PDA

View Full Version : MLS



CanisDirus
04-12-2011, 12:30
най-доброто от My Life Sucks/ Mein Leben Stinkt

1. Днес се изпразних в устата си и установих, че въобще не е толкова яко на вкус, колкото твърди приятелката ми.

2. Днес приятелката ми скъса с мен след 4 години връзка. Вчера имаше РД и аз й подарих обещания лаптоп за 900 евро.

3. От известно време имам чувството, че електрическата ми четка мирише странно. Дъщеря ни е на 18 и от 9 месеца без гадже. Без коментар.

4.Днес разбрах, че майка ми е плащала цели три години по 20 евро на "най-добрата" ми приятелка, за да си играе с мен веднъж в седмицата. Не искам да знам, колко е плащала на първото ми "гадже"

5. Днес бях с брат ми и двамата му най-добри приятели в хола и си лафихме. И двамата са адски сладури. Майка ми се прибра и от коридора извика "Лили, взела съм ти от най-големите тампони, че да не си изцапаш пак панаталоните". чак след това влезе в хола.

6. Днес приятелката ми реши да ме похвали "Мило, с теб ми е много по-добре. Бившия ми имаше такъв голям кур, че адски ме болеше при секс." Да се радвам ли, или да плача?

7. Днес попитах майка ми, защо нямам брат или сестра. Точно в този момент влезе баща ми и каза " Ми майка ти ги изгълта всичките".

8. Вчера ми беше 18-я рожден ден и единственото пожелание, което получих беше СМС от майка ми.

9. Днес питах една прителка, защо точно мен е избрала за шаферка. Тя ми отговори: "не исках никоя, която е по-красива от мен"

10. Утре ми е 30-я рожден ден и до сега никога не съм целувал жена. Илко