PDA

View Full Version : Проблем!



dem0to
04-11-2011, 11:20
Имам един проблем който много ме дразни.Имам коремче.Значи от днес съм започнал да правя ето тези неща http://www.youtube.com/watch?v=Kg_FrhUaSls . Та искам да ви попитам дали ще мога да отслабна по този начин и за колко време ще има видима разлика?На 12г. съм 162см. съм висок и съм тежък около 57кг.

Моля ви помогнете ми защото много ме дразни в училище и някой да почне да ми вика "еи прасенце"!

DownloadVirus
04-11-2011, 11:23
На твойта възраст освен да ходиш просто да тичаш по 40-50 мин на ден няма какво друго да ти предлога,не яж отвън,само готвено от майка ти/баба ти (и тн) , ако искаш им кажи да слагат по-малко олио и това е! Плюс това 1.60 + и 57 кила не си дебел!

dem0to
04-11-2011, 11:26
Да но проблема е че ми се подиграват в училище.Аз тичам по малко на дени 10-15 мин.Но почти всеки ден карам колело за 3-4 часа.А това с упражненията да продължавам ли и с него?

DownloadVirus
04-11-2011, 11:33
Да но проблема е че ми се подиграват в училище.Аз тичам по малко на дени 10-15 мин.Но почти всеки ден карам колело за 3-4 часа.А това с упражненията да продължавам ли и с него?

Еми то зависи как караш..Щом караш 3-4 часа колело проблема е в това,че въобще не се мориш 100% а тия упражнения няма смисъл от тях,тичай както ти викам или карай колело,ама под "каране на колело" аз разбирам друго и ти разбираш друго..Няма начин на твойта възраст да тренираш така и да си така..

И това за даскало,нищо не можеш да направиш..Подиграт ти се в даскало..Еми 1 юмрук в чинето или кажи на мама :razz:

Rar3
04-11-2011, 11:51
седи си мирно на малкия задник и не се занимавай с глупости бе човек... на 12 тяло ше ми прави... яж малко и "тренирай".... ти едва почваш да се развиваш, ама си легнал да цивриш, че си дебел и имаш корем...

dem0to
04-11-2011, 11:54
Остра реакция...

DownloadVirus
04-11-2011, 12:05
Казахме ти какво да прави това е !

amazzing
04-11-2011, 12:07
прави коремни преси ... като започваш с по 30 и всеки ден ги увеличаваш с по 10 .... за 2 месеца си готов ... това е единственото решение за да си махнеш корема. А за да не го направиш пак, яж сутрин обилно ( но здравословно ) на обяд умерено и за вечеря си земи някой плод и това е . А за другите които коментират без да разбират ... и какво като е на 12 то точно сега се почва да тренира и да се развива през пубертета ... а не по-късно тогава файда - никаква .

dem0to
04-11-2011, 12:22
amazzing Мерси за подкремата ще пробвам

DownloadVirus
04-11-2011, 12:32
прави коремни преси ... като започваш с по 30 и всеки ден ги увеличаваш с по 10 .... за 2 месеца си готов ... това е единственото решение за да си махнеш корема. А за да не го направиш пак, яж сутрин обилно ( но здравословно ) на обяд умерено и за вечеря си земи някой плод и това е . А за другите които коментират без да разбират ... и какво като е на 12 то точно сега се почва да тренира и да се развива през пубертета ... а не по-късно тогава файда - никаква .

Боже,аман вече от компетентни! Точно пък с коремни преси ако загуби мазнини ела ми се обади ;) Моля хора,които не са стъпвали в зала и само са чували от някъде две неща , от пак хора некомпетентни да не дават мнение,особенно на 12 годишно момчe,което може и да те послуша..

Тоя хранителен режим за нищо не става..Сутрин здравословно ,на обяд пак,вечер някакъв плод :razz: Смешник си..Само караш момчето да се лишава,правиш му от тези яките чаяво-лимонени диети на кякави момичета..Яж сутрин 6-7 пъти на ден,като имаш повече протеин и гледай да направиш НВД , изчисли си калориите за поддържане и почни лека по-лека да вадиш 50 грама едната седмица 50 другата въглехидрати, яж сутрин в 7 после в 10 в 12-1 3-4 6-7 и към 10 като в 10 ядеш извара или мляко със яйца..
Щом трябва да говорим така,да говорим,не знам обаче дали момчето разбра нещо от това,което казах!

loveca777
04-11-2011, 13:35
\ .

.Яж сутрин 6-7 пъти на ден,като имаш повече протеин и гледай да направиш НВД , изчисли си калориите за поддържане и почни лека по-лека да вадиш 50 грама едната седмица 50 другата въглехидрати, яж сутрин в 7 после в 10 в 12-1 3-4 6-7 и към 10 като в 10 ядеш извара или мляко със яйца..
\!
Ако яде по толкова няма да свали никакъв корем :D
Освен ако не бяга от Бургас до Поморие и обратно на ден :razz:

DownloadVirus
04-11-2011, 13:53
Говориш пълни глупости,за да свали е нужно да яде,за да може да си забърза метаболизма,той ще си изкара нужните дневни калории и от тях 30 въглехидрат 45-50% протеин и останалото 15-20% мазнини .. Знам нещо повече от тебе,спокойно ;)

Vondrel
04-11-2011, 14:05
DownloadVirus е прав както съм забелязал в повечето случаи.А колкото до коремните преси с тях няма да отслабнеш , с тях правиш самите коремни мускули.Без кардио няма как , поне така мисля аз.

DownloadVirus
04-11-2011, 14:09
Да,без кардио няма да стане.Коремните мускули правиш по 1-2 пъти на седмица упражнения,така,че да ги гориш,НО 1 най-много 2 пъти,после като имаш малко мазнини,почваш по 4-6 пъти седмично и ще ги изкараш плочките..

UNITED2
04-11-2011, 14:35
Авторе още не съм забравил,как нагло ми открадна снимката от друг форум и я постна тук ама ще ти простя :razz: Като разбрах,че си на 12 ми стана ясно.И как по дяволите можеш да позволяваш на нек'ви от класа ти да ти викат прасенце и то само заради едно "малко коремче" ? :D Има си решение на проблема бе,в по горните постове ти казаха,какво е ;)
И е добре,че си се сетил от сега да се оправяш,само гледай да не е за 1 седмица и после пак да си почнеш твойта си :D
И другите не ги слушай,DownloadVirus те съветва правилно,лично аз в момента съм в процес на отслабване и,където и да съм питал ми дават неговите съвети ;) За да отслабнеш трябва да ядеш,както се казва ама не чипсове и вафли :D
Минали са 15 дни от,както аз съм почнал и ефекта,като спазваш НВД и тичаш повярвай ми е невероятен ;) Днес в училище,всеки втори ми казваше,че съм се променил и не само в тялото ами и лицето и всичко. А най важното е,че аз самия виждам и усещам промяната ;) Да не говорим,че и мускули вече ми се показват,обаче ми се повръща от варени яйца :D Има смисъл от здравословния живот и най вече от тичането,за това почваш да го практикуваш и ако коремчето ти е толкова малко,колкото твърдиш след 1 месец вече няма да го има 8)

ZipFail
04-11-2011, 15:13
Вече и на 12 почнаха да помпат плочки..от другия месец очаквам теми "На 10 съм, как да направя 42 см ръка ?(но без фитнес !)"

fatrat
04-11-2011, 15:17
Вече и на 12 почнаха да помпат плочки..от другия месец очаквам теми "На 10 съм, как да направя 42 см ръка ?(но без фитнес !)"
имам 2 дъмбела по 6кг ше направа ли нещо за лятото :?

loveca777
04-11-2011, 15:27
Говориш пълни глупости,за да свали е нужно да яде,за да може да си забърза метаболизма,той ще си изкара нужните дневни калории и от тях 30 въглехидрат 45-50% протеин и останалото 15-20% мазнини .. Знам нещо повече от тебе,спокойно ;)
:razz: :razz: :razz: дА БЕ аэ дето эа едно лято отслабнах ,,,, дали е било эащото съм спрял да ям :lol:
С коремни преси съм съгласен че не се отслабва , но човек може и беэ да бяга много до си отслабне :)

fatrat
04-11-2011, 15:32
Пичове вие по 10 кила мазно ли сваляте та чистите цяло лято?

amazzing
04-11-2011, 15:37
Ало хора .... той вика че има корем !!!! ... а не че иска цялостно да отслабва ! ... и точно пък аз мн добре знам как се отслабва, знам как се спортува ! Момче ако искаш да си махнеш "корема" !!!!! се прави с коремни преси ... те коремните ако имаш шкембак отворковци ! първо него ши ти махнат а след това се оформя допълнително .. защото аз не видях никъде ... "аз искам да се помпам като щангист" !!!

fatrat
04-11-2011, 16:42
батенце земи се образовай ,че изглеждаш смешен. Тва ,че мама и тате са ти казали ,че с коремни става и ти правиш като луд не означава ,че това е начина! Работата е ядене и тренировки!

DownloadVirus
04-11-2011, 17:29
Ало хора .... той вика че има корем !!!! ... а не че иска цялостно да отслабва ! ... и точно пък аз мн добре знам как се отслабва, знам как се спортува ! Момче ако искаш да си махнеш "корема" !!!!! се прави с коремни преси ... те коремните ако имаш шкембак отворковци ! първо него ши ти махнат а след това се оформя допълнително .. защото аз не видях никъде ... "аз искам да се помпам като щангист" !!!

Няма как да отслабне само в корема,става за тялото тяло! И щом си толкова надъхан добре,прави си ти коремните,остави момчето,дето не разбира нищо и току виж те послушал и после ще бъде в чааааааааааааааааааакане и ще се чуди кога ще се махнат тези мазнини..НВД остави,на 12 год за мене няма смисъл,ама поне да не яде отвън,квото му готвят и това е..

@loveca - Може и без тичане,само с хранителният режим..Но резултатите няма да са толкови бързи,вероятно няма и да са желаните..

cunt
04-11-2011, 17:35
тичане или друг вид кардио дейност и здравословно хранене
това е решението

loveca777
04-11-2011, 17:41
Eee Za tri meseca dieta bez s malko qdene moje da svali 15 kila bez s mn. malko tichane.

DownloadVirus
04-11-2011, 17:49
За 3 месеца 15 кила , колко ще са мазнини , колко ще са просто водичка , колко ще са мм , как ще увисне кожата , после като спре и почне пак да яде , как ще вземе килцата и то в повече ? Все въпроси на които нямаш отговор :)

UNITED2
04-11-2011, 18:26
Всъщност в BB-team четох,че 4-5 кила за месец е здравословния и правилния вариант ! А и май наистина е така,като четох преди нек'ви за 10 дни по 6 кила свалят със глад и не знам още как :D

DownloadVirus
04-11-2011, 18:32
Не,много е 4-5 кила за 1 месец,ако е 1 до 2 кила е добре , сега ако иска някви резултати,за лятото да прилича на някъв батка с 8 плочки и 20 см увиснала ръка е друг въпрос! Но все пак 90+ % от тези като чуят за диети или хранителни режими знаят за чайове лимони,луд хранителен режим,няма що ;)

loveca777
04-11-2011, 19:54
Az za 4 meseca gore dolu svalih predi godini mmm chqkai da si spomnq...


Bqh kum 75 kg i stanag kum 64 . Dori bqha 3 meseca . :P

UNITED2
04-11-2011, 20:02
Еми при всеки е различно :)

ArrowsOfDeath
04-11-2011, 21:36
loveca777, всяко следващо твое мнение на латиница ще бъде изтривано. Научи се, че кирилицата е задължителна.

dem0to
04-12-2011, 07:21
От всичко което ми казахте разбрах само че трябва да тичам и да се тъпча с готвено от майками.

Chacho
04-12-2011, 07:30
Първо да кажа, че и аз съм поддръжник на "кардио + тренировка за мускулите + хран. режим" за отслабване и стягане. Все пак, за оформяне на дадена област съществува една идея за тренировки, която се нарича "точкова редукция". Ето материял по темата от bbteam:

http://www.bb-team.org/articles/1117_tochkovata-reduktsiya-mit-ili-realnost#axzz1JI7mRrNT

На твое място бих тренирал по такъв начин, само ако подкожните ми мазнини са разпределени неравномерно и не получавам резултатите чрез стандартния подход. (То май излезе, че никога не бих тренирал така :Р)