PDA

View Full Version : Обич ли е /или не



mackataa
04-11-2011, 19:45
Грешка ли е ако му напиша
Много искам да те видя..и такива подообни
Питам ,защото проблема е следния той не ми казва-Обичам те,Липсваш ми,Искам да те видя или пък нямам търпение да те видя...И редно ли е аз да му ги казвам тия неша,слд като той не ги казва
Заедно сме от година и 4 мес.не сме правили секс

catyyyy
04-11-2011, 20:04
Смятам,че просто момчето е притеснително и го е страх да признае чувствата си.Страх го е дали ти ще отвърнеш по същия начин.Според мен няма да сгрешиш ако му пратиш един смс преди ваша среща,че нямаш тръепение да го видиш.Вариантите са два или ти отговоря или не.Според мен първият вариант е по вероятен,така че действай смело (:
Успех ((:

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 20:19
Не се съобразявай с хорските норми,a с нормите на сърцето ти.
Както го чувстваш,така.
Ако е по задължение,то просто губи смисълът си и магията.

mackataa
04-11-2011, 20:24
аз съм му казвала,че го обичам тои само ме гледа и :-)
иначе уж сме гаджета ,не е срамежливвв
просто всеки път като искам да му кажа подобно мещо и отвътре ме измъчва,че е възможно да не го чуства//
и за това да не го казва и това ме спираааааааа//
като муи намекна тои казва,че не са важни думите а деиствията/..не сме правили секс все още ,защото аз не съм искала :-#

mackataa
04-11-2011, 20:26
понякога си мисля,че е с мен така за разнообразие/от разични градове сме
може би не е това,което си мисля,че е с мен за разнообразие
-защото все пак пръска пари.
:(

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 20:30
Да,наистина не думите са важни,a действията.

Nakadah
04-11-2011, 20:31
Не е обич!

sladur4etyYy
04-11-2011, 20:34
хаха, и като казва, че са важни действията, неговите какви са?

mackataa
04-11-2011, 21:17
оффф и аз нз /иска да ме целува на разни мста но аз не му посволявам всеки път

sladur4etyYy
04-11-2011, 21:20
това ли са му действията, с които показва, че държи на теб? хахахахахахахахахахаха :razz: :razz:

ако не се бъркам, май ти беше тази с много теми с подобни въпроси?

виждаш ми се доста незряла, което е много удобно за разни смешковци. съветвам те да зарежеш настоящия си и да почнеш да отсяваш по- добре хората от обкръжението си. :)

SaRiTaTa
04-11-2011, 21:31
Виж, няма нищо лошо в това ти да му казваш, какво чувстваш и т.н. Не е нужно да чакаш все той да казва нещата, които чувства все пак всеки изразява чувствата си по различен начин. Е, разбира се, че това не означава да му повтаряш постоянно какво чувстваш, защото това действа задушаващо. Така че ти си реши как и кога да си му ги казваш. Успех :)

mackataa
04-12-2011, 15:41
той не ми казва тези думи аз също вече няма да му ги казвам,той може да не го чуства..ако е така не знам ,защо не ми го казва и ще се разделим
от колкото да се мъчим ;(
като стане на въпрос за това ,той казва че не думите са важни а действията...но под действия какво да разбирам?
начина по които се държи с мен ли?

VaMpiRKaTaaa
04-12-2011, 15:50
По начина,по който се държи с тебе.
Товa,което прави за тебе.
Дали при всяко свободно време,предпочита да е с приятелите си или с ТЕБЕ.

Greennight
04-12-2011, 15:53
Не знам,но аз ако обичам някое момиче и не ми е просто за бройката му казвам,че го обичам :) 4 месеца не са малко време,помисли си.

theonlyone92
04-12-2011, 15:56
Как искаш да ти ги казва тия неща, като не си му пуснала толко време.. хуаухаа

Greennight
04-12-2011, 15:57
^Еее може би момичето чака точно тези думи,за да му пусне 8-)

VaMpiRKaTaaa
04-12-2011, 15:58
Как искаш да ти ги казва тия неща, като не си му пуснала толко време.. хуаухаа
Излиза,че казваш обичамте на всяка,с която спиш.

theonlyone92
04-12-2011, 16:08
уаухаух е къде па пише, че трябва да кажеш "обичам те" за да ти пусне..

я се осъзнайте в кой век живеем и около кви хора сме.Нищо против мацката,ама и аз да бях на местото на момчето,не стига,че ен бих и ги казал,а и отдавна да съм намерил друго..

mackataa
04-12-2011, 16:08
за мнението където за свободното време
отразлични градове сме в мес. се виждаме 1 или 2 ...защото той е студент а аз все още у4еничка
ако има значение той е на 22
аз на 18 :(

theonlyone92
04-12-2011, 16:11
Още по-зле........ не вярвам, да не е правил секс.. през това време с друга... незнам

mackataa
04-12-2011, 16:17
аз съм сиг 100% че е .. :С но аз сама сам си виновна ..скоро време ще се съглася ,защото наистина го искам..
а иначе много го ревнъвам и в началото при всяко наше виждане го питах има ли друга..но тва е др тема..сама сам си виновна,но вс допуска грешки
У4им се от грешките си..
От няколко мес му казвам съвсем сер.ако си има друга че ще се разделим,питам го също и чуствата дали са взаимни той казва, че са...И съм объркана нз какво да мисля
:( :(

theonlyone92
04-12-2011, 16:20
Кофти е това.. любовта от разстояние.. аз лично съм много против тях.. изобщо връзките.. не съм за тях:) ама знам какво ти е , преживял съм го.

трябва да имаш много здрави нерви и воля.. каквито аз нямам. (Вече)

mackataa
04-12-2011, 16:22
трябва,трябва..дано скоро си намериш половинката

theonlyone92
04-12-2011, 16:27
Днеска я изгубих :) ......... и не мисля ,повече да се занимавам...

againstyou
04-12-2011, 16:27
Как искаш да ти ги казва тия неща, като не си му пуснала толко време.. хуаухаа
Тука има нещо вярно.

fenastz
04-12-2011, 17:50
Грешка ли е ако му напиша
Много искам да те видя..и такива подообни
Питам ,защото проблема е следния той не ми казва-Обичам те,Липсваш ми,Искам да те видя или пък нямам търпение да те видя...И редно ли е аз да му ги казвам тия неша,слд като той не ги казва
Заедно сме от година и 4 мес.не сме правили секс

Крайно време е.

Josefinne
04-13-2011, 12:31
Ако ги чувстваш, редно е да му го казваш и да му го показваш, но не прекалено, за да не се чувства пристиснат. Според мен не е срамно да обичаш гаджето си, дори и той да не те обича и да му го казваш.
Не казвам, че той не те обича. Но е странно да не ти ги казва.
От една страна може просто да е такъв характер - да не смята за нужно да казва тези неща, а да ги показва. Тогава на още по-голямо основание трябва да му ги казваш, за да види, че е хубаво и важно и може дори да започне да ти ги говори.
Ако пък не те обича - е, не е срамно ти да го обичаш, нали :)
Но докато не си сигурна, че не е второто, то бъде искрена с него :)

marin4itu
04-13-2011, 12:50
Чкай малко.. заедно сте от година и 4 месеца, а питаш тука какво да му пишеш? Омг.. За толквоа време не ти ли се прииска да правите секс.. не мога да го разбера това.. За мене това не е връзка..

vesito13
04-13-2011, 12:50
Ако го обичаше толкова много, нямаше просто да се примиряваш, че разбираш ли той ти изневерявал. Ако наистина държиш на някой, това би било много голямо предателство спрямо теб.
Когато спря да ми пука какво става във връзката ни, когато спряхме да се караме, защото не виждах смисъл да се разправям и не ми пукаше, точно тогава тая връзка беше в една огромна дупка и общо взето беше почти безмислена. Замисли се за това. ;)

За да не ти ги казва тези думи, явно не ги чувства, не вярвам момче на 22 да е толкова срамежливо че година и половина да не може да каже "Обичам те".

mackataa
04-13-2011, 14:35
не е срамежлив........до някъде заради това още не сме правили секс,защото не съм сиг,че изпитва същото към меннн
Когато му намекна за това,той казва че предпочита да показва какво чуства..но какво трябва да покаже :D ,..как да разбера
по държанието ли или по какво
има и др.нещо - когато си говорим по телефона най-често тои се лигави а има и нещо др ,от последните 2,3 обаждания ми говори ,че съм имала срещи с др момчета..а то няма такова нещо..
Според вас възможно ли е да е ревност или просто се маитапи 8-)

catyyyy
04-13-2011, 14:51
Според мен можеш да направиш следното.Кажи му,че според теб няма смсл да продължавате и т.н. инсценирай раздяла.След което има два варианта- ако той тръгне да те пита ама защо как и т.н. ще разбереш,че наистина иска да е с теб,ако ли пък се примири тихомълком е ясно,че може би колкото и грозно да звучи си му в тежест (Аз така направих (((; )

mackataa
04-13-2011, 15:07
страхувам се от това.
Но вече няколко пъти му казвам ако си имаш друга кажи ще се разделим и той добреее,нз тва за раздялата ме плаши малко

Josefinne
04-13-2011, 15:07
Според мен можеш да направиш следното.Кажи му,че според теб няма смсл да продължавате и т.н. инсценирай раздяла.След което има два варианта- ако той тръгне да те пита ама защо как и т.н. ще разбереш,че наистина иска да е с теб,ако ли пък се примири тихомълком е ясно,че може би колкото и грозно да звучи си му в тежест (Аз така направих (((; )

:shock:

А пък , ако не е слабохарактерно мекотело, ще се обърне и ще си тръгне. Ако те обича ще си поплаче или ще се поядосва вкъщи. Ако не те обича, ще подскочи от радост. А като разбере, че е било инсценировка - освен че няма да имаш тежест пред него, защото ще трябва да му се извиняваш до дупка , може и въобще да не поиска да се занимава повече с теб. Въобще тия кифленски номерца все по-рядко минават. Мъжете не са тъпи, нито слабохарактерни и те имат чувства и си ги ценят. Така, че ако е мъж на място, няма да позволи да си играеш на тука има, тука нема с чувствата му и това само би било в твой минус. НЕ ПРАВИ ТОВА!

mackataa
04-13-2011, 15:31
^ Не няма да направя нещо подобно...после да съжалявам
един вид да го пробвам ,дали държи на мен,не мога да направя подобно нещо..
Инче сме се разделяли тои е искал -и е ставало в началото аз го търсех тои не се съгласяваше и като видях ,че няма смисъл спрях и слд няма и 10 дена ме отблокира и слд 3 дена се видяхме :)
Но когато бяхме разделени в facebook си беше написал Зле,може да е било че сме били разделени или пък може и да е за друго .