFreak
04-15-2011, 13:11
Да, бе, хора, егати шибаното... Като ям в нормални количества и дебелея...и за да си достигна желаните килограми, трябва да вечно да гладувам. :((( От гени ли е, от обмен на веществата ли е, кво е...

С какво се храниш ако не е тайна ?!

На мен също ми е интересно. Или това "нормално" го възприемаш по изкривен начин. Или смесваш видовете храни като например месо с картофи, мляко с мед, мляко с месо, и такива. А може би и двете. Така че първо си оправи начина на хранене, ти че ще можеш да ги свалиш тези 10 кг за един месец може би ще е така, ама после като почнеш да ядеш по "нормалния ти начин" наистина ли си мислиш че няма да си ги върнеш?!

FuckingFreak
04-15-2011, 18:33
По важно е колко се храни не с какво. Ако яде малко квото да е няма как да пълнее
аз ям всичко :P

Знаеш ли колко ни е през едното място на всички за това как се храниш ти, как изглеждаш, колко си умна и прочие...... И това е пълна глупост, ако има нередовен стомах, и смеси 2 групи храни, поне 2 дни няма да ходи до тоалетна по голяма нужда.. А мисля че не си толкова тъпа, за да ти обяснявам че не е хубаво токсините от храната да се задържат в организма..

Plikchencce
04-15-2011, 20:29
Сутрин преди закуска пий 2 чаши топла вода . Изпитано и ефикасно :grin: .

monika9595959595
04-16-2011, 13:28
Пробвай диетата японско чудо

Konstantina
04-16-2011, 16:29
По важно е колко се храни не с какво. Ако яде малко квото да е няма как да пълнее
аз ям всичко :P

+1 и аз мисля че така се потдържат килограми но мисля 4е не се отслабва свен ако не намали съвсем порциите :)

Aliceinwonderland
04-16-2011, 20:13
Няма как да стане за 1 месец.Виж за 3 месеца с леко ограничаване и спорт ще стане.Успех:)

FuckingFreak
04-16-2011, 20:21
Къде си ме виждала бе? По улицата ли :lol: Да пускала съм снимки в темата за без грим и фотошоп, но там тялото ми не се вижда.. Така че как прецени каква съм ?! Ако си толкова отворена дай снимка (дори и на мен, на лично) да те видя, щото на думи секи е богат 8) Но както казаха преди мен това е добре, но за режим на потдържане, а за да отслабне 10 кг за 1 месец няма да стане, или поне ще свали само част от тях..

FuckingFreak
04-16-2011, 20:58
И от какъв зор да я разпространя? Баща ми е адвокат и съм добре запозната със личната собственост, авторско право, или както и там да се нарича и знам че е подсъдно, въпреки че едва ли би ме дала на съд заради такова деяние. Не съм толкова куха, нито пък съм обсебена от теб, какво очакваш, да ти посветя цяла тема нещо от сорта на "EXCLUSIVE!!!!СНИМКИ НА КИФЛАТА!!!!!!!", че да не си ми приоритет в живота? Както и да е, ако желаеш прати ми снимка.... :)

сори за спама..

hpanayotov
04-16-2011, 21:20
Според мен е напълно възможно да свалиш около 7-8 кила за месец.Почни да ходиш на фитнес,през деня яж по 4-5 пъти,но само ПРОТЕИНИ (пилешки филета,извара,фъстъци,теле ко месо,кисело мляко,яйца,риба;),пий 2-3 литра вода,всеки ден ако тренираш и правиш по 30 мин кардио (вело,пътека или пък кросче в парка) е възможно да свалиш желаните кила,въпреки че с този вид хранене тренировките ще са ти трудни,защото липсват въглехидрати.Но ако си много упорита ти го препоръчвам :P

dunce
04-16-2011, 21:39
10 килограма за 1 месец, избий си го от главата. И не се чуди защо трупаш толкова бързо, кой знае какъв ти е хранителният режим.. Един познат от стария ми клас свали 20 килограма за 1,2 месеца, та после имаше слухове, че е станал анорексик. Треньорът му го пускаше на мачове за по 10на минути, защото той и без това нямаше сили за повече и трябваше да се възстановява. Не можеш ей така изведнъж да започнеш някаква диета, която за 1 месец да ти осигури отслабване с 10 килограма. Просто трябва да бъдеш сериозна, да започнеш от ПО-рано, да спортуваш и да си изградиш добър хранителен режим, който не включва ядене когато си поискаш и каквото си поискаш.

vankata5555555
04-16-2011, 22:52
Всичко е възможно,просто си е до организъм и ние нищо неможем да кажем без ти да ни дажеш някаква информация.Ако досега си се тъпкала със боклуци като луда,ще ги свалиш не ми и 15 може да свалиш.Въпроса е като ги свалиш какво,ще стане с теб.

karamelcheto92
04-17-2011, 13:22
Да, бе, хора, егати шибаното... Като ям в нормални количества и дебелея...и за да си достигна желаните килограми, трябва да вечно да гладувам. :((( От гени ли е, от обмен на веществата ли е, кво е...
Еми започне ако искаш 90-дневната дета на мен днеска ми е 30-ти ден и има ефект.Още на 8-мия ден ми станаха дънки дет преди не ми ставаха и съм много доволна. :grin: :grin: :grin: