PDA

View Full Version : "Магически" кремчета



Donnie
04-12-2011, 13:11
Правя тази тема предимно, за да споделяме апит за мижави кремчета, които са световно-неизвестни, но са супер! Например аз открих едно кремче "Витасин" , което хидратира кожата ужасно много, но не я омазнява. Отваря пори, имах едни ужасно груби лакти (чак бяха побелели :shock: ) намазах ги и им мина. И така, споделяйте! :grin:

BrokenInnocence
04-12-2011, 13:24
Редовно използвам "Витасин" от няколко месеца вече и съм съгласна, че си е направо "магически". Много съм доволна от него. Използвам него вечер (понеже е много мазен) + крем "Кларина" сутрин и кожата ми стана идеална.

VampireLover3
04-12-2011, 13:28
А от къде може да се вземе това кремче "Витасин" и колко струва?

billytalent
04-12-2011, 13:34
Преди 1 месец някъде открих някакъв избелващ крем на Кокона и е невероятен. Премахна ми всички петна по лицето.

Смятам да пробвам и този "Витасин", щoм толкова хидратира кожата. :///

Donnie
04-12-2011, 13:40
А от къде може да се вземе това кремче "Витасин" и колко струва? няква народна цена беше :booooomb: Ама аре казвайте и др. Аз чух за някъв СИНЯК който действал като фдт. :-o

CupcakeMonster
04-13-2011, 13:52
Ами това Витасин за пъпки става ли или само хидратира?

Bonbonenata
04-13-2011, 14:21
Най-магически ще си останат крем "Здраве" и "Бочко". Аз съм супер доволна и от едно кремче с лимон на BioFresh. Пише си просто Лимонов крем за всеки тип кожа с витамин C и струва 1.90лв. Беше ми свършил моя крем, та си краднах от този на баба ми и останах супер доволна - хидратира страхотно, а и мирише много свежо на лимонче :grin:

shutUp
04-13-2011, 14:46
Преди 1 месец някъде открих някакъв избелващ крем на Кокона и е невероятен. Премахна ми всички петна по лицето.


а сутрин или вечер се нанася ?

bloodyF
04-13-2011, 15:04
кларина на хималая 2.60 струва, но го ползвам вечер,т.к. "изкарва" пъпките отгоре на кожата и после може лесно да се премахнат..абе много е добър
мм и един с лимонена трева за крака..на дева май беше..имах гъбички(или поне нещо подобно) и след 1 седмица мазане вечер и ми мина всичко..а какви ли не лекарствени простотии бях изпробвала.. цената е около 3 лева мисля
а това синяк и аз го чух, но не намерих инфо

Donnie
04-13-2011, 15:08
Ами това Витасин за пъпки става ли или само хидратира?

Ми... ужасно бързо заздравява раните и...ми сигурно ще действа и за пъпки :-)

billytalent
04-13-2011, 15:29
Преди 1 месец някъде открих някакъв избелващ крем на Кокона и е невероятен. Премахна ми всички петна по лицето.


а сутрин или вечер се нанася ?

Сутрин и вечер. =]

CupcakeMonster
04-13-2011, 15:34
Ами това Витасин за пъпки става ли или само хидратира?

Ми... ужасно бързо заздравява раните и...ми сигурно ще действа и за пъпки :-)

мерси :-)

CupcakeMonster
04-14-2011, 16:55
Намерих Витасин във нас обаче всяка вечер ли да се мажа? Няма ли да се омазни много кожата или да се образуват черни точки?

BrokenInnocence
04-14-2011, 20:44
Намерих Витасин във нас обаче всяка вечер ли да се мажа? Няма ли да се омазни много кожата или да се образуват черни точки?

Аз го използвам всяка вечер и нито една черна точка не ми се е появила. Много добре влияе на кожата, мисля, че нямаш повод за притеснения. Само дето намирисва малко гадно де... А, и... внимавай с косата, 'щото верно е много мазен, аз вечер си хващам бретона с фибичка нагоре, за да не се лепне за крема.

ledenakrasota
04-17-2011, 10:37
Хидратиращият крем на "Билка" с краставица и пъпеш :-) :-) :-) Веднага попива и кожата на пипане ми е копринена след това. :-) Ако ви се дават 5 лв., давайте! Няма да съжалявате! А как мирише 8-)

Pamaa
04-17-2011, 11:35
Хидратиращият крем на "Билка" с краставица и пъпеш :-) :-) :-) Веднага попива и кожата на пипане ми е копринена след това. :-) Ако ви се дават 5 лв., давайте! Няма да съжалявате! А как мирише 8-)
Аз пък обожавам този с гроздее :smt007 :smt023

FuckingFreak
04-17-2011, 11:39
^ +++

Имах този за ръце, божествен е за цената си....