PDA

View Full Version : За колко време организмът се пречиства от марихуана?



cranberry
04-11-2011, 21:13
Първо да се извиня, че пускам тема, която най-вероятно /със сигурност/ е пускана много пъти. Да речем, че е важно и затова така.


Момиче съм, на 15. Ако преди около две седмици съм си "махнала главата", колко време горе-долу ще му трябва на организма ми да се пречисти? С други думи, ако тези дни се налага да ми взимат кръв (по здравословни причини; не тест за наркотици), би ли имало........ хм, проблем? :oops:
П.П. Отговоти от сорта на "да си мислила преди да пушиш" не ми помагат особено, защото за съжаление вече е свършен факт. :)

Greennight
04-12-2011, 12:51
Зависи колко си се напушила.На тестовете за наркотици пише 1 седмица,но там се взима пикня.Предполагам,че в кръвта се задържа повече.За 2 седмици не вярвам да е останало,но ако си се отрезала наистина яко,както ти твърдиш е възможно...

stigmata
04-12-2011, 12:54
Щом е по здравословни причини,въобще няма да гледат за наркотик.Там изследванията са други!(пак даваш кръв,но е различно при изследването)

badsector
05-30-2011, 21:10
К'во стана? Обикновено до два-три дена се изчиства. Остават post ефекти в мозъка, но те няма как да се хванат. Единствено в косата се задържат всякакви такива неща продължително време, около половин година някъде. Но не знам в България дали правят такива тестове, или само на кръв и урина разчитат.

monkeysallovertheplace
05-31-2011, 21:11
общо взето доколкото знам един месец за да се заличи от кръвта съвсем.

xxxmyheroinexxx
06-01-2011, 05:58
От урината, 2-3 дена.
От кръвта, около месец.

PhilT
06-04-2011, 10:59
От урината се пречиства за около 2-7 дни, при лека употреба.При повече мазнини и по-тежка употреба до >30 дни.
Самото ТНС стои в кръвта до 3 дни, но метаболитите му се разграждат бая време и има голям шанс да се засекат до около месец-два след употреба.
Разбира се, това е ако те изследват точно за наркотици.Иначе изобщо не гледат за такива работи.

yamaha436
06-05-2011, 20:36
Яж повече кисело мляко и ще ти се пречисти белият дроб :)

Mi6inka
06-06-2011, 07:02
щом ще ти взимат кръв с друга цял, няма да има проблем, не се притеснявай : ))))

pentxayc
06-06-2011, 08:46
3 месеца до колкото знам по кръвния за трева.
1 седмица(3 дена примерно ако пиеш много вода и ядеш яко кисело мляко) при пикнята
ако ще те боцкат по здравословни, няма да излезе

dimiturshopov1914
11-08-2013, 17:50
s edin priqtel predi 1 mesec i 13 dena pushixme 5ca na polovina nqkakuv chai gaden i drugata polvina s tiutiun
izboshto ne ni xvana.Mislqt da pravqt narko testove v dsklto i me e strax dali shte me xvanat?Vuzmojno li e?

LeagueofShadows
11-08-2013, 17:54
когато някой кандидатства в щатите за висока длъжност от сорта на цру фбр агент и т.н също има тест , кръвен и с урина за марихуана. казва се че трябва да си чист година -две иначе излиза :smt023

Blub
11-08-2013, 18:11
s edin priqtel predi 1 mesec i 13 dena pushixme 5ca na polovina nqkakuv chai gaden i drugata polvina s tiutiun
izboshto ne ni xvana.Mislqt da pravqt narko testove v dsklto i me e strax dali shte me xvanat?Vuzmojno li e?

Не, +това тестовете в България дето ги правят съм останала с впечатлението, че не хващат.

vampire_girl_
11-08-2013, 21:32
s edin priqtel predi 1 mesec i 13 dena pushixme 5ca na polovina nqkakuv chai gaden i drugata polvina s tiutiun
izboshto ne ni xvana.Mislqt da pravqt narko testove v dsklto i me e strax dali shte me xvanat?Vuzmojno li e?
Не. + най-вероятно няма да те карат пред тях да уринираш :D По принцип,една пипета с чужда урина и си готов.

mancho
11-09-2013, 09:24
много сериозна работа с тези наркотици :D най ми е кеф един петак пушене и 100 абсент :P ама аз съм на 21 вадя си сам парите и никой не го интересува как ги харча :)