PDA

View Full Version : Болки в гърлото, запушен нос и отслабен слух



mackataa
04-11-2011, 18:28
От няколко дни съм болна 4.5дена -боли ме гърлото,запушен ми е носъ(но проблема е че слуха ми е по слаб) на какво може да се дължи това..днес си купих хапчета
не съм ходила на болницата..
Преди като съм се разболявала съм почвала веднага лечение ,но сега нз защо забавих тъка..
мислих че ще мине от чаюве ,но уви :-# :-# :-# :-# Като оздравея дали ще ми се оправи слухът според вас...знам че не сте врачки но ,ми е притеснено какво ще стане
А и попримцип маи не чувам малко с 1-то ухо,или пък просто съм заплеснала и не слушам Какво ми говорат..На някои от вас ,до къто е бил болен случвало ли му се е ..за слъуха говора

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 19:01
От болестта най-вероятно ти тежи главата и ти заглъхват ушите.
Все пак посети уши,нос и гърло.

gab4ooo
04-11-2011, 19:01
незнам дали ти е такъв стила на писане ама май много обичаш буквата ,,ъ''. може да ти е заглухнало от духането на нос , или нали си чувала че има такава клиника . уши - нос - гърло тоест от гърлото ти може да ти е станало нещо на ухото .

Claymore
04-11-2011, 19:40
Посети УНГ-то колкото се може по-бързо. Ако не се грижиш за себе си може да останеш без слух.

SunnyWinter
04-12-2011, 19:31
Иди на УНГ незабавно.. Може би е само временно от болестта, и на мен са ми заглъхвали ушите, но при теб може да е нещо друго. Най-добре се съветвай със специалист, защото така по форумите вместо да си помогнеш може да си увредиш слуха. :)

JustForFun
04-12-2011, 21:00
Ако много силно те боли гърлото е възможно да са ти заглъхнали ушите.

kalpazanka
04-14-2011, 15:24
Започвай да капеш капки за нос!