PDA

View Full Version : Бяло течение



Sladuranata2298
04-12-2011, 14:46
Здравейте, сигурно има много теми за бялото течение. Аз съм още на 12 години, нямам и цикъл. От една- две години забелязвам по бельото си бяло течение. Хем не е и малко, хем не е и много - няколко капчици . Това го имам повече от 12 месеца. Какво да правя?! Притеснявам се. Моля Ви за помощ.
Възможно ли е да имам някаква инфекция?

gegata15
04-12-2011, 14:54
нещо нормално.. за по голям комфорт - ежедневни дамски превръзки :)

smilelady
04-12-2011, 15:09
^ + 1
и ... грешен раздел :)

stefity
04-12-2011, 16:27
Нормално било.... ама друг път. :wink:
Научете се, че бялото течение е нещо, което трябва да се лекува, а ако не се вземат мерки на време, след това става хронично, няма лекуване, а и понякога води до проблеми със забременяването... Отиди на лекар, лечението не е сложно и няма страшно. Помнете също, че редовните прегледи при гинеколог през 6 месеца са меко казано задължителни и не пренебрегвайте дори и най-малката промяна, която ви притеснява, защото после стават страшни проблеми. :)

Giosterica
04-12-2011, 16:37
Нормално било.... ама друг път. :wink:
Научете се, че бялото течение е нещо, което трябва да се лекува, а ако не се вземат мерки на време, след това става хронично, няма лекуване, а и понякога води до проблеми със забременяването... Отиди на лекар, лечението не е сложно и няма страшно. Помнете също, че редовните прегледи при гинеколог през 6 месеца са меко казано задължителни и не пренебрегвайте дори и най-малката промяна, която ви притеснява, защото после стават страшни проблеми. :)
++ много точно казано. :) :)

VaMpiRKaTaaa
04-12-2011, 16:54
Важната тема за бяло течение:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=224757

kalpazanka
04-14-2011, 14:40
Темата се дублира.