PDA

View Full Version : НАЙ- ПРЕКРАСНИЯТ СЪВЕТ ЗА ВСИЧКИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



bonbonenoizkushenie
04-11-2011, 14:06
Хора МЕЧТАЙТЕ И ПОМНЕТЕ ЧЕ винаги има надежда колкото и ситуацията да е объркана колкото и да се чувствате ужасно никога не губете надежда , защото след всяко лошо идва ДОБРО .. вярвайте в това че ще сте щастливи и никога не се отказвайте от мечтите си колкото и хората да ве убеждават в обратното
ЗАПОМНЕТЕ !!!!
ВСЕКИ ЕДИН ОТ ВАС ИМА ШАНС ЗА ВСИЧКО ЗАЩОТО в любовта всичко е възможно нещата се объркват и после се нареждат като един кръговрат е .. чувствата се раменят и докато любимият ви осъзнае че има чувства към вас вие сте го забравили и после той ще страда за вас ... помнете надеждата умира последна и тя ни крепи ... вярвайте в щастието и любовта и те ще ви сполетят

Благодаря

Gr0zDan0v
04-11-2011, 14:31
аха да мерси ... ;)

BgHtH
04-11-2011, 14:42
Много внимавайте за какво мечтаете :D

againstyou
04-11-2011, 15:04
Бля,Бля,Бля !

catyyyy
04-11-2011, 15:05
Много внимавайте за какво мечтаете :D


Всичко ли се сбъдва? :D :D

againstyou
04-11-2011, 15:06
Много внимавайте за какво мечтаете :D


Всичко ли се сбъдва? :D :D
Йеп. :D

TheBeliever
04-11-2011, 15:06
Бля,Бля,Бля !

Точно.

catyyyy
04-11-2011, 15:07
Много внимавайте за какво мечтаете :D


Всичко ли се сбъдва? :D :D
Йеп. :D


Ехеее то значи хич няма да ни е зле :D

soul1199
04-11-2011, 15:22
да и като се сбъдне вече не го искаме :lol:

jghgh
04-11-2011, 15:22
Всички, които сте писали негативно в темата, сте едни кухи лейки.

Inside every cynical person, there is a disappointed idealist

И освен disappointed idealist, може да сложите "disappointed dreamer", или "there is a soul of harmed child" ..
Всичко върви, вие сами си изберете ;)

SmilezZz
04-11-2011, 15:28
"Надеждата умира последна" - Така е.. А ситуацията,колкото и объркана да е,винаги си има надежда..

Колкото до мечтите - не всичко се сбъдва и не винаги става на нашето.. Просто ако беше така,животът нямаше да е интересен..

Като цяло в темата има истина - нищо,че е поредната тема,която е пусната с тази цел..

slbnchicet0
04-12-2011, 18:21
Хубави и позитивни думи.Tрябва да вярваме,че идва хубавото и да се надяваме.Все пак след всяка буря изгрява слънце. :) :) :)

BladeDancer
04-12-2011, 18:31
Притеснявам се за теб. Много често си мениш мненията и много теми направи. По-спокойно. Живей си живота не прави опити да мислиш по такива задълбочени житейски неща. Простия живот е щастлив живот.

И все пак.. това коеот казваш не е вярно.

K_O_L_E_V
04-12-2011, 19:12
Ггггггггглупостииииии ( това трябва да звучи като Monster Kill от CS-а - който е играл ще ме разбере ) ......то ако ставаше само с мечтане. :D

catyyyy
04-12-2011, 19:25
Хубави и позитивни думи.Tрябва да вярваме,че идва хубавото и да се надяваме.Все пак след всяка буря изгрява слънце. :) :) :)


Нормално след като ти се е случило нещо лошо,всичко после да изглежда що годе прилично!


.....то ако ставаше само с мечтане.

Нека направим кампания - "Да осъществим мечтите си!"

TheNewReligion
04-12-2011, 19:41
Да, добре.
"вярвайте в това, че ще сте щастливи.." Според мен пък няма време да вярвам, че, видиш ли, някога ще съм щастлива.
"Няма път към щастието, щастието е пътят" бе казал някой и аз съм напълно съгласна и щастлива с 90% от нещата, които ми се случват.
Винаги има надежда, за т'ва си прав/а.

Nakadah
04-13-2011, 03:29
Блаааааааааааааа, я се застреляй!

kuklichka_bg
04-13-2011, 05:50
Звучи надъхващо,но понякога е трудно да вярваш,покрай всичката простотия,която се изсипва около теб.

a1a2b3v
04-13-2011, 06:52
Абе положителното мислене си е хубаво нещо ама написаното от авторката не го бива. Ако някой се интересува може да отиде в библиотеката и да си вземе книгата на Джон Кехое - подсъзнанието може всичко.

Cascade
04-13-2011, 07:10
Излекувай тялото си-Луиз Хей,препоръчвам за всички,които смятат,че не им върви и,че са нещастни.. :-)

garfi94
05-09-2011, 16:06
Определено това всеки го е чувал, но на мен ми действа положително и успокоително :)

IseeDEADbodies
05-09-2011, 16:25
Ухх, това е много обширна тема. И моето мнение някак си само се оспрова. Сега ще го кажа пък вие сигурно ще ме разберете какво съм имал предвид.

Мечтите са хубаво нещо. Всеки трябва да мечтае. Все пак мечтите са един вид цели които си поставяме. А поставянето на цели в живота е предназначено само за едно нещо - да бъдат постигани. Това може би и ни определя като хора, като личности, показва на останалите нашето "Аз" или нещо от сорта. По този начин може би се определя и начина по който живеем. Но от друга страна понякога просто трябва да бъдем реалисти. Защото има много моменти в които тези мечти наистина са просто "мечти", целите до които никога няма да достигнем. Това е момента в който, просто трябва да "свалим розовите очила" и сами да видим и проумеем истината, макар и брутална понякога. Не ме разбирайте погрешно. Не искам да казвам, че трябва да сте песимисти, напротив не спирайте да мечтаете. Просто преценяйте за кои неща си заслужава да се мечтае и кое е просто фантазия. Бъдете реалисти. Глупаво е да преследваме неща които знаем, че никога няма да догоним. ;)

iins0mnia
05-09-2011, 19:01
да и като се сбъдне вече не го искаме :lol: точноо като се сбъдне и някак .. не ти е интересно вече .. по е готино докато се бориш за него .. имаш някаква цел! А после .. тръпката я няма ... :? :?

iins0mnia
05-09-2011, 19:06
Определено това всеки го е чувал, но на мен ми действа положително и успокоително :) .. аз се почувствах по същият начин :)

MissBianka
05-09-2011, 20:02
прекрасно е да се мисли така ! тези които успяват да го постигнат определено са по-добре от другите !

magita
05-09-2011, 20:43
Мисля, че ти е време да се поуспокоиш малко....

tanch3t093
05-09-2011, 20:58
Определено това всеки го е чувал, но на мен ми действа положително и успокоително :)
me too :P

w0sh
05-09-2011, 21:35
Давайте смело, но накрая животът като ви сломи наивните душички и когато разберете, че нещата не се решават само със стискане на палци си спомнете за телевизия Кракра и за великият К.Ц. , който следваше мечтите си и сам успя да стане най-великия водещ в нашата мила родина.

Справка аватар.

sisko1
05-10-2011, 09:03
Давайте смело, но накрая животът като ви сломи наивните душички и когато разберете, че нещата не се решават само със стискане на палци си спомнете за телевизия Кракра и за великият К.Ц. , който следваше мечтите си и сам успя да стане най-великия водещ в нашата мила родина.

Справка аватар.

Той е моят идол!

IseeDEADbodies
05-10-2011, 09:05
Давайте смело, но накрая животът като ви сломи наивните душички и когато разберете, че нещата не се решават само със стискане на палци си спомнете за телевизия Кракра и за великият К.Ц. , който следваше мечтите си и сам успя да стане най-великия водещ в нашата мила родина.

Справка аватар.

Той е моят идол!


Боже Господи :lol:

Hilary_
05-10-2011, 10:00
.. от коя секта дойде, че не разбрах?