PDA

View Full Version : machoka2 (ot VTN)



Elisha
04-11-2011, 13:18
Една интересна тема по-долу е затворена нека бъде тук. За Васил Пейчев-machoka са въпросите.

Още ли бачкаш шофьорче в рент-а-кар? Или „но основно в частния бизнес с коли и много каране и общуване с различни чуждестранни бизнесмени”?

Не е ли цялата тази увереност, лъхаща от теб без реално покритие?

Кога ще започваш собствен музикален бизнес? xАxA

С колко мародераторки си излизал на по кафе?

Ще ме изтриеш ли или ще заключите темата?

iLovePussyJuice
04-11-2011, 14:02
Интересно :-o 8-)

ShtrudeL
04-11-2011, 15:16
Аз пък имам въпросчета към автора:

-Защо се криеш все зад нови никове? Всъщност...ти не се криеш, но явно не искаш да застанеш зад един никнейм като един единствен човек и да изкажеш мнението си от там.

-Какво те засяга личния живот на другите?

-На колко си години? На колкото и да си не ти отива да се вкарваш в лични драми тук.

Може и да си свестен (не те знам), но тук си абсолютен кретен слънце. Тва наистина не го казвам с лоши чувства. Просто е обидно да се интересуваш с такава насмешка от някой, който си гледа работата и не те закача. На теб просто ти идва от вътре явно все да се доказваш и заяждаш с някой.

iLovePussyJuice
04-11-2011, 15:21
http://www.youtube.com/watch?v=wl-ygQxr9hE

пфхахах :D

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 15:38
Eй много се дразня от такива любопитни и нахални хора.
Заради това скъснах отношения с една от най-добрите си приятлки,които навсякъде се опитваше да си вре носа,но аз съм такъв човек,че никой,никога не знае абсолютно всичко за мен.Просто от всичко най-мразя да ми се месят.
Авторе, каквото и да работи не е твоя работа.
Той поне работи.
А на тебе сигурно мама и тате ти дават парите..
И вместо да гледаш в чуждата паница,погледни в свойта.
Който каквото работи,това си е лично негова работа.
Постигни това,което е постигнал той,най-малкото,че се издържа САМ,и след това пак ще говориме...

Rorschach
04-11-2011, 16:26
^ не схващаш ли, че това е атака срещу него?


Щрудел-е, трябваше да бастисаш темата.. ;)

LadyDi
04-11-2011, 16:32
За подобни въпроси си има функция във форума - казва се ЛС.

machoka
04-12-2011, 07:25
хАхАХАХ

това ли ти беше темата от онова ЛС 'не ме изтривай, щото ще кажа много неща за теб пред всичи' хАхХАхАхХАхХАха

Не му вЕрвай на Lestat какво ти говори, доказано е, че истината е на противоположната страна. И тоя път сгафи с информаторите. Щото знам, че двамата сте големи дружки, намерили сте се явно hAhAHhA

Първо, много си далече от истината кво бачкам, за жалост никога няма да разбереш с точност, знам че живо те гложди защо точно аз разполагам, а ти на 20 и не знам си колко гОдин си все още гол и бос и джобиш малчугани за 5 лв да си купиш некой дюнер.

За муз бизнес ще разбереш от ТВ-то, ако до 2 години събереш от децата да си вкараш кабеларка.

А тия жени, с които аз излизам, няма и да те заплюят в лицето. Сори майна, някои му викат класа.

machoka
04-12-2011, 07:34
Освен това, свАли качулката и се оглеждай, щото преди няколко дена само 2-те читави мадами с които посети оная дупка на Стамболийски те спасиха от множество вътрешни фрактури, освен това бръснато хич не ти отива на мижитурския ти ръст. Следващият път инструкциите ще са други.

Rorschach
04-12-2011, 07:36
:shock:

PinkFloydSound
04-12-2011, 07:48
http://www.spicebarn.com/MPj04095750000%5B1%5D1.jpg

MostHated
04-12-2011, 07:57
:razz:

Lestat357
04-12-2011, 09:33
..Lestat..

Понеже попаднах на темата, а не си на линия в скайпа(или пък е бъг, прави ми го тия дни), ще отговоря накратко тук. Освен ако няма и друг с производен ник, обаче ме съмнява нещо. Твърде много съвпадения.

Първо, личните нападки ще ги пропусна.. Не знам, който е публикувал темата къде е спрямо истината за дейността ти и така нататък, обаче ти за моята си доста далеч със сигурност! Познаваме се, факт. Ама айде да не се познаваме чак пък толкова добре, хъх и да не е като да сме се виждали наскоро.> Или може би греша? Няма да се обяснявам и да те опровергавам точка по точка, първо защото още ми седи някак неочаквано това, второ защото вярвам, че като си установиш грешката, ще се извиниш своевременно.;]

Второ, май съм повечко афектиран и аз отколкото трябва. Това с джобенето за дюнери и първи номер подстрижка, просто ‘ептен ми се струва несъстоятелно да го споменаваш за мен. Нито едно, нито другото имат какво да е общо с контактите ни с дотук. Какво остана? Да визираш някакъв трети човек, чийто ник/име си пропуснал да споменеш поради някаква причина и да намекваш, че „сме се намерили” с него и съм му/й говорил за теб? По-точно, казал съм му/й почти всичко, което ми е известно, ако съдя по въпросите в темата? Окей, афектиран си и го мислиш това, а защо вместо да ме попиташ лично, директно го изтипосваш в публичното интернет пространство? И то във форум, в който все още имам активна регистрация и евентуално(по най-еУементарната логика) контакти. Пиши ми в скайпа, все така е „зареден във вечността”, но днес след 20:00 ще бъда около компютъра. Там ще ти обясня по-подробно, защо първоначалните ти предположения са меко казано далеч от истината. Какви дружки, каква „страна на истината”, какви пет лева?! То поне да имаше пуканки, където отивам сега, гхъх.
Лестат

Като прочетеш това и премислиш, предлагам да постъпиш с темата, както си решиш там, но да изтриеш какви да е препратки към мен. Заедно с настоящото мнение, мерси предварително..

machoka
04-12-2011, 10:05
Не говоря за теб, а за софийската джИнка (или джОнка, така и не разбрах, за който се отнася тази заб. да ме поправи ; )) Явор с хилядите му никове, който все повече пропада и непреживяното му детство да е скинарче, напук на невзрачната му визия... а визирах твоята 'дружба' с него и неверните факти, с които си го залял за мен и си мисли, че ме познаава и знае с какво се занимавам.

MostHated
04-12-2011, 15:33
мачок, да не ти се привиждат некви кънтове ? нали го банна ?

DisturbiaV
04-12-2011, 15:42
Ще го раздавам малко лична секретарка 8-)
Ще цитирам дословно Кънта:
така - НЕ влизам във форума откакто ми баннаха последния ник (Sofia) и никога не съм се крил,сменял съм никове само като ме баннат и винаги съм го обявявал. мачокАТ пианист с женствена визия да спре с параноидно-шизофреничните си обвинения към мен всеки път,когато някой реши да му сипе... Мачок,не само аз не те харесвам,много хора те намират за клоун и смешник и е нормално да те нареждат. конректно в случая аз нямам нищо общо,пак казвам,не съм влизал във форума откакто съм с бан,днес ми казаха няколко човека,че ПАК ставало дума за мене (уж изобщо не ме коментирате като ме няма,нали,хаха). Освен това ще те помоля,за последен път по вежлив начин,да не си измисляш случки и истории,които НИКОГА не са се случвали (като въпросната за стамболийски),а ако искаш среща с мен лесно ще я уредим,аз съм мн навит да се видим и да обсъдиме (по един или друг начин,хаха) нашите взаимоотношения :)

antiWHAT
04-12-2011, 15:53
Мисля, че с този кънт имаме някои общи интереси и е добре да ги обсъдим.

фаталити бате.. мортал комбат хахахах

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

machoka
04-12-2011, 16:33
добрем, приключваме темата.