PDA

View Full Version : Зарядно за лаптоп



sm_95
04-12-2011, 07:52
Така... Лаптопа ми е MSI и батерията му не държи изобщо. Трябва да бъде само на зарядно. Проблема ми е че напоследък при най-малкото помръдване на зарядното той просто гасне. Два пъти е ходил на преинсталация, защото ми е е скапвал уиндолса и не се сетих да попитам момчето за този проблем.
Та въпроса ми е: Проблема в зарядното или в компютъра е?

И ако е в зарядното как да разбера точния модел на лаптопа и мога ли просто да си взема ново зарядно, защото ми омръзна да имам проблеми.
И ориантировъчно едно зарядно колко струва? Доколкото знам е около 50-60 лева...

mrawko1
04-12-2011, 08:01
Аз имах същия проблем, но мойта батерия беше още в гаранция.Мойта тема е под твойта, ако разгледаш ще я намериш.Ако уточниш малко какво е зарядното и защо си го сменила може и да улесниш някои от нас.Батерията ти вече не става за нищо взимай нова направо.Препоръка от личен опит: Вземи си някоя батерия м/у 150-200лв. или повече и спазвай много стриктно инструкциийте за батерията.

JDeel
04-12-2011, 08:01
Може да са ти се прокъсали жичките откъм буксата или зарядното или да дават на моменти на късо. Това се случи с моето зарядно откъм буксата, но аз си го ремонтирах.
За цените на зарядните ще разбереш когато го потърсиш, но и аз предполагам че са минимум толкова.

sm_95
04-12-2011, 08:05
Ами не съм го сменила, оригиналното си е. А нова батерия не искам да взимам защото са скъпи, а и не виждам смисъл. Не ми пречи когато стои на зарядно стига да спре да ми гадне като се мръдне.