PDA

View Full Version : любов



hriska95
04-11-2011, 12:51
Имам приятел от две години.В началото както във всяка връзка всичко беше перфектно но сега нещо нещата не са както трябва.Караме се през два дена за какви ли не неща.Обичаме се много но тези караници .... Миналата година той направи една грешка за която аз се опитах да забравя и преглътна.Сега дали заради нея се тормозя или нещо друго ме притеснява незнам но ме е страх да му позволявам много много да излиза за да не стане както преди.От тези караници на мен естествено ми писна и днес му казах че искам да се разделим.Той ме помоли да си помисля и сега съм много объркана ?!? :? :? :? :? :? :? :? :(

Грешен раздел ...отново. Местя темата в Любов.
GregoryHouse

slbnchicet0
04-11-2011, 13:22
Всяка връзка се крепи на компромисите,въпросът е дали и двамата сте готови да ги направите,а без караници не може.Ако обаче се карате прекалено често това е знак за друг голям проблем,може би сте си омръзнали ?!

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 13:38
Чакай малко сега....
Какво значи ''не му позволявам да излиза много''?
Той да не ти е дете и да е малък,за да го контролираш?
Дай му свободатa,защото иначе ще го загубиш.
Той,ако е решил да ти изневери,ще го направи и няма да можеш да му попречиш,по никакъв начин.А ревността ти го задушава и отблъсква.Спри се докато имаш време още.

Agllka
04-11-2011, 13:45
То се вижда от много свобода до къде са я докарали... до негов гаф...

според мен си толкова неспокойна, защото му нямаш доверие... или ти не можеш да му простиш все още, или той не полага никакви усилия да спечели доверието ти отново... или комбинация от двете

ако и двамата не положие усилия нищо няма да излезе от тази връзка - трябва да говорите, да си изясните кой от какво е убиден и защо сте си сърдити... ако не сте склонни да го направите - най-добре да се разделите, докато можете да се гледате все още

Gr0zDan0v
04-11-2011, 14:46
Трябва да имаш повече доверие в него ... а той да го оправдава...

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 14:59
То се вижда от много свобода до къде са я докарали... до негов гаф...
^^Не може да го контролира и да иска.
Той,ако иска да и изневери или да излезе,ще го направи .
За да и е изневерил,значи е имало причина.
Тази причина е или,защото нещо не му е достигало в нея,или,защото го е задушавала и притискала ,тя и сега го прави де,което е най-лошото прави го съзнателно.Agllka,постави се малко на мястото на момчето,и ти да бъдеш задушавана притискана и ревнувана така,и на теб ще ти писне и ще потърсиш нов човек.
Не е ли така?И ще си му изневерила с причина.

dream1707
04-11-2011, 17:58
Съгласна изцяло с мнението на VaMpiRKaTaaa :)


Казваш, че много се обичате.. Следователно, щом и той те обича толкова много няма да ти изневери.. Имай му малко доверие, това, че го задушаваш и се мъчиш да го контролираш, още повече би го подтикнало да ти изневери... просто защото рано или късно ще му писне от това да бъде държан на каишка.

mechtattelka
04-23-2011, 11:08
След като още се обичате има смисъл да бъдете заедно, но ти трябва да му имаш певече доверие и да намалиш караниците, защото те не водят до нищо добро, но ако ще се чувстваш по-добре без него разделете се. Ти сама трябва да вземеш това решение след като обмислиш хубаво живота си с него и без него и чувствата ти към него..

mMemories
04-30-2011, 13:56
Колкото и да се опитваш да го предотвратиш той ако иска ще ти изневери.
Ако го направй мисля че трябва да се замислиш дали си заслужава да бъдеш с нега след като неколкократно те е наранявал с изневерите си и дали те заслужава след тях. :(

chefyy
07-08-2011, 09:21
Имам приятел от две години.В началото както във всяка връзка всичко беше перфектно но сега нещо нещата не са както трябва.Караме се през два дена за какви ли не неща.Обичаме се много но тези караници .... Миналата година той направи една грешка за която аз се опитах да забравя и преглътна.Сега дали заради нея се тормозя или нещо друго ме притеснява незнам но ме е страх да му позволявам много много да излиза за да не стане както преди.От тези караници на мен естествено ми писна и днес му казах че искам да се разделим.Той ме помоли да си помисля и сега съм много объркана ?!? :? :? :? :? :? :? :? :(

Грешен раздел ...отново. Местя темата в Любов.
GregoryHouse
Абее колкото и да си напрягате мозъцитее според моето виждане две години са ви били достатъчни, за да разберете,че НЕ МОЖЕ да си имате доверие!Една връзка се гради на доверие и уважение към партньора!Според мен си е ясно,чее купидонн не може да ви забие още някоя стрела!

radkov95
07-08-2011, 09:23
Доверие, разбирателство и обич. Това е най важното. Трябва и да можеш да прощаваш ... ! И да не вярваш на хорските глупости :)

alice13
07-08-2011, 10:54
дай му повече пространство.. така е възможно да ти изневерява и няма да спре.. и аз съм съгласна с VaMpiRKaTaaa :) :)

PricelessG
07-08-2011, 11:08
Колкото повече го задушаваш и не му даваш свобода, толкова повече ще се карате. Имай му доверие, остави го да прави каквото иска. А ако ти изневери - изневери, зарязваш го и продължаваш напред. Но това нон-стоп да упражняват контрол над теб и да ти следят всяко действие е досадно и отблъскващо.

fenkaaa
07-08-2011, 11:14
Не знам вие как мислите, но ако моя приятел ми изневери и аз по някваква СЛУЧАЙНОСТ му простя и също като това момиче няма да ми е много спокойно да е навън без мен,като знам какви ги върши.Но не съм в тази ситуация,, той ходи на работа,след това се прибира в нас,тук спи.. излизаме ли някъде,ходим си двамата :) А що се отнася до теб,това че ти е изневерил не значи,че не те обича ;) Един мой приятел обича да казва " Аз имам приятелка от 3 години,единствено за нея бих отрязал дори главата на човек,обичам я,тези другите са просто "преминаващи" .. Тоест изневерява и,но не защото му е омръзнала,а защото е просто такъв.Е незнам вече при вас нещо може да ви куца вече на връзката незнам..

balu4ka
07-08-2011, 17:41
Връзките се крепят на доверие.След като то ,вече е загубено,какво търсиш още в тази връзка?Ти искаш да го държиш изкъсо,но така го задушаваш.След като си му простила,е трябвало да очакваш ,че няма да е лесно...нищо няма да е същото.Всяка връзка,която е лишена от сплотеност и доверие свършва със скандал.В много връзки се появяват различия и дори спорове,но те не трябва да са причината за прекратяване на взаимоотношенията.Ти трябва да си дадеш равносметка за изминалото време,дали държиш на него,обичаш ли го наистина...Готова ли си, за компромиси?!