PDA

View Full Version : ` ВНИМАНИЕ за тези, които искат да отслабнат !!



xpurexlowex
04-12-2011, 12:02
Hi, y'all.
Правя тази тема за всички вас, които искате да отслабнете, но не сте сигурни как да го направите. Та .. Ше споделя своята история, за да ви помогна чрез нея. Значи винаги съм си била пълничка, но приятно закръглена, а не дебела или нещо подобно, но миналото лято реших, че ше отслабна, а и септември щях да бъда 8ми клас в ново дск ии тва ме мотивира още повече. Добре де, обаче по пътя си пропуснах нещо. Нещо много важно. Тъй като се лутах с дни наред из сякви диети из нет-а, но просто ми изглеждаха адски трудни и мъчителни, аз се отчаях и реших съвсем умишлено да гладувам, за да сваля килограмите, които исках. Така де, свалих ги, но с цената на тва да се разболея от анорексия, да ми уредее косата, да ми се чупят ноктите и квото там се сетите - блякс !! Наистина станах мн кльощава, но да не си помислите ся - "Я, тя е станала кльощава като е гладувала, значи аз ако гладувам, но за по-кратко време, ест, ше стана слаба и ми е уреден въпросът". Е да, ама не. Първо, има опастност и вие да станете анорексички, при тва огромна опастност, като иам предвид не само физическото състояние, свързано с тва да не ядете нарочно, а и психическия болестен манталитет. Както и да е .. Слава богу, аз се възстанових от анорексията, не е тва темата да коментирам как точно, но лошата новина е, че СИ ВЪРНАХ ВСИЧКИТЕ КГ обратно !! /Даже предполагам, че може да съм качила и още/. Да, точно тва ше се случи и с вас, ако изберете моя подход- глада. Не си заслужава просто ;) Моля ви, чуйте ме !! Говоря от личен опит, всеки си мисли, че това няма да му се случи на него, аз също вярвах това, но ето, че не стана така, както очаквах .. Просто няма как да си поддържате килограмите с глад за дълго време, разбирате ли .. Шот ми писна от такива, дето си мислят, че тва е решението, било от този форум, било приятелки, било случайни минувачи, които чувам по улицата да го говорят .. Направете правилния избор- отслабвайте разумно и качествено, без да увреждате организмите си и без йо-йо ефект. Тва в общи линии е балансирано хранене + спорт. Яжте само, когато сте гладни и спрете, когато сте заситени. Движете се повечко. Радвайте се на живота. ^^

VampireLover3
04-12-2011, 12:38
Браво за хубавата тема надявам се много хора да я прочетат и да видят, че с глад нищо не се постига .. не не всъщност ставаш анорексичка оххх, че хубаво.

Радвам се, че си успяла да излезеш от капана на ужасната болест.
А сега все още ли си пълничка или работиш по въпроса? :)

CupcakeMonster
04-12-2011, 12:47
коса паса,зъби падат,нокти се чупят,кожата става ужасна..помислете дали го искате.. :)

xpurexlowex
04-12-2011, 16:05
А сега все още ли си пълничка или работиш по въпроса? Smile
Амм не, смис със съвсем нормална съм си вече, но определено трябваше да поработя над себе си, ала успях да постигна идеалното си тегло, благодарение на балансиреното хранене и упражнения, както по-горе препоръчах и на другите ((: Иначе наистина от глад само да погрознеете .. защото отначало може да не е зле, като отслабнете, но после сичко се връща като мазнинки по най-гадните зони, а пък за косата, зъбите, ноктите и липсата на цикъл пък да не говорим! :?