PDA

View Full Version : Какво да правя



gagi653
04-12-2011, 17:00
здр :D
Аз съм Йорданка гаджето ми е футболис и е мн слаб аз съм доста пълна над 50 кг съм .
Ние сме 6 клас и ме е мн срам когато сме заедно на вън защото моите приятелки ми се подиграват че съм пълна .
Те са идеални но аз не се вписвам при тях те са слаби и красиви а аз се старая да съм като тях но не се получава.

VaMpiRKaTaaa
04-12-2011, 17:49
50кг и се мислиш за дебела? :shock:
Той трябва да е под 50? :shock:
Той,ако те обича,те обича,такава,какавато си. :)

gagi653
04-12-2011, 17:56
Благодаря! Но какво да правя с приятелкита те са мн готини красиви и слаби аз несъм такава

northernice
04-12-2011, 18:20
Да не ти пука! Щом ти се подиграват си прави изводи дали са ти приятелки

gagi653
04-12-2011, 18:22
Според вас те какви са

VaMpiRKaTaaa
04-12-2011, 18:23
Смени компанията си,обкръжението си и приятелите си.

northernice
04-12-2011, 18:24
Кифли :D

gagi653
04-12-2011, 18:24
опишете приятелките ми каквито вие си ги представяте

Rar3
04-12-2011, 20:10
.. Абе хора... малки сте за диети за отслабване... дебели били.. сега се развивате не се знае нищо, може да израстнеш, да остлабнеш :) Първо те съветвам да си оправиш правописа, защото е срамота.. Второто, което ще ти кажа, е че не трябва да ти пука, че някой се е*а*а с теб.. Щом си толкова на зор има безброй много варианти... Но ти си малка и ти препоръчвам:

Намали яденето, най-много яж на сутрешната закуска( НЕ СЕ ТЪПЧИ РАЗБИРА СЕ). По обяд можеш да хапнеш нещо леко,ю(салата ала бала) наблягай на чайове и т.н. Спортувай, било то и най-обикновена разходка.
Избягвай да ядеш тестени изделия(хамгургери, принцеси и прочие). Яж почти без хляб или си позволявай 1 филийка "диетичен" хляб :). Храни се 4-5-6 пъти на ден, като естествено не е задължително. Пак казвам... не се тъпчи, яж, за да се заситиш. Дъвчи бавно, за да може организма да усети, че се наяжда... Противното на това дейстие, а именно тъпченето и бързото хранене, води до още по-голям апетит. Ако си гладна пий вода. Яж месо.... Ако това не ти е достатъчно като информация в Интернет има още безброй такива мнения :) Надявам се да съм помогнал.

Това, че ти се подиграват показва що за приятели са :?
И кажи ми какво имаш впредвид под дебела... коремче и паласки или? Както и да е, ако си решила прочети съветите ми, състави си режим и действай ! УСПЕХ :)

gab4ooo
04-12-2011, 20:20
аз съм 62 килограма и съм супер слабата бате . значи висока съм 1 , 68 и някво нз къде са ми тия килограми . ама ти 50 и се мислиш за слаба . иам една фр 50 килограма е като манекенка толкова е секси < не съм лезбийка ама е истина . пък ти боже много си си добре даже . те ти викат че си дебела щот им избива на комплекси че си нямат гадже като теб .

StolenBliss
04-12-2011, 21:58
аз съм 62 килограма и съм супер слабата бате . значи висока съм 1 , 68 и някво нз къде са ми тия килограми . ама ти 50 и се мислиш за слаба . иам една фр 50 килограма е като манекенка толкова е секси < не съм лезбийка ама е истина . пък ти боже много си си добре даже . те ти викат че си дебела щот им избива на комплекси че си нямат гадже като теб .

Щото много ти тежат кокалите. Не се ебавам.

StolenBliss
04-12-2011, 22:02
Не може всички да са еднакви. Не знам как изобщо ги наричаш 'приятелки' щом ти се подиграват за такова нещо. Не плащай данък обществено мнение и гледай най-вече ти да се чувстваш добре в кожата си. Ако ще ти е по-добре минус няколко килца, пробвай се да свалиш, но далеч не мисля, че трябва да се притесняваш. Колко си висока?
Не забравяй, че си в пубертет и растеш,няма как.
Твойте 'приятелки' ако питаш мен им бий шута (преносно казано 8-) )

gagi653
04-13-2011, 13:57
Благодаря за съветите,но си имам вече диета и я спазвам строго,но досега съм свалила около килограм и половина.Колкото до приятелките дайте ми съвети как да стана като тях,как да се обличам и държа???

kyka1
04-13-2011, 14:47
Ако се мислиш за дебела :razz:

Chacho
04-13-2011, 14:49
Тая година питаш как да си като приятелките, другата ще питаш как да си различна. Е, всичко с времето си.

Спортувай, храни се здравословно - малки порции на често, както казаха по 5-6 яденета на ден качествена храна. Резултатите ще дойдат с времето. Не спазвай диети, те няма да ти помогнат за дълго. Може да се замислиш за джогинг!

Щом момчето е тръгнало с теб, няма нужда да подръжаваш на никой, явно е намерил нещо в теб, което не е успял да открие в другите момичета.

Изкарай се от филма!

fenastz
04-13-2011, 19:52
АЙ АЙ АЙ ! МАРШ ДА ТРЕНИРАШ !!! Дебелана 8-)