PDA

View Full Version : 1 АЕГ, София, мнения



gegomego
04-11-2011, 11:55
Здравейте.
7 клас съм и се чуда за 1 АЕГ, София. Дайте мнения, хубаво училище ли е, даскалите по английски дали са готни (да учат на английски,де), имена на дасакли по англ. ез, които да са ви заинтригували, които са ви научили на англ. Какъв е балът за приемане и все такива неща околко 1 АЕГ. Много ви благодаря, предварително :) ;)

Greennight
04-11-2011, 12:11
Хубаво е даскалото,имам добри впечатления,въпреки че има бая наркомани.Бала е около 32-33

Crazytu
04-11-2011, 12:41
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=253703&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E0%E5%E3&start=0
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=385217&highlight=%E0%E5%E3
В първата тема има доста мнения и информация.

DanceGirl
04-11-2011, 13:19
Един мой много добър приятел е завършил тази гимназия и владее перфектно английски :) Предполагам си зависи и от човека,но моето мнение е,че дава добро образование :)

zdrasti9182
04-11-2011, 18:52
Хубаво е даскалото,имам добри впечатления,въпреки че има бая наркомани.Бала е около 32-33

Ако имаш изобщо някакви впечатления, няма как да включват наркомани. Грозденцето е кисело, а?

Училището е страхотно, нивото е високо и не знам да има друга гимназия с толкова много сериозни извънкласни занимания, както 1 АЕГ. Много от тях са с международни изяви.
В 8 клас има 1-2 кофти даскалки по английски, ама и да ти се падне някоя, след 8-ми искаш-не искаш го научаваш.
Е, някоя много тестена кифла, дето не знае за какво е влязла в това училище, може и да не го научи. Ма такива са рядко :-D
:-P

BaffaLsc
04-11-2011, 18:59
И аз съм се засилила за там, мога да ти покажа една приятелка, която учи там какво ми каза.. :]
" Много се учи, а що се отася до хората там - чувала съм, че в голямата смяна всички са големи клюкари, което вероятно е така, защото въпреки че съм другата смяна тази година, всички знаем кой какво прави, кой кого харесва ит.н.

Значи попринцип цялата сграда си е Първа АЕГ и нали гимназията си се разполага в нея. Но понеже няма достатъчно стаи за всички, четири паралелки от 8 клас са другата смяна със 112то и то като са 4 клас се събират на един етаж. И вече като стана 9 клас и аз и другите си минаваме с АЕГ в смяна за постоянно, а четири от осмите класове тогава ще бъдат със 112то. Не знам дали го обяснявам хубаво, ама. Иначе 12ти клас като завършат тая година ще минем за един месец с АЕГ, защото 112то като е основно училище и вече ще са завършили и няма смисъл половин ден да се стои заради 4 класа. "
" Моят съвет е да избеерш Първа, а не Втора, не знам защо. Смисъл, предполагам, че знаеш, че Първа като цяло си е по-елитно училище, но... Иначе аз влязох с бал 34 на първо класиране в паралелката с испански. "

Ии бтв, тва за наркоманите НЕ е вярно, за всяко даскало казват така, така че споко.. ;]

brutaLxxbunny
04-11-2011, 20:08
Наркомани се намират навсякъде.Слухове-също.Имам доса приятели там и смея да твърдя,че се учи страшно много,особено английският,а някои казват и че математиката им идва нанагорнище.Но пък двама от приятелите ми,които завършиха преди година имат мнение,че училището е добро,но само за перфектен английски,друго не развивало.Мисли,че зависи и на кои учителите попадаш,и в кой клас..Факторите са много,ама е факт че 1 АЕГ са в челната 10,нали така?

Nakadah
04-11-2011, 20:13
Това не беше ли тая при хаджи димитър бе майна? Точно за там си. Гетото!