PDA

View Full Version : Лимонена диета ?



SlowDownBaby
04-11-2011, 17:32
Четох в нета за тази диета,но всички мнение които намерих бяха "от утре почвам и аз" , "лимона е вреден" и бла бла.Въпроса ми е дали някой я е правил и има ли ефект ?
1ви ден- сутрин на гладно 1 изцеден лимон в 200 мл мин. вода.
2ри ден- по същия начин по 1 лимон сутринта и вечерта.
3ти ден- по същия начин, но сутрин, следобед и вечер по 1 лимон в 200 мл. вода.
4ти ден- 4 изцедени лимона в 1 литър вода- това го пиеш през целия ден.
5ти ден- същия като 3ти ден.
6ти ден- същия като 2ри ден.
7ми ден- същия като 1ви ден.
Общо лимони за цялата диета 16 бр.
П.С. Ядеш си колкото искаш- не го забравяй. "

За тази диета става въпрос,а чух и друга която действала много и мисля да пробвам нея.

7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

Е,какво мислите ?

VampireLover3
04-11-2011, 17:59
---

milenkaa9
04-11-2011, 18:21
не .. в тази диета пак си ядеш каквото искаш ,просто пиеш тази течност всяка сутрин , но не ти я препоръчвам, една приятелка си го направи и си го изпи сутринта и после цял ден повръщаше... ако търсиш нещо по лесно ,с което да забързаш метаболизма си и да се пречистиш може да пробваш да ядеш по 1 грейпфурт всеки ден (доста е полезен , а и казват ,че помага за отслабването) или пък може да пиеш сутрин и вечер вода с мед и канела ( диетата я има в гоогле, то не че е точно диета, аз го пиех това и не че бях заслабнала нещо,но със сиг се чусвах по ободрена ,кота я пиех ) :) :)

justonegirlwithonehope
04-11-2011, 18:29
VampireLover3 мога да ти кажа само, че казаното от теб е пълна глупост.Не говори след като не си запозната.

Една приятелка беше на лимонена диета миналата пролетна ваканция, ядеше си каквото пожелае и каквото винаги си е ядяла, не се ограничаваше изобщо и отслабна с 16 кг.Наистина диетата е много добра, разбира се то всяко нещо си е и до организъм, но лично на нея добре и се отрази.Лятото и аз започнах нещо подобно, но не спазвах дните, а просто всяка сутрин изстисквах един лимон в 200 мл. вода и го пиех на гладно и имаше ефект.Не беше с някакви значителни кг., но се чувствах доста по-добре, а и аз нямам кой знае какво да свалям.Хубавото на тази диета е точно това, че не се ограничаваш от нищо.Пробвай я, може би ще има ефект и при теб. :)

За тази с лимонените кори за първи път чувам, но може и тя да е ефикасна. :)

g1rl4eto_
04-11-2011, 18:29
Пробвала съм и двете :) при мене ефект имаше от варианта с лайката свалих главно см.

VampireLover3
04-11-2011, 18:34
ха извинявам се не съм прочела най-важното П.С. Ядеш си колкото искаш- не го забравяй. " :) . Иначе така предполагам ще е по добре от колкото цял ден само на вода с лимон. :) Но каква ще е ползата като изпиеш една чаша и след това се натъпчеш с един джоб или пица ? Хмм..

SlowDownBaby
04-11-2011, 18:44
Е,всеки с поне малко мозък би се сетил да не се тъпче като прасе и да разчита само на лимоните.Лично аз от утре смятам да почна тази с лайката и след 7 дена ще пиша за ресултати,стискайте палци. 8-)
И все пак ще се ограничавам де,няма да ям както каза пици и хамбургери на харабия :D

VampireLover3
04-12-2011, 03:03
Успехх.. пиши след това какво е станало. :)

- Ти колко кг искаш да свалиш? : ))

rahito
04-12-2011, 03:14
ами аз сега съм на един хранителен режим не е строг.. дали ще е проблем да го съчетая с тази първата диета :?

Mi6inka
04-12-2011, 06:02
правих лимонената диета преди известно време...и на 6тия ден, започнах да повръщам... но моя стомах е доста чувствителен и просто толкова кисело не ми понесе..за резултат..не знам, сякаш не бях доволна

SlowDownBaby
04-12-2011, 07:10
Към VampireLover3 - честно да ти кажа мен не ме интересуват килограмите,ако ще и 100 да съм,ама да съм си слаба ^^. Аз искам да махам см,а както пишеше за лимоните,те точно това махали.Въпреки,че и много зависи от организма,някои свалят,някои не...надявам се да съм от първите :) .
А дали може да се съчетава,ами не знам,аз лично съм на една диета,но не знам как се казва,която се яде през 2 часа,но съвсем по малко - 100гр кашкавал,варено яйце,ябълка и тн... и мисля да ги съчетая...въпреки че мисля че не е добра идея да гладуваш и да ядеш лимони.Все пак е кисело и не знам...да не си докараш някоя язва.

VampireLover3
04-12-2011, 11:11
И аз искам да махам см. От два месеца някъде съм на здравословно хранене и на лек спорт значително си промених фигурата и всички около мен го забелязват,но аз искам още да премахна от корема.. това ми е проблемната зона и понякога изглежда супер плосък, но след като хапна нещо се подува като балон - ужасно е ! И въпреки това съм свалила доста кг бях 52 сега съм 46-47, много добре се чувствам относно кг но самия корем ме дразни :)

SlowDownBaby
04-12-2011, 11:29
Охх до сега стъргах лимони,още ме болят ръцете :D Та така аз сега чакам "отварата" да престой 24 часа и я почвам.На мен проблемните ми зони са паласките :x Лятото ги бях махнала с едни упражнения,ама станах толкова несериозна и пак си ги върнах,че и двойно....та сега лимони,каране на колело,не ям и .. чакам 8-) .
Дано да има ефект.

g1rl4eto_
04-12-2011, 11:38
Понеже съм пробвала и двата варианта с лимона. Да ви дам един съвет, когато го пиете сутрин независимо дали е с лайката или без хапвайте повече даже и да е насила,за да си нямате проблеми със стомаха :)

SlowDownBaby
04-12-2011, 11:49
Да това и аз съм го чела,че трябва да се яде.Само,че той се пиеше на гладно,да кажем след 30-40 мин се хапва колко да не е без хич.

VampireLover3
04-12-2011, 12:42
Охх до сега стъргах лимони,още ме болят ръцете :D Та така аз сега чакам "отварата" да престой 24 часа и я почвам.На мен проблемните ми зони са паласките :x Лятото ги бях махнала с едни упражнения,ама станах толкова несериозна и пак си ги върнах,че и двойно....та сега лимони,каране на колело,не ям и .. чакам 8-) .
Дано да има ефект.

хих и аз имам, макар и да не се забелязват кой знае колко аз знам, че са там на топло под дрехите 8-) и ме дразнят. При мен има един проблем нито родителите нито приятелят ми ме харесват толкова слаба, но аз просто не се понасям такава и не мога да си представя да отида на плаж с някъв корем, ще ми бъде адски некомфортно.

А ти какви упражнения си правила ако не е тайна? :oops:

pitfall
04-12-2011, 13:07
да, от утре и аз я започвам, не е нищо особено при положение, че обичам толкова много лимони ... ще е удоволствие, естествено няма да ям шоколад и ще огранича въглехидратите

дано има ефект

sHaDy_sOuL
04-12-2011, 13:22
И аз го гледах това с лимоните и лайката.. SlowDownBaby , колко големи лимони настърга ? И ако можеш кажи с какви упражнения стопи паласките и за колко време :)
VampireLover3 А ти на какъв режим си, та си свалила толкова кг ? :)

SlowDownBaby
04-12-2011, 14:08
Ами упражненията са ето тези : http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/ и определено помагат,за два месеца ги махнах почти напълно,като го правех през ден.
А лимоните колко големи бяха...тва доста труден въпрос :D ами ддз лимон като лимон.Предполагам не бяха от най-малките,все пак трябва да има и сок,кажи речи средни.

И който почва диетата с лимоните нека после да сподели за резултата,че да знаят и другите.Аз за съжаление,че взема първата си чаша лимон чак в четвъртък сутринта,нали трябва да стой 24 часа,така че другата сряда очаквайте резултат ( да се надяваме :lol: )

SlowDownBaby
04-12-2011, 14:17
Ами упражненията са ето тези : http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/ и определено помагат,за два месеца ги махнах почти напълно,като го правех през ден.
А лимоните колко големи бяха...тва доста труден въпрос :D ами ддз лимон като лимон.Предполагам не бяха от най-малките,все пак трябва да има и сок,кажи речи средни.

И който почва диетата с лимоните нека после да сподели за резултата,че да знаят и другите.Аз за съжаление,че взема първата си чаша лимон чак в четвъртък сутринта,нали трябва да стой 24 часа,така че другата сряда очаквайте резултат ( да се надяваме :lol: )

VampireLover3
04-12-2011, 15:19
И аз го гледах това с лимоните и лайката.. SlowDownBaby , колко големи лимони настърга ? И ако можеш кажи с какви упражнения стопи паласките и за колко време :)
VampireLover3 А ти на какъв режим си, та си свалила толкова кг ? :)

Ами аз съм на здравословно хранене опитвам се да си направя такъв живота, че да не ям повече боклуци ... в началото не докосвах нито сладко нито солено,НЕ ПИЙ НИКАКВО ГАЗИРАНО САМО ВОДА, ядях само готвено , плодове и зеленчуци.. след това започнах да си позволявам малко сладко, но разбира се умерено не в големи количества. В училище преди ядях само солети/бейк ролс/активия и задължително една ябълка. Сега се отказах и от тези боклуци и си правя сандвич :

Сутрин: сандвич с черен хляб,краставичка и кашкавал + една ябълка
като гледам да се храня по едно и също време-8 часа
Обяд : Ям това което има вкъщи без хляб
Нещо като слетобеден обяд: ябълка
Вечер : или това което съм яла на обяд наполовина или някакви зеленчуци
и по късно ако не издържа си взимам още една ябълка.
Позволявам си всеки ден шоколад.
Водата е задължителна, но от както започнах да се храня по този начин не ми се пие толкова много, а не мога да пия по задължение.
Допълнително си правя упражнения те включват :
Tae Bo cardio - 40 мин (има го в замунда)
Въже- колкото издържа
И в часовете по физическо ако нямаме някаква определена задача задължително скачам на въже.

Между другото вече ми излезе и прякор - Ели ябълката :D
Преди бях много по стриктна и правех по хиляди упражнения на ден, но вече ме мързи, а и ми писнаха и си правя само това което най-много ми помогна (тези които казах по горе). Ако имаш възможност бягай. И така сега се чувствам хиляди пъти по добре, всички ми казват, че ще стана анорексичка, но това не е вярно. Пък и по-важно е как се чувстваш ти, а не какво мислят другите.

VampireLover3
04-12-2011, 15:23
Всичко е в това което ядеш и по колко ядеш. Ако намалиш значително количеството на храната и се храниш по три пъти на ден ще свалиш, но все пак трябва да се откажеш и от вредните храни.
Да допълня, че пържените яйца спадат към вредните храни, но съм чела, че са много полезни така, че поне това си позволявам от пърженото. ;дд

SlowDownBaby - Благодаря ти , ще започна да ги правя пък да видим какво ще стане. 8-)

Иииии за малко да забравя най-добре не се храни по късно от 20:00 - 20:30.

SlowDownBaby
04-12-2011, 18:05
Знам,че това с часа е важно,но ми е най трудно.Сега е 21:00 и не се сдържах и изядох една краставица 8-) Иначе аз съм на една друга диета,в която ям през два часа,първия ден ми беше мнооого трудна,но сега честно казано се чувствам много добре и като я съчетавам с лимоните ще стане супер ( да се надяваме )
VampireLover3 като чета,твоето не е чак здравословна хранене,а просто внимаваш да не прекаляваш.Аз като се замисля,не ям кой знае колко вредно,просто имам тялото на баща ми и не мисля,че е заради това че си хапвам,като се има предвит че сутрин не ям,на обяд се случва много рядко да ям най много един бейкролс и вечер каквото има за вечеря и въпреки това не мога да сваля нищо.Знам че си е ген (за жалост) но нищо не пречи да опитам.
Ииии ще се старая да ям по здравословно като теб. :)

rahito
04-12-2011, 18:07
а тази втората диета .. лимона и лайката с гореща вода ли трябва да се заливат или няма значение :?

SlowDownBaby
04-12-2011, 18:22
Със хладка,и аз се чудих ама нали лайката не трябва да се вари,значи е в хладка. :)

sHaDy_sOuL
04-12-2011, 18:48
Благодаря много и на двете. Тези дни ще си набавя продуктите и ще си направя "отварата" :D

Аз сега се опитвам да се ограничавам.. Сутрин ям мюсли+кис. мляко.. и това ми е сладкото за деня. На обяд и вечеря ям готвено (без пържено и мазно) и вече не ям хляб, защото нашите все бял купуват и аз го избягвам. Иначе, ако ми се дояде нещо сладко, си хапсвам лъжичка мед. :)

SlowDownBaby
04-12-2011, 18:56
Както бяха казали във форума от който взех диетата "май продажбите на лимони в България ще скочат доста" :lol:
Само,че аз направих една малка грешка в моята "отвара",то пишеше едно пакетче лайка и купих едно...само че после видях,че трябва да е 100гр,а моето е 40гр :-o Но четох,че нямало проблем,от лайката нямало никакъв ефект,тя просто затъпявала вкуса на лимона,да не е толкова кисело,така че ако и вие се усетите,че сте купили по малко лайка да не се притеснявате. :)

wonderfulife
04-12-2011, 20:40
Аз от утре почвам шоколадова диета.;д
Е,да,няма се тъпча с шоколад нон-стоп.
100гр шоколад на ден.И всеки ден сваляш по 1кг :D ; ))
И да,относно грейпфуртите казват,че засилвал метаболизма.
До колко е вярно-не знам..

Shinyy
04-13-2011, 09:38
Аз от утре почвам шоколадова диета.;д
Е,да,няма се тъпча с шоколад нон-стоп.
100гр шоколад на ден.И всеки ден сваляш по 1кг :D ; ))
И да,относно грейпфуртите казват,че засилвал метаболизма.
До колко е вярно-не знам..


:O Я кажи тая яка диетаа... моляя теее :D
Хареса ми. :)

FuckingFreak
04-13-2011, 10:56
Аз от утре почвам шоколадова диета.;д
Е,да,няма се тъпча с шоколад нон-стоп.
100гр шоколад на ден.И всеки ден сваляш по 1кг :D ; ))
И да,относно грейпфуртите казват,че засилвал метаболизма.
До колко е вярно-не знам..

пхах, сигурно :lol: :lol: :lol: :lol:

За 1 ден наистина ли си вярваш че можеш да свалиш от проблемните зони? Ще изхвърлиш всичко което ти е било в организма, включително и вода, но външно няма да се промениш ; )) Пък и по-добре я почни тази шоколадова диета без 100-те грама шоколад, повече ефект ще видиш, даже може и по 3 кг на ден :lol: :lol: :lol:


edit: това с лимона ще го пробвам, изглежда хм, интересно, пък и обичам лимончета, защо не ;д

VampireLover3
04-13-2011, 13:48
Ами не знам колко е здравословно, но все пак без боклуците които ядях преди си е доста по добре и по здравословно :D ..

Днес и аз си взех два лимона, но мисля да ги ям просто така без никакви води и лайки. :D Утре мисля да карам деня само на плодове за да си прочистя организма..
Не знам дали и вие имате проблем с подуването на корема, но ако някой знае как да се справя с това да казва, че най-много да взема един нож и да започна да режа :-x 8-)

wonderfulife
04-13-2011, 16:27
пхах, сигурно :lol: :lol: :lol: :lol:

За 1 ден наистина ли си вярваш че можеш да свалиш от проблемните зони? Ще изхвърлиш всичко което ти е било в организма, включително и вода, но външно няма да се промениш ; )) Пък и по-добре я почни тази шоколадова диета без 100-те грама шоколад, повече ефект ще видиш, даже може и по 3 кг на ден :lol: :lol: :lol:


edit: това с лимона ще го пробвам, изглежда хм, интересно, пък и обичам лимончета, защо не ;д


Хахаха.И аз не вярвам много.Още 2 дни maybe и ще си ям плодовете и зеленчуците ... ;д
А ето я диетата : http://gotvach.bg/n6-13837-%D0%A1_%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B4% D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0_% D0%B3%D1%83%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D0%BF%D0%BE_% D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%BE_%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5% D0%BD
Не я гледах в този сайт,ама не помня другия ...

rosencetooo
04-14-2011, 02:53
Хм , къде точно свали см ?
И тая лайка вари ли се или не ? ;д

SlowDownBaby
04-14-2011, 09:03
Лайката не се вари бе.Само се смесва с настърганите лимони и с водата. :)
А пък тва с шоколада не мисля да го пробвам,прекалено рисковано ми се вижда.Без плодове,без зеленчуци,захар,сол.... :? То верно обичам шоколад ама то ще ми се потресе .. после няма да искам да чуя за шоколад,пък и ако стане обратния ефект...дето вика баща ми 'яж само сладко,и се надявай да отслабнеш'...
Ииии бтв днес си изпих първата чаша лимон с лайка :grin: Малко нагарча,но се търпи.Да видим по нататък какво ще става. :-D
П.С.; Корема ми не спира да къркори от тоя лимон... :lol:

billytalent
04-14-2011, 09:06
7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).


От утре смятам да пробвам и аз това.
Дано да става за пиене.

Lo0weDeallerr
04-14-2011, 12:29
И аз искам да махам см. От два месеца някъде съм на здравословно хранене и на лек спорт значително си промених фигурата и всички около мен го забелязват,но аз искам още да премахна от корема.. това ми е проблемната зона и понякога изглежда супер плосък, но след като хапна нещо се подува като балон - ужасно е ! И въпреки това съм свалила доста кг бях 52 сега съм 46-47, много добре се чувствам относно кг но самия корем ме дразни :)

мила и аз съм така с корема, много е неприятно :(

rahito
04-14-2011, 16:07
100 гр лайка то не я продават по толкова или трябва да взимам от кутийките с пакетчетата :D

VampireLover3
04-14-2011, 17:05
Леле качила съм 2 кила :cry: Възможно е да е заради цикъла, предполага се, че ще ми доди или утре или след няколко дена, но ако не е заради него ще се гръмна .. направо ми се развали настроението отвсякъде.

А иначе как се махат см от корема.

SlowDownBaby
04-14-2011, 17:20
Да бе,аз чак като купих лайката и като дойде време да я смесвам видях,че е само 40гр....измамници xD в диетата пишеше едно пакетче 100гр... но всъщност както вече бях писала (май някой не чете :D ) лайката не е от значение.Тя се добавя само за да притъпи вкуса на лимона,въпреки,че мойта "отвара" е само с 40гр лайка доста нагарча заради нея.Според мен със 40гр е най-добре,а в диетата пишеше КАТЕГОРИЧНО НЕ за пакетчетата.
Иначе как се махат см от корема,ако питаш относно лимонената диета не знам,ще разбера след 6 дни и ще ти кажа... :)

VampireLover3
04-15-2011, 02:47
Ще чакаме дано има някакъв успех. 8-)

zarety
04-15-2011, 05:56
аз пък правя това с лимоните и гледам просто да не ям много днес ми е втори ден така че и аз ще пиша резултати скоро :)

SlowDownBaby
04-15-2011, 11:27
Да и на мен ми е втори ден,не знам дали съм свалила нещо,но за разлика от това пък се чувствам много добре. :grin: Та така утре трети ден. :P

sHaDy_sOuL
04-15-2011, 16:15
И аз съм от днес на лимоните+лайката. Ама не можах да ги нарендосам, за това ги нарязах и ги намачках лимоните. Получи се по-малко от 1.4 литра, но ако има ефект ще си направя още. :) Бтв леко ми е гадно и на мене, заради тая лайка..

billytalent
04-15-2011, 16:22
ОМГ... аз сварих лайката, чак сeга видях, че не трябва да е така.
Ще го изпия, а после ще го направя както трябва.

SlowDownBaby
04-15-2011, 21:04
Ох имам чувството че тва време не минава бе...се едно минала цяла седмица,пък са само два дена...вече искам да видя дали има резултат :D

nomatterwho
04-16-2011, 09:30
Ох имам чувството че тва време не минава бе...се едно минала цяла седмица,пък са само два дена...вече искам да видя дали има резултат :D

Търпение, търпение. :D
Ако има резултат при теб и аз може да опитам. Искам да разбера дали наистина действа, че да не почна и аз да повръщам от кисело и накрая да не съм свалила и грам.

rahito
04-16-2011, 17:35
ами аз преди малко си направих това с лимона и лайката .. пасирах лимоните защото се изнервих да стържа още на първия :D и сега ще чакам до други ден и ще докладвам след това :D

SlowDownBaby
04-17-2011, 06:15
ами аз преди малко си направих това с лимона и лайката .. пасирах лимоните защото се изнервих да стържа още на първия :D и сега ще чакам до други ден и ще докладвам след това :D

A ти колко лайка сложи ? Щото нали пакетчетата са по 40гр... xD

VampireLover3
04-17-2011, 12:31
а ако се яяде само лимон има ли някакъв ефект или е безмислено 8-)

nikoletaw
04-17-2011, 13:20
Една моя приятелка беше на нея и беше останала доста доволна от резултата.. каза, че не е смъкнала точно определени кг, а см .. според мен е доста по -добре см отколко кг .. :wink:

rahito
04-17-2011, 17:38
ами аз преди малко си направих това с лимона и лайката .. пасирах лимоните защото се изнервих да стържа още на първия :D и сега ще чакам до други ден и ще докладвам след това :D

A ти колко лайка сложи ? Щото нали пакетчетата са по 40гр... xD
ами 40гр.. и ся чакам до утре :D

SlowDownBaby
04-17-2011, 18:46
Aми на мен днес ми е 4ти ден ама имам чувството,че няма никаква разлика :( Много ще съм разочарована ако няма......в четвъртък пак ще се меря xD ( имам предвит обиколката ) и се надявам поне 1см да липсва..

rahito
04-17-2011, 19:24
а след като свършат тия 7 дни след това кога може да се почне пак тази диета :?

rahito
04-17-2011, 20:10
абе вие как го прецедихте вашето.. моето е някво гъсто и мама ми го цеди с тензух.. май нещо не е както трябва :D

rahito
04-18-2011, 05:06
аа хора не мога да го пия това нещоо :shock: ужас.. ама и аз май не го направих както трябва.. ся ще си сърбам чорбите ](*,)

SlowDownBaby
04-18-2011, 07:44
Ще си сърбаш чорбите и то буквално май :lol:
Сериозно,ти как по точно го направи ? Първо настърга лимоните,след това добави водата и лайката и изчака 24 часа нали ? На мен баба ми го прецежда също със тензух но се получи.Но тя мисля,че го прецеди два пъти за да е по чисто,иначе найстина в началото е супер гъсто като манджа :D И на мен първата ми реакция беше "Боже няма да го пия тва нещо" иии тва,че е гадно е само първия ден повярвай ми.На мен сега ми се струва,че пия сок,нито ми горчи,нито ми киселее...абе свиква се... 8-)

Psycho0
04-18-2011, 16:51
Е, дано да действа! Аз се чудя дали да я почвам, но ще изчакам още малко да видя дали има резултат при вас :D

anity92
04-18-2011, 18:49
Четох в нета за тази диета,но всички мнение които намерих бяха "от утре почвам и аз" , "лимона е вреден" и бла бла.Въпроса ми е дали някой я е правил и има ли ефект ?
1ви ден- сутрин на гладно 1 изцеден лимон в 200 мл мин. вода.
2ри ден- по същия начин по 1 лимон сутринта и вечерта.
3ти ден- по същия начин, но сутрин, следобед и вечер по 1 лимон в 200 мл. вода.
4ти ден- 4 изцедени лимона в 1 литър вода- това го пиеш през целия ден.
5ти ден- същия като 3ти ден.
6ти ден- същия като 2ри ден.
7ми ден- същия като 1ви ден.
Общо лимони за цялата диета 16 бр.
П.С. Ядеш си колкото искаш- не го забравяй. "

И аз мислих да я правя тази диета наскоро,но не я направих 8-) Нещо не ми допаднаха тези лимони...И направих една друга,която повярвай ми действа :)

Сваряваш си 2-3 яйца
Препичаш си 1-2 средни филийки хляб на тостер или котлон
Вариш си една чаша зелен чай
Вземаш си парченце сиренце ( може и кашкавал ) и си готова...
За обяд си позволявах да пия по една чаша кока-кола ( да се поглезя естествено :d )

П.П. Прилагайте това ако си хапвате само сутрин и на обяд...В противен случай няма как да подейства 8-)

peti123
04-18-2011, 19:32
оо запалихте ме и мене , почвам със лимоните от утре , аз трябва да свалям точно см от задните ми части с извинение , така че се надявам да помогне :) :-)

zarety
04-19-2011, 18:57
хора стигнах до третия ден и лимоновите сокове обаче ужасно много ме заболя корема от тези лимони и я спрях не бях свалила кг но не бях и качила пък ядох доста

SlowDownBaby
04-19-2011, 20:00
Сваряваш си 2-3 яйца
Препичаш си 1-2 средни филийки хляб на тостер или котлон
Вариш си една чаша зелен чай
Вземаш си парченце сиренце ( може и кашкавал ) и си готова...
За обяд си позволявах да пия по една чаша кока-кола ( да се поглезя естествено :d )

Това малко не го разбрах :-o . Аз например ям само сутрин и вечер както си казала,но тва с храната не го схващам.Сварявам две яйца,едното за закуска и едното за вечера,същото и с хляба,една филийка за закуска,другата за вечеря или и двете за по сутрин и вечер ?
Охх..не схванах,обясни по подробно ако можеш :D


хора стигнах до третия ден и лимоновите сокове обаче ужасно много ме заболя корема от тези лимони и я спрях не бях свалила кг но не бях и качила пък ядох доста

Ами при всеки организъм е различно. :( При мен нямаше проблеми,а днес мисля,че ми е 6тия ден и утре ще се меря да видим.

SlowDownBaby
04-21-2011, 08:30
Момичетааа напълно,тотално,ужасно разочарована съм :x Вчера ми беше последния ден и днес се мерих ии.... НИЩО ! Дори и милиметърче разлика няма.Пфу....Абе ще си почина два дена и пак ще пробвам,една приятелка ми каза,че след 2рата седмица имало ефект.Та да видим,ако и тогава не стане....ще хвърчат лимони през прозореца.

lqlq89
04-21-2011, 15:23
Лимоните пречистват според мен. А кожата ти как е?

SlowDownBaby
04-22-2011, 06:30
Еми същата както и преди.То всъщност аз винаги съм имала чиста кожа,тача и да има промяна не съм я забелязала.Пък и дерта ми беше сланинките ама... както и да е.. :(

lqlq89
04-22-2011, 07:47
Да, ясно. Ама то от 7 дена няма как да има ефект, мисля, че трябва повечко.
И аз сега си пия водата с лимонче хихих :P

DesSsi
04-22-2011, 08:37
ама само тва ли пиете смисъл ядете ли друго и какво ?

BrokenInnocence
04-22-2011, 09:08
Е, вие пък чакайте след 7 дни да има някакъв ефект... Това е диета в крайна сметка, не е магия.

Pamaa
04-22-2011, 11:23
не .. в тази диета пак си ядеш каквото искаш ,просто пиеш тази течност всяка сутрин , но не ти я препоръчвам, една приятелка си го направи и си го изпи сутринта и после цял ден повръщаше... ако търсиш нещо по лесно ,с което да забързаш метаболизма си и да се пречистиш може да пробваш да ядеш по 1 грейпфурт всеки ден (доста е полезен , а и казват ,че помага за отслабването) или пък може да пиеш сутрин и вечер вода с мед и канела ( диетата я има в гоогле, то не че е точно диета, аз го пиех това и не че бях заслабнала нещо,но със сиг се чусвах по ободрена ,кота я пиех ) :) :)
Ами то когато има повръщане се пие лимон :shock:

SlowDownBaby
04-22-2011, 13:22
Ами то когато има повръщане се пие лимон

Тва пък въобще не го бях чувала :-o .Не знам възможно е,пък и аз не съм се отказала утре пак ще си купувам :D ама то май ще минат повече от 3 дена почивка,щото и докато престоят... бе да видим дали ще стане нещо xD

ri41
04-26-2011, 17:39
според мен това с лимоните е за пречистване и ускоряване на метаболизма, особено сока на един лимон с вода сутрин ми звучи много добре и вкусно при това, понеже много обичам лимони, но не е точно диета с която ще свалиш 5 кила за 5 дена

FuckingFreak
04-26-2011, 18:42
според мен това с лимоните е за пречистване и ускоряване на метаболизма, особено сока на един лимон с вода сутрин ми звучи много добре и вкусно при това, понеже много обичам лимони, но не е точно диета с която ще свалиш 5 кила за 5 дена

+1

още повече пък ако си ядеш нормално, без да се ограничаваш ..

SunT
04-29-2011, 20:19
SlowDownBaby, продължаваш ли да го пиеш това?Искам да разбера има ли ефект преди да го подложа на "тест майка". :D

Rebirthing
04-30-2011, 08:24
Аз всяка сутрин пия вода с малко лимон, води се здравословно де, най-хубавото е, че лимона алкализира организма :).

vannes
06-22-2011, 08:41
SlowDownBaby, може ли да ми кажеш какво упражнения за паласките си правила, та си ги махнала ??

Pamaa
06-22-2011, 09:23
Ами то когато има повръщане се пие лимон

Тва пък въобще не го бях чувала :-o .Не знам възможно е,пък и аз не съм се отказала утре пак ще си купувам :D ама то май ще минат повече от 3 дена почивка,щото и докато престоят... бе да видим дали ще стане нещо xD
Ами вкъщи има някакъв сироп или нещо такова, на което пише, че има концентрат от лимон, и против повръщане.

infinitypeace97
06-22-2011, 18:05
Пробвах тази, в която пиеш лимон с вода. Спрях я вечерта на шестия ден, защото забелязах, че съм качила кило и половина.. а бях спазвала строг хранителен режим, без хляб, сладко, газирано.. :o

DA0Trooper
06-22-2011, 18:31
хем дебел хем в гъза хем да не боли...
то ако ставаше така сички щехме да ядем кат прасета и 8 дена да караме на лимони ...

mArMaLaDkA
06-22-2011, 21:42
Самата мисъл да се насилвам да пия вода с лимони на гладно рано сутрин ме депресира. ;\

Josefinne
06-23-2011, 07:14
По-добре яж по половин грейпфрут сутрин с една филийка препечен ръжен хляб. Лимона на гладно така яко ще ти прецака стомаха, че не е истина. на мен ми изглежда супер, защото аз много обичам лимони, но не мисля, че действа. Ако все пак някой има наблюдения, моля да пише.

in_an_absolut_world_15
01-16-2012, 23:56
ами аз пробвах тази диета с лимона и с водата само че пиех само лимоновия сок без водата , а и всяка вечер правя по 50 коремни преси когато ме хване мързела на другия ден правя 100 ;д и съм на 3-тия ден и съм свалила около килограм и половина .. и естествено ограничавам сладкото и хляба но не ги спирам , и да искам да спра сладкото просто не мога може да изям 1 бонбон но трябва да хапна сладко, но според мен важното е да не се прекалява .. значително са ми намалели бедрата и корема .. при мен действа дано и при вас да има успех ^^